Mirziyoev مراحل به عنوان COVID-19 بحران افزایش تماس میان رهبران آسیای مرکزی

رهبران آسیای مرکزی قول داد در یک نشست تاریخی دو سال پیش در پایتخت قزاقستان و سپس به نام “آستانه” برای افزایش سطح خود را از همکاری است.

این اولین نشست منطقه رئیس جمهور در حدود 20 سال و رهبران همان تعهد دوباره در تاشکند در ماه نوامبر سال 2019 هر چند کمی همکاری میان کشورهای آسیای مرکزی شده است قابل مشاهده است.

و سپس در ماه گذشته آمد coronavirus بیماری همه گیر — بی سابقه ای مشکل است که بر کشورهای آسیای مرکزی در راه های متعدد.

به صداقت منطقه پنج کشور باید بیشتر از یک سیاست مشترک و یا پاسخ به COVID-19 بحران بیش از هر منطقه دیگری در این سیاره است.

و آن است که در نهایت به هر فرد کشور به ارزیابی توانایی های خود را و سطح مشکلات به تصمیم می گیرید که اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش coronavirus.

پس از اولین coronavirus موارد گزارش شده در قزاقستان در مارس 12, آسیای مرکزی است یک راه جدید برای تقسیم خود: کسانی که در حال ضبط عفونت های ناشی از ویروس ها و اقدامات برای جلوگیری از گسترش آن — و قزاقستان و قرقیزستان و ازبکستان — و کسانی که رسما می گویند که آنها هیچ ثبت نام مورد — تاجیکستان و ترکمنستان و انجام می دهند کمی به هیچ چیز.

The presidents of Kyrgyztan, Tajikistan, Kazakhstan, and Uzbekistan showed unity at least at this 2018 summit in Astana.


روسای جمهور Kyrgyztan, تاجیکستان, قزاقستان و ازبکستان نشان داد وحدت حداقل در این اجلاس 2018 در آستانه.

و با وجود این تعهد در این اجلاس در قزاقستان و ازبکستان صورت گرفته است بسیار همکاری میان رهبران هر چند که به آرامی در حال تغییر به عنوان دیده می شود در پایان ماه مارس زمانی که ازبکستان به ماسک و لباس های محافظ و ویروس کیت های آزمایش به قرقیزستان.

Mirziyoev طول می کشد سرب

اگر یک فرد مسئول به طور فعال در تلاش برای هماهنگ کردن تلاش ها در آسیای مرکزی است ازبکی جمهور Shavkat Mirziyoev.

ازبکستان ثبت اولین مورد عفونت کروناویروس در 14 مارس و دو روز پس از قزاقستان.

در مارس 18, Mirziyoev صحبت تلفنی با رئیس جمهور قزاقستان Qasymzhomart Toqaev در مورد اقدامات دو کشور مصرف شد برای جلوگیری از گسترش ویروس. و در 20 مارس Mirziyoev به نام قزاقستان اول رئیس جمهور نورسلطان Nazarbaev که بنا به گزارش ها همچنین شامل بحث و گفتگو در مورد مبارزه با کروناویروس.

قزاقستان ثبت شده است اکثر عفونت تا کنون با برخی از 380 به عنوان از 1 آوریل با سه نفر تسلیم به COVID-19. ازبکستان — آسیای مرکزی پرجمعیت ترین کشور با برخی از 32 میلیون نفر زیر با 173 coronavirus موارد و دو مرگ. قرقیزستان ثبت نام 111 عفونت و مرگ را به عنوان از آوریل 1.

Mirziyoev نیز صحبت به تازگی با رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhammedov حداقل دو بار-یک بار در مارس 18 و دوباره در مارس 27-با توجه به ازبکی رئیس جمهور حساب توییتر گفته است که دو رئیس جمهور در مورد “تعامل موثر برای مبارزه با بیماری همه گیر” و “اولویت اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.”

Berdymukhammedov ظاهرا می توانید از کلمه “کوروناویروس” در بحث و گفتگو با رهبران دیگر نه فقط در مقابل مردم ترکمنستان است.

و در مارس 27, Mirziyoev تا به حال یک تماس تلفنی با رئیس جمهور قرقیزستان Sooronbai Jeenbekov در مورد “وضعیت اپیدمیولوژیک.”

روز قبل از آن Mirziyoev یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور اشرف غنی که شامل تبادل “نمایش در مبارزه با زمان بیماری همه گیر.”

پس از ازبکستان هم مرز با دیگر کشورهای آسیای مرکزی و افغانستان می تواند به سادگی ساخته شده اند حس خوبی بود در تماس با تمام کشورهای همسایه در طول این بحران است. اما یکی باید به Mirziyoev برخی از اعتباری به عنوان او در حال حاضر انجام می شود به مراتب بیشتر به هماهنگی با کشورهای منطقه از یک نفر می تواند تصور خود را از سلف اسلام کریموف داشتن همیشه انجام می شود.


