بانک جهانی می گوید حواله به خانه فرستاده شده توسط مهاجران از پایین و کشورهای با درآمد متوسط پیش بینی شده به افت نزدیک به 20 درصد به $445 میلیارد دلار در این سال با توجه به رکود اقتصادی جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک گزارش منتشر شده در آوریل 22, واشنگتن مبتنی بر قرض دهنده گفت: زیان کار و همچنین ساعت های از دست رفته و حقوق و دستمزد انتظار می رود به ترک مهاجران در کشورهای ثروتمند قادر به ارسال به عنوان مقدار پول