گمراه کننده آگهی اهداف بایدن در سوخت های فسیلی Fracking

آگهی های تلویزیونی از یک جمهوری خواه فوق العاده PAC با استفاده از تصویری از جو بایدن نادرست توضیح آب و هوا خود را طرح و در برابر او. بایدن به کمپین گفت که او نمی خواهد به طور کامل ممنوع سوخت های فسیلی به طور خاص fracking به عنوان تبلیغ به نظر می رسد به او گفت.

آگهی, از, امریکا, اولین, اقدام, است که پشتیبانی از انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک کلیپ از یک ماه جولای سال 2019 سی ان ان بحث است که در آن بایدن گفت: “ما می خواهیم مطمئن شوید که آن را حذف” وقتی پرسید که آیا وجود خواهد داشت یک محل برای “سوخت های فسیلی از جمله زغال سنگ و fracking” اگر بایدن رئیس جمهور می شود.

بایدن انتخاباتی بعد مشخص شد که او از پایان دادن یارانه برای سوخت های فسیلی, صنعت, صنعت و انتقال توسط 2050 به یک اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک با net-صفر تولید گازهای گلخانه ای. که چه طرح او منتشر شد در ماه ژوئن 2019 نیز می گوید: او را انجام دهد.

بعد از آن در تبلیغ یک گرافیک نشان داده شده بر روی صفحه نمایش می گوید: “جو بایدن می تواند هزینه پنسیلوانیا 600,000 شغل است.” اما این رقم از آمریکا اتاق بازرگانی و مطالعه در سراسر کشور ممنوعیت fracking نفت و گاز که بایدن به کمپین گفت که او در واقع پشتیبانی نمی کند.


امریکا اولین اقدام منتشر آگهی در ژوئن 4, attacking, بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد برای سیاست های پیشنهادی که می توانست تاثیر انرژی مشاغل. نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه تا کنون صرف بیش از $230,000 با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک به اجرا در 30 ثانیه تجاری در حداقل پنج تلویزیون بازارهای سراسر پنسیلوانیا — یک کلید انتخابات نوسان دولت است.

آگهی شروع می شود با این مختصر ارز بین بایدن و سی ان ان دانا باش در طول یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری به مناظره کابل شبکه خبر به میزبانی تابستان گذشته:

باش, جولای 31, 2019: … خواهد بود وجود دارد هیچ جایی برای سوخت های فسیلی از جمله زغال سنگ و fracking در بایدن دولت?

بایدن: هیچ ما را — ما را از آن کار کردن. ما می خواهیم مطمئن شوید که آن را حذف.

بایدن کامل پاسخ این بود: “هیچ ما را — ما را از آن کار کردن. ما می خواهیم مطمئن شوید که آن را حذف و یارانه برای هر یک از آن دو — هر گونه سوخت فسیلی.”

او ساخته شده است اظهارات دیگر در مورد پایان دادن به سوخت های فسیلی پس از آن.

“من به شما تضمین ما در حال رفتن برای پایان دادن به سوخت های فسیلی,” بایدن گفته یک فعال محیط زیست که در مواجهه با او در یک مبارزه انتخاباتی در نیوهمپشایر در ماه سپتامبر.

پنج ماه بعد در یکی دیگر از نیوهمپشایر تجمع در فوریه بایدن گفت: به معترضان که خود را قطع سخنان: “ما در حال رفتن به خلاص شدن از سوخت های فسیلی است.”

اما بایدن طرح نیست که ساده به عنوان مبارزات انتخاباتی خود توضیح داد روز پس از اظهارات اولیه در جولای بحث است.

“جو بایدن متعهد به دستیابی به یک 100% اقتصاد مبتنی بر انرژی پاک و خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050,” تیم او در بیانیه ای گفت به خبرنگاران که پرسید: برای روشن شدن در پیشنهاد خود را. “او از حذف یارانه ها برای برای ذغال سنگ و گاز و استقرار کربن جذب جداسازی تکنولوژی برای ایجاد منافع اقتصادی برای صنایع مختلف و به طور قابل توجهی کاهش انتشار دی اکسید کربن.”