وجود دارد, البته, یکی, همسایه با آنها Mirziyoev به نظر می رسد به صحبت نکرده, اما ما به آن دریافت کنید بعد.

آن را باید به ذکر است که قزاقستان و قرقیزستان در حال همکاری بهتر در طولانی مدت در مرز مشکل است که چپ کامیون محموله حمایت برای چندین کیلومتر در قرقیزستان طرف مرز.

قرقیزستان توانایی به صادرات و واردات از طریق قزاقستان هرگز مهم تر از اکنون.

قزاقستان و نخست وزیر عسکر Mamin و قرقیزستان با همتای Muhammedkaly Abylgaziev صحبت با گوشی در 15 مارس موافقت خود را برای سهولت تراکم برای کامیون های بزرگ عبور از مرزهای خود را با هم به کار برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در آن زمان قرقیزستان هنوز هم تا به حال ثبت نام نکرده هر COVID-19 موارد است.

اما زمانی که آنها در مارس 18, Jeenbekov و Toqaev صحبت کرد و روز بعد با تلفن به بحث در مورد “مشترک گام در مبارزه با کروناویروس.”

و قرقیزستان و قزاقستان نخست وزیران صحبت می کرد و دوباره در مارس 25 به بررسی همکاری های خود را در جلوگیری از ویروس گسترش یافته است.

ایران را در فرودگاه سمت چپ

یک رهبر در آسیای مرکزی با آنها Mirziyoev است و نه صحبت از شیوع کروناویروس در منطقه تاجیک رئیس جمهور تاجیکستان.

در واقع وجود دارد هیچ سابقه ای از هر مرکزی, آسیایی با رهبر صحبت کردن با ایران را در فرودگاه تا مارس 28, زمانی که قرقیزستان را Jeenbekov او را به نام.

با توجه به تاجیک دولت خبرگزاری Khovar دو رئیس جمهور مورد بحث “حاوی بیشتر مرزی گسترش بیماری های عفونی [coronavirus] و اهمیت و حتی بیشتر هماهنگی تلاش های مشترک در سطح منطقه ای” برای کاهش تاثیر و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر.

Tajik President Emomali Rahmon opens a new school building in the Spitamen district on March 25.


تاجیک رئیس جمهور تاجیکستان باز می شود یک مدرسه جدید ساختمان در Spitamen منطقه در 25 مارس.

بخش مرزی گسترش بیماری های عفونی جالب است پس از آخرین روز از ماه مارس تاجیکستان تا به حال گزارش نشده است هر گونه موارد از coronavirus.

ترکمنستان نیز نشده بود و هر دو کشور همچنان به اجازه تجمع جمعی و اجتماعی نشست.

جشن نوروز به عنوان مثال رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده و مساجد هنوز عامل در هر دو کشور.

هیچ چیز برای دیدن اینجا

که در تضاد کامل با شرایط در ازبکستان قرقیزستان و قزاقستان که در آن مستندات در اثر هستند و مردم در اکثر موارد محدود به خانه های خود.

مقامات در ترکمنستان است و باید اقدامات که شامل تغییر مسیر از پروازهای بین المللی به یک ثانویه در نزدیکی فرودگاه شهر شرقی ترکمنآباد و ایجاد قرنطینه اردوگاه و همچنین به شدت محدود کردن جنبش داخلی در کشور است.

با وجود اقدامات دولت تمایلی به مطلق کلمه “کوروناویروس” در مکان های عمومی, و, RFE/RL در ترکمن سرویس خبرنگاران باید گزارش افراد بازداشت شده در پایتخت عشق آباد برای بحث در مورد این بیماری همه گیر.

تاجیکستان هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده از جمله اقدامات احتیاطی و در واقع مقامات انجام داده اند بسیار کمی به تغییر به طور منظم فعالیت های تاجیک و آنها همچنان به سفر آزادانه بین مناطق و فروشگاه در فروشگاه ها و بازار به عنوان معمول است.

از جمله عدم عمل به نظر می رسد به یک دستور کامل برای پخش coronavirus و که احتمالا باعث تاجیکستان همسایگان عصبی است.

که ممکن است توضیح دهد که چرا تنها Jeenbekov صحبت کرده است با ایران را در فرودگاه تا کنون که تنها به تازگی است.

تماس با چنین شد به احتمال زیاد باعث شده به این فکر بسیار فعال مرزی در دره فرغانه که قرقیزستان با تاجیکستان, پرجمعیت ترین منطقه در آسیای مرکزی و یکی از حاصلخیز برای انتقال نه تنها تولید و کالاهای دیگر, بلکه coronavirus.

ازبکستان نیز به دلیل داشتن مرز مشترک با تاجیکستان در دره فرغانه و رئیس جمهور ازبکستان را شکست تا کنون برای تماس با ایران را در فرودگاه ممکن است شواهدی از تاشکند را با نارضایتی خود را به ظاهر معتاد به اسب دوانی نگرش نسبت به تحمیل اقدامات برای کنترل ممکن است گسترش در تاجیکستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im