اطلاعات غلط در COVID-19 مرگ پروتکل در نیویورک

سریع نگاهی به

ویروسی Facebook پست در مورد COVID-19 دروغ ادعا می کند که در نیویورک “هر آلوده جسد متعلق به دولت” و خواهد بود سوزانده و بدون هر گونه “از خواب بیدار و یا یادبود خدمات به پرداخت گذشته خود احترام می گذارد.” دولت است که اجازه می دهد خدمات مراسم تشییع جنازه با محدود کردن بازدید کنندگان; هولوکاست است نه اجباری.


داستان کامل

ایالت نیویورک گزارش کرده است بیش از 100 ، 000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و در نزدیکیly 3,000 مرگ و میر. شهر نیویورک به طور خاص شده است شرح داده شده به عنوان یک کانون برای شیوع در ایالات متحده آمریکا

اما به عنوان نیویورکی حرکت به بهداشت عمومی بحران ویروسی Facebook پست بیشتر اضافه کردن زنگ هشدار با انتشار اطلاعات غلط در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که کسی می میرد از این بیماری است. که بارها و بارها نوشته شده تصویر ادعا می کند که کسانی که مرگ را تبدیل به اموال دولت و سوزانده بدون هر گونه “از خواب بیدار و یا یادبود خدمات است.”

که اشتباه است با توجه به محلی و سازمان های دولتی و همچنین گروه های پزشکی به نمایندگی از محققین و مدیران مراسم تشییع جنازه.

در این پست با استفاده از یک عکس به تازگی منتشر شده توسط BuzzFeed که خروجی نسبت به شهر نیویورک که گفته شده است برای نشان دادن COVID-19 قربانیان در یخچال کامیون در خارج از بیمارستان شهرستان است.

“نیویورک coronovirus قربانیان” این پست را می خواند. “آنها نه به شما اجازه دفن خود را. Tدر اینجا خواهد بود و هیچ انجمن و یا شرکت در مراسمی به پرداخت گذشته خود احترام می گذارد. هر آلوده جسد متعلق به دولت خواهد بود و در معرض در یک زباله سوز.”

که درست نیست.

آجا شایسته-دیویس سخنگوی شهر نیویورک و رئیس دفتر معاینات پزشکی به نام این ادعا را “مضحک است.” مایک Lanotte مدیر ایالت نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه ارتباط گفت: ما یک ایمیل به در: “من را دیده اند یا شنیده در مورد هر چیزی که ادعا می کنند. ما هنوز عامل تحت دولت دستورالعمل.”

جفری هاموند سخنگوی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اشاره کرد که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, مارس 20 فرمان اجرایی — که مورد نیاز غیر ضروری کسب و کار در سطح ایالت به “صدق نمی کند ضروری کسب و کار و یا اشخاص ارائه خدمات ضروری و یا توابع. به موجب Empire State توسعه شرکت (ESD) راهنمایی های ضروری شامل خدمات تشییع جنازه, خانه crematoriums و گورستان.'”

“بنابراین خانه های مراسم تشییع جنازه مارس به کار خود ادامه و نگه دارید و خدمات” هاموند گفت: در یک ایمیل. “با این حال آنها باید به تعویق انداختن خدمات زمانی که ممکن است. اگر خدمات باید برگزار شود و مراسم تشییع جنازه خانه باید محدود کردن اندازه از هر گونه خدمات و یا تجمعات به عنوان چند شرکت کنندگان به عنوان امکان پذیر است (به عنوان مثال خانواده).”

اسکات اشمیت رئیس جمهور از نیویورک, انجمن ایالتی از خو یش و بازرسان پزشکی همچنین به ما گفت که تا به امروز شده است وجود دارد هیچ بخشنامه مانند یک توصیف در Facebook posts.

وجود دارد “هیچ چیز حاکی از دولت صاحب هر یک از بدن و سوزاندن آن پس از تایید آلوده بودن با Covid-19,” اشمیت گفت: در یک ایمیل. “مراسم تشییع جنازه مدیران خو یش و بازرسان پزشکی شده است در جریان حمل و نقل مناسب روش برای چنین مواردی به عنوان گورستان و مرده سوزخانه اپراتورهای.”

