چند ماه پیش شما ممکن است فکر زیادی در مورد استراتژی برای مدیریت اعتبار مانده و یا چه مقدار از یک صندوق اضطراری شما واقعا نیاز دارید. اما با منابع مالی تیره و تار توسط coronavirus همه گیر ساخت پول هوشمند تصمیم گیری بسیار مهم است.

برای بهتر رسیدگی به شرایط فعلی خودتان بپرسید این سه سوال.

چه مقدار از یک صندوق اضطراری لازم است ؟

پاسخ: حتی چند صد دلار شما می توانید محافظت. جا نزن اگر شما هیچ اورژانس کوسن و یا آن را احساس می کند بسیار باریک است.

“خانواده با پس انداز کوسن از $250 $749 هستند کمتر احتمال دارد به اخراج دریافت منافع عمومی و از دست یک لایحه پس از از دست دادن شغل می گوید:” Signe-مریم McKernan, معاون رئیس جمهور در موسسه شهری. تحقیقاتی که واشنگتن فکر می کنم تانک یافت که کمتر از 1000 $است به اندازه کافی برای کمک به خانواده های آب و هوا یک بحران مالی است.

“حتی مقدار کمی از پس انداز می تواند تفاوت و پیدا کنیم که خانواده های کم درآمد با پس انداز بیشتر انعطاف پذیر از خانواده های با درآمد متوسط با پس انداز” McKernan می گوید.

آنچه شما می توانید انجام دهید: با عدم اطمینان بیشتر پیش رو حفاری به بودجه خود را کاهش, بنابراین شما می توانید ساحل تا پس انداز.

McKernan نشان می دهد راه اندازی پس انداز به صورت خودکار از چک های خود را — حتی به عنوان کمی به عنوان 2% خواهد شد در طول زمان اضافه کردن و صرفه جویی در هر گونه ثروت های بادآورده مانند مالیات بازپرداخت و یا پاداش.

چگونه حمل یک تعادل کارت اعتباری من را تحت تاثیر قرار اعتباری ؟

پاسخ: با تکیه بر کارت های اعتباری می تواند کار به عنوان یک مالی پل زمانی که پول تنگ است اما پرداخت حداقل حداقل در زمان حیاتی برای حفاظت از اعتبار خود را ایستاده.

“نمره اعتباری خود مانند گزارش خود را کارت می گوید:” لورن Anastasio یک برنامه ریز مالی خبره در SoFi آنلاین, شرکت خدمات مالی. “هر ماه که می رود توسط یک فرصت را برای شما به مثبت داده های نقطه است.”

آنچه شما می توانید انجام دهید: به دلیل دیر پرداخت و صدمه دیده خود را به نمره بیشترین پرداخت حداقل تاریخ مقرر.

اگر امکان پرداخت بیش از حداقل بنابراین شما می توانید تعادل در طول زمان. دوم-بزرگترین تاثیر در نمره شما چقدر از محدودیت های اعتباری خود شما با استفاده از, پس از افزایش توازن ممکن است دینگ نمره خود را. اما این آسیب به سرعت محو به عنوان آنها را به شما پرداخت دوباره.

انجام پرداخت کارت به طور کامل اگر شما می توانید به دلیل حمل یک تعادل لازم نیست برای اعتبار خوب است. “آن ضربات من دور تعداد زیادی از مردم که می گویند آنها نمی پرداخت کارت اعتباری خود را زیرا آنها بر این باورند آن را کمک خواهد کرد که اعتبار خود می گوید:” Anastasio.

شما باید پول خود را از 401(K)?

پاسخ: مراقبت مصوب در اواخر ماه مارس ارائه 2.2 تریلیون دلار در امداد رسانی و دسترسی به منابع مالی از 401(k) حساب آسان تر است. اما شما به احتمال زیاد گزینه های بهتر برای پول نقد در یک بحران.

برای شروع در اینجا تغییرات اخیر:

کسانی که مبتلا به کروناویروس در حال حاضر می تواند برداشت تا 100.000 دلار از 401(k) و یا حساب جامعه جراحان ایران بدون مجازات و جلوگیری از مالیات اگر این پول پرداخت شده است ظرف مدت سه سال.

برای 401(k) وام محافظ هم اکنون می توانید قرض گرفتن تا 100 درصد از خود را واگذار تعادل به $100,000. در حالی که این وام ها به طور معمول با توجه بیش از پنج سال مراقبت عمل اجازه می دهد تا وام گیرندگان به تاخیر در پرداخت بدهی در سال 2020 تا یک سال.

اما گرفتن پول خود را از 401(k) به شیرین کاری پس انداز بازنشستگی خود را که به دلیل پول است و دیگر سود مرکب می گرداند.

“هر وام شما را از 401(k) کسانی که منابع مالی که در حال رفتن به uninvested در حالی که شما پرداخت خود را پشت” Anastasio می گوید. “حتی اگر شما در حال قرض گرفتن در برابر دارایی های شما انباشته این بودجه طراحی شده اند که به قدردانی در طول زمان وجود دارد این است که هزینه فرصت.”

و اگر شما نمی توانید پرداخت 401(k) وام در زمان مالیات و مجازات و پا زدن در اگر شما زیر سن 59 1/2.

آنچه شما می توانید انجام دهید: شما ممکن است برخی از گزینه های است که نمی خواهد از تداخل با بازنشستگی آینده خود برنامه:

— وام های شخصی: نا امن وام های شخصی یک گزینه خوب برای کسانی که با خوب به عالی نمره اعتباری و به طور کلی طیف وسیعی از $1000 به $50,000.

— کارت های اعتباری با 0% APR دوره: همچنین به طور معمول برای کسانی که با خوب به عالی اعتبار کارت با 0% APR دوره که معمولا بین 12 و 15 ماه به شما دسترسی به اعتبار بدون پرداخت بهره.

اگر شما نیاز به پول نقد فوری خدمات مانند Earnin و PayActiv شما می توانید پیشرفت خود را چک بدون شروع چرخه بدهی اغلب در آورده با بهره بالا payday در وام و یا وام خودرو عنوان.

_______________________

این ستون ارائه شد به آسوشیتد پرس توسط امور مالی شخصی سایت NerdWallet. Sean Pyles است که یک نویسنده در NerdWallet. ایمیل: spyles@nerdwallet.com. توییتر: @seanpyles.

لینک های مرتبط:

NerdWallet: چگونه برای ساخت یک بودجه http://bit.ly/nerdwallet-budgeting-101

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de