مهاجران پلیس برخورد دوباره در یونان و ترکیه مرز

KASTANIES یونان (AP) — مقامات یونانی با استفاده از گاز اشک آور و توپ آب به دفع تلاش مهاجران به فشار از طریق مرز ترکیه صبح روز جمعه در حالی که مقامات ترکیه از کار اخراج می بارند از گاز اشک آور بر روی یونانی طرف مرز.

هزاران نفر از پناهندگان و مهاجران شده اند در تلاش برای رسیدن به یونان از طریق این کشور و غرب زمین و دریا و مرزهای طی هفته گذشته پس از ترکیه اعلام قبلا محافظت مرز با اروپا باز شد.

ترکیه گفته است که استقرار 1,000 نیروهای ویژه پلیس در آن طرف مرز برای جلوگیری از مقامات یونانی از هل دادن بازگشت مهاجران که موفق به عبور به یونان.

بسیاری شده اند کمپینگ در نزدیکی مرز ترکیه طرف امید به صلیب یونانی با وجود اصرار که مرز خود را بسته است. خبرنگاران بودند که نگهداری دور از منطقه مرزی در طرف ترکیه اما دیدم حداقل یک اتوبوس پر از مردم ترک این منطقه صبح روز جمعه. معلوم بود که در آن اتوبوس به رهبری بود.

پس از چند ماه از تهدیدات رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان گفت: کشور را دیگر نمی توان دروازه بان را برای اروپا است. او خواستار اتحاد اروپا و شانه بیشتر از بار مراقبت از پناهندگان اگر چه اتحادیه اروپا اصرار دارد آن است که مطیع یک معامله که در آن پرداخت میلیاردها یورو برای مراقبت در بازگشت به ترکیه نگهداری پناهندگان در خاک آن است.

خود تصمیم گیری و پیامدهای آن در مرز با یونان باید احساس خطر دولت ها در اروپا است که هنوز هم از دیدن عواقب سیاسی از مهاجرت دسته جمعی که پنج سال پیش آغاز شده.

اردوغان حرکت به باز کردن مرز آمد میان دولت سوریه داعش در سوریه و شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است. روسیه در حمایت از حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و ارسال نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند.

آتش بس در یمن با میانجیگری توسط اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در روز پنج شنبه به اثر رفت در نیمه شب. مخالفت فعالان و جنگ مانیتور گزارش داد یک فقدان کامل از روسیه و دولت سوریه هواپیماهای جنگی در آسمان ادلب و یک آرامش نسبی در این منطقه است. این روشن نیست که آیا این توافق نامه را نیز تحت تاثیر قرار وضعیت ترکی-یونانی مرز.

ترکیه در حال حاضر میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهجوی سوری و اردوغان تا به حال بارها تهدید به باز کردن ترکیه به مرزهای اروپا است. و او را در اتحادیه اروپا شده است نه تایید آن پایان بیش از 6 میلیارد یورو معامله طراحی شده برای جلوگیری از جریان مهاجران به اروپا پس از بیش از یک میلیون نفر وارد اتحادیه اروپا در سال 2015.

مقامات یونانی بارها و بارها تاکید کرد که کسانی که در تلاش برای عبور از مرز هستند پناهندگان از ایران و عمدتا و نه سوریه. اکثریت قریب به اتفاق خبرنگاران دیده می شود که موفق به عبور از مرز شده اند از افغانستان و کشورهای دیگر.

وضعیت در مرز اتحادیه اروپا و عضو یونان احساس خطر کشورهای اروپایی که وزرای خارجه شد برگزاری جلسه اضطراری در زاگرب, کرواسی جمعه برای بحث در مورد سوریه است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell استقبال از آتش بس. “بیایید ببینید که چگونه آن کار می کند که پیش شرط به منظور افزایش کمک های انسان دوستانه برای مردم در ادلب,” او گفت:.

Borrell گفت: اتحادیه اروپا باید برای بهبود روابط با ترکیه و روسیه به اضافه کردن وزرای امور خارجه مورد بحث بودجه بیشتر برای ترکیه است. او نمی خواهد به جزئیات و یا می گویند که چگونه بسیاری از کشورها در حمایت و یا مخالفت با این ایده.

“ترکیه است که با داشتن یک بار بزرگ از 4 میلیون نفر, ما باید درک کنند که” Borrell گفت. “اما در همان زمان ما را قبول نمی کند مهاجران استفاده می شود به عنوان یک منبع فشار است. اما ترکیه حمایت یک بار که برای اطمینان حاصل کنید.”

هلندی, وزیر امور خارجه Stef Blok گفت که او مخالف کمک های بیشتر برای ترکیه در حال حاضر به انتقاد از “بدبینانه راه” اردوغان بود که با استفاده از پناهندگان است.

“ما نباید در واکنش به فشار که ترکیه اعمال ما موافقت خود را برای پول بیشتر تحت فشار,” او گفت:.

یونانی وزیر خارجه نیکوس Dendias گفت: وضعیت در مرز نیز مورد بحث در این نشست است.

“ما در مواجهه با یک جنبش توده ای از مهاجران به سمت مرز یونان و اروپا گفت:” به او وارد شد. “مهاجران شده اند که زندگی در ترکیه برای سال. ما حجتى روشن است که این جمعیت جنبش ایجاد شده است و هماهنگ با ترکیه است.”

هزاران نفر از مردم شده اند کمپینگ در نزدیکی مرز ترکیه طرف امید به صلیب یونانی با وجود اصرار که مرز خود را بسته است. خبرنگاران بودند که نگهداری دور از منطقه مرزی در طرف ترکیه اما دیدم حداقل یک اتوبوس پر از مهاجران ترک این منطقه صبح روز جمعه. معلوم بود که در آن اتوبوس به رهبری بود.

در یونانی طرف مرز مقامات بودند با استفاده از مردم محلی با دانش بهتر از زمین به دستگیری کسانی که موفق به عبور یا با برش سوراخ در حصار مرزی و یا با عبور از Evros رودخانه — Meric در ترکیه اجرا می شود که در بسیاری از مرز.

“ما در اینجا متولد شده اند, ما اینجا زندگی می کنند ما در اینجا کار ما می دانیم که گذرگاه بهتر از هر کسی” گفت: Agrotourism Ageladarakis رئیس جامعه از مرز روستای Amorio.

“ما نشستن در گذرگاه و آنها می آیند. ما دستگیری بسیاری از آنها به این معنی که ما آنها را نگه دارید وجود دارد ما با پلیس تماس گرفته و پلیس آمده و دستگیری آنها. سپس این موضوع برای پلیس ما علاقه مند نیست در جایی که آنها را” او گفت:.

____

النا Becatoros در آتن یونان آنجلا چارلتون در پاریس و Suzan فریزر در آنکارا, ترکیه کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de