همانطور که ما قبل از نوشته خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای به معنی میزان گازهای گلخانه ای منتشر شده در ایالات متحده خواهد بود همسان با مقدار منزوی و یا حذف شده از جو است.

بایدن آب و هوای اهداف مشخص شده در “جو برنامه ریزی برای یک انرژی پاک انقلاب و عدالت زیست محیطی” که در مبارزات انتخاباتی خود را منتشر شده در ژوئن 2019.

این طرح می گوید بایدن را ارائه مشوق ها برای توسعه و استفاده از کربن جذب تکنولوژی و کار به برگزاری آلوده مالی پاسخگو باشد. آن را نیز می گوید بایدن کمک خواهد کرد که سوخت های فسیلی کارگران مانند کارگران معدن زغال سنگ و نیروگاه اپراتورهای این حرکت را به انرژی پاک مشاغل.

اما در طول انتقال ایالات متحده ادامه خواهد داد به تکیه بر سوخت های فسیلی برای حداقل برخی از آن انرژی است. قابل توجه بایدن به کمپین گفت و ادامه خواهد داد به اجازه می دهد تا حد زیادی fracking به طور رسمی شناخته شده به عنوان هيدروليكي یک حفاری روش مورد استفاده برای استخراج نفت و گاز که سوخت های فسیلی از صخره های زیرزمینی.

برخی از منتقدان به این نتیجه رسیدند که بایدن به اجرای کامل ممنوعیت fracking پس از نظرات او در طول ساخته شده در یک بحث با ایالت ورمونت برنی ساندرز در ماه مارس است.

“من صحبت کردن در مورد توقف fracking به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا” گفت: Sanders حاکی از حمایت همه جانبه بان کی مون. “من صحبت کردن در مورد گفتن در صنعت سوخت فسیلی است که آنها در حال رفتن به توقف از بین بردن این سیاره هیچ ifs و buts maybes در مورد آن.”

“بنابراین من گفت:” بایدن قبل از بعد اضافه کرد: “No more – no جدید fracking.”

بایدن انتخاباتی بعد توضیح داد که بایدن تنها با اشاره به حفاری های جدید نفت و گاز در فدرال متعلق به مناطق. به عنوان آب و هوا خود را برنامه ریزی متحده بایدن خواهد بان کی مون “جدید نفت و گاز اجازه در زمین و آب.”

که باعث می شود امریکا اولین اقدام ادعا می کنند که “Joe بایدن می تواند هزینه پنسیلوانیا 600,000 مشاغل” گمراه کننده است. (این ادعا نیز برجسته در یک فریبنده و شش ثانیه تصویری فوق العاده PAC ارسال به Facebook.)

منبع این رقم یک سال 2019 کاغذ ایالات متحده در اتاق بازرگانی جهانی انرژی موسسه منتشر شده در چه اتفاقی می افتد اگر همه fracking دستور داده شد به آتش بس.

“یک ممنوعیت fracking در ایالات متحده آمریکا فاجعه بار خواهد بود برای اقتصاد ما” کاغذ صادر شده در ماه دسامبر گفت. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که اگر چنین ممنوعیت تحمیل شده بود در سال 2021 با 2025 این امر از بین بردن 19 میلیون شغل” از جمله نزدیک 609,000 در پنسیلوانیا است که دومین گاز تولید دولت است.

اکثر fracking اما گزارش شده است که انجام شده خصوصی و یا زمین های دولتی که نمی خواهد متوقف اساس طرح بایدن اعلام کرده است.

بایدن به وضوح می مانند ایالات متحده به مقدار کمتر وابسته به انرژی از سوخت های فسیلی و او را نادرست توصیف خود انرژی پاک طرح در بیش از یک مناسبت. اما طرح او منتشر کرده است — و این که مبارزات انتخاباتی خود گفت که او هنوز هم با پشتیبانی از — نمی خواهد از بین بردن فسیل سوخت یا fracking به طور کامل و یا هزینه پنسیلوانیا 600,000 شغل.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de