در شهر نیویورک وجود داشته است اخبار و گزارش های متعدد در مورد چگونه حجم مرگ و میر است overworked سیستم و تبدیل تلاشهای برای خانواده ها. تقاضا مورد نیاز است تهیه تلفن همراه morgues و ایجاد کارهای عقب افتاده برای گورستان و crematoriums. برخی از گورستان اجازه می دهد بازدید کنندگان است.

اما دولت نه ممنوع خانه های مراسم تشییع جنازه و یا گورستان از اجازه می دهد خدمات در دسترس نباشد. در حالی که دولت را تشویق می کند خدمات به تعویق افتاد و یا محدود به خانواده گفت: ما به عنوان آن بخش از گورستان اشاره می کند که “خانه های مراسم تشییع جنازه و گورستان ممکن است همچنان به کار گیرند و نگه دارید و خدمات.”

Lanotte از ایالت نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه ارتباط گفت: او آگاه بود “برخی از گورستان که دیگر به دلایل ایمنی اجازه می دهد بازدید کنندگان است.” در حالی که روزانه وحش گزارش اشاره کرد یکی کفن تصمیم به پایان ملاقات که به نظر نمی رسد به یک عمل گسترده در سراسر شهرستان و یا دولت است. Lanotte گفت: او نه “شنیده می شود به طور مستقیم و در عین حال از هر گونه خانه های مراسم تشییع جنازه پایان ملاقاتها. من نمی دانم که آنها باید به تنظیم دستورالعمل های جدید و در حال ارائه خصوصی viewings/مراسم برای خانواده تنها است.”

در برخی موارد خانه های مراسم تشییع جنازه به دنبال این دستورالعمل ها اما اجازه می دهد کسانی که فراتر از خانواده به شریک شدن از راه دور با استفاده از Facebook Live یا زوم.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه ها و صورت حساب کند.” نیویورک تایمز. دیده 3 Apr سال 2020 است.

کروز دیوید. “خانه های مراسم تشییع جنازه روبرو هستند ‘بی سابقه تقاضا در میان Coronavirus بیماری همه گیر.” Gothamist. 3 Apr سال 2020 است.

بخش از گورستان. نیویورک امور خارجه وزارت امور خارجه. دیده 3 Apr سال 2020 است.

Elder, میریام. “یک پرستار به اشتراک گذاشته دلخراش عکس از COVID-19 قربانیان نشان می دهد که چگونه هولناک وقوع است.” BuzzFeed News. 29 Mar سال 2020 است.

Feuer آلن و آندریا سلکدو. “شهر نیویورک اعزام 45 تلفن همراه Morgues به عنوان ویروس گونه خانه های مراسم تشییع جنازه.” نیویورک تایمز. 2 Apr سال 2020 است.

“فرماندار کومو نشانه ‘ایالت نیویورک در مکث اجرایی شود.” ایالت نیویورک است. 20 Mar سال 2020 است.

راهنمایی برای تعیین اینکه آیا یک کسب و کار سازمانی است که موضوع را به نیروی کار کاهش اخیر تحت دستور اجرایی.” New York State Empire State توسعه شرکت. 27 Mar سال 2020 است.

هاموند جفری. سخنگوی جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت. ایمیل به FactCheck.org. 3 Apr سال 2020 است.

Lanotte مایک. مدیر جدید امور خارجه در مراسم تشییع جنازه مدیران انجمن. ایمیل به FactCheck.org. 3 Apr سال 2020 است.

اشمیت, Scott M. رئیس جمهور, نیویورک, انجمن ایالتی از خو یش و بازرسان پزشکی. ایمیل به FactCheck.org. 3 Apr سال 2020 است.

دام گستر جیک و جان Minchillo. “‘حقیقی’: NY خانه های مراسم تشییع جنازه مبارزه به عنوان ویروس مرگ و میر افزایش است.” آسوشیتد پرس. 3 Apr سال 2020 است.

شایسته-دیویس آجا. سخنگوی شهر نیویورک از رئیس معاینات پزشکی. ایمیل به FactCheck.org. 2 Apr سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im