• 1.8 K

سریع نگاهی به

ویرجینیا لایحه که باید ممنوع فروش “حمله با سلاح گرم” شده است مطرح و برای یک سال اما اطلاعات غلط در مورد آن همچنان به گردش آنلاین — از جمله یک ادعای نادرست که دولت را مصادره اسلحه.


داستان کامل

هزاران نفر از تظاهر کنندگان از سراسر کشور و برخی از آنها به شدت مسلح فرود در ویرجینیا کنگره در ماه گذشته در اعتراض به یک لایحه وجود دارد که باید ممنوع فروش اسلحه تعریف شده به عنوان “حمله با سلاح گرم است.” نگرانی در مورد اعتراض وادار فرماندار به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اما این تظاهرات که در نهایت مسالمت آمیز و بدون حادثه جدی.

این لایحه رشد به یک میله رعد و برق برای کنترل اسلحه بحث به توجه ملی تبدیل به ویرجینیا پس از انتخابات در ماه نوامبر که به دموکرات کنترل هر دو مجلس در قانونگذاری ایالتی برای اولین بار از سال 1993.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پس از انتخابات رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات متعهد به عبور از آنچه که او به نام “عقل سلیم تفنگ قانون.” با اشاره به خشونت اسلحه او گفت: “من واقعا فکر می کنم بخش زیادی از این نتایج است که ما دیروز دیدیم بودند ویرجینیایی و گفت که آنها تا به حال به اندازه کافی.”

نرتهم پیشنهاد کرده بود یک بسته از کنترل اسلحه اقدامات در ماه جولای حدود یک ماه پس از تیراندازی و کشته شدن 12 نفر در یک ساختمان شهرداری در ساحل ویرجینیا. از جمله اقدامات پیشنهاد شده بود ممنوعیت سلاح حمله با ظرفیت بالا و مجلات و دست انداز سهام و صدا خفه کن.

این لایحه معرفی شده در ویرجینیا مجلس نمایندگان در Jan. 7 آمد از این پیشنهاد. آن را تصویب ویرجینیا مجلس نمایندگان در فوریه. 11 اما متوقف شده و یک هفته بعد در مجلس سنا که در آن قوه قضائیه کمیته کنار گذاشته آن را برای یک سال و ارسال آن به دولت و جنایت کمیسیون برای نقد و بررسی.

در حالی که این لایحه کار راه خود را از طریق قوه مقننه آن را به جلب توجه ملی و تولید پوشش که اطلاعات اشتباه به عنوان آن را گسترش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

برای مثال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته وزن در توییتر گفت: “خود را 2nd Amendment است تحت حمله بسیار جدی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما برای رای دادن دموکراتها آنها را به اسلحه خود را دور. جمهوریخواهان برنده خواهد شد ویرجینیا در سال 2020 است. با تشکر از شما Dems!”

این لایحه شامل نمی شود یک ماده است که می “را” هر کسی تفنگ دور. اما این ایده که آن را به گردش آنلاین اعم از رفتاری با این ادعای نادرست که دولت را مصادره اسلحه به مطرح عناوین مانند “ویرجینیا حزب دموکرات رسما زور از طریق ‘سلاح های حمله و مجله مصادره قانون است.”

یک ویدیو یوتیوب است که دریافت بیش از 70,000 انداز حمل یک تیتر است که می گوید “ویرجینیا به مصادره تمام اسلحه…بقیه امریکا بعدی؟”

اول از همه این لایحه تبدیل به قانون آن گذشت تنها یک اتاق از قوه مقننه است. همچنین آن را تا به حال هیچ تفنگ “مصادره” ارائه شده است.

در اینجا آنچه در آن در واقع پیشنهادی: ساخت فروش و خرید “حمله با سلاح گرم” غیر قانونی است. این تعریف یک “حمله با اسلحه گرم” تا حد زیادی به عنوان یک نیمه اتوماتیک تفنگ تپانچه یا تفنگ ساچمهای.

کسانی که در حال حاضر متعلق به یک سلاح نمی متاثر شده اند به جز محدودیت در فروش و یا انتقال از چنین سلاح. این لایحه را ممنوع فروش گذاشته و چند قوانین حاکم بر انتقال از یک “حمله با اسلحه گرم” مانند دادن آن به عنوان یک هدیه به اعضای خانواده انتقال آن را به عنوان بخشی از املاک و یا انتقال آن به جلوگیری از “مرگ قریب الوقوع یا بزرگ بدن آسیب برساند.”

معاف از تحریم شدند پلیس و پرسنل نظامی که استفاده از سلاح در این دوره از کار خود را.

در حالی که این لایحه هرگز شامل ممنوعیت در اختیار داشتن در حال حاضر متعلق به “حمله با سلاح گرم” را شامل ممنوعیت در اختیار داشتن ظرفیت بالا در مجلات است. کسانی که به عنوان تعریف شد برگزاری بیش از 12 مهمات.

فروش و یا خرید یک مجله می شده اند یک جرم جنایت در حالی که در اختیار داشتن یکی شده اند بزه.

این لایحه گذاشته, گزینه های مختلف برای کسانی که در حال حاضر خود را مانند یک مجله: صاحبان می تواند ارائه آن را غیر قابل جراحی انتقال آن به کسی که در کشور دیگری که در اختیار داشتن آن قانونی است, آن را از دولت و یا تبدیل آن به پلیس.

کسانی که در بر داشت در اختیار داشتن یک کار با ظرفیت بالا magazine, اما, اند موضوع به یک موجود در حال حاضر دولت قانون است که می گوید به طور غیر قانونی برگزار سلاح “باید ضبط شود به کشورهای مشترک المنافع.” که قانون در حال حاضر شامل یک نوع تفنگ ساچمهای معمولا به نام “streetsweeper” پلاستیک سلاح گرم و سلاح را به مناطق ممنوعه مانند مدارس courthouses و ترمینال فرودگاه است.

علاوه بر این دو اغلب به استناد مفاد لایحه پیشنهاد به ممنوعیت دست انداز سهام که افزایش نرخ آتش از نیمه سلاح های خودکار و در حال حاضر ممنوع شده است در سطح فدرال. این لایحه همچنین ممنوع, خرید و فروش صدا خفه کن اگر چه در اختیار داشتن یک صدا خفه کن هنوز هم قانونی شده است.

کوتاه مدت لایحه معرفی شده در وزارت امور خارجه سنا در ماه نوامبر ممکن است کمک به برخی از تصورات غلط در مورد خانه بیل. قانون پیشنهادی در سنا را ممنوع کرده و در اختیار داشتن “حمله با سلاح گرم” نقشه کشی خشم از انجمن ملی تفنگ. اما نرتهم روشن ساخته است در ماه دسامبر است که قانون حمایت از او تنها اگر آن را شامل پدربزرگ بند. ضامن انصراف لایحه در Jan. 13.

ویرجینیا لایحه نیست اولین از نوع خود است. وجود دارد که فدرال ممنوعیت چنین سلاح گرم در اثر از سال 1994 تا 2004 و قوانین مشابه بوده است در کتاب ها برای چند دهه در کشورهای دیگر. کالیفرنیا به عنوان مثال تصویب یک “حمله سلاح کنترل عمل” در سال 1989. مریلند و ماساچوست, نیوجرسی, نیویورک و واشنگتن تمام مختلف ممنوعیت اسلحه نیمه اتوماتیک. پورتوریکو ممنوعیت آنها بیش از حد و واشنگتن به طور موثر ممنوعیت آنها پس از آن اجازه نمی دهد آنها را به ثبت نام. هاوایی ممنوع کرده است “حمله به اسلحه.”

برخی از استان ها و شهرداری ها نیز برقرار ممنوعیت بر آنچه اغلب نامیده می شوند “حمله سلاح.” برای مثال هر دو شیکاگو و طبخ شهرستان که در آن شهر واقع شده اند ممنوعیت به عنوان نشانی شیکاگو حومه, Highland Park.

همچنین قوانین مربوط به “حمله با سلاح” معرفی شد و در 13 ایالت در سال 2019 با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

این NCSL به شمارش تعداد متحده با ممنوعیت ظرفیت بالا و مجلات و بیش از حد. وجود دارد نه — کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات, هاوایی, مریلند, ماساچوست, نیوجرسی, نیویورک و ورمونت — به علاوه واشنگتن کسانی که قوانین ایالتی به طور معمول تعریف یک با ظرفیت بالا مجله به برگزاری 10 یا بیشتر دور از مهمات, اما آنها متفاوت است به عنوان کم به عنوان هفت دور به عنوان بالا به عنوان 15 دور.

نماینده Mark Levine که حمایت ویرجینیا لایحه گفت: در مصاحبه با FactCheck.org او در درجه اول به قانون فدرال زمانی که پیش نویس آن را در زمان به حساب سایر کشورها ، قوانین. پرسید: اگر او انتظار دارد به پیشنهاد مشابه قانون در سال آینده لوین گفت: “من این برنامه را به عقب می آیند. من تغییر نکرده نظر من در این است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

ویرجینیا مجلس نمایندگان. “HB 961 حمله سلاح گرم برخی از اسلحه گرم مجلات و غیره.; منع فروش, حمل و نقل و…. مجازات است.” (به عنوان تصویب توسط مجلس 11 Feb 2020).

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد (realDonaldTrump). “شما 2nd Amendment است تحت حمله بسیار جدی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما برای رای دادن دموکراتها آنها را به اسلحه خود را دور. جمهوریخواهان برنده خواهد شد ویرجینیا در سال 2020 است. با تشکر از شما Dems!” توییتر. 17 Jan 2020.

خانه در ایالات متحده. “H. R. 3355 – جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون مصوب سال 1994.” 13 سپتامبر 1994.

“فرماندار نرتهم پرده تفنگ پیشگیری از خشونت قانون پیش از جولای 9 جلسه ویژه.” آزادی مطبوعات. رالف نرتهم. 3 Jul 2019.

“شهر ویرجینیا بیچ: بررسی مستقل از رویدادهای غم انگیز از مه 31 2019.” Hillard Heintze. 13 Nov 2019.

لوین خوانده شده را علامت. نماینده ویرجینیا در مجلس نمایندگان. مصاحبه با FactCheck.org. 18 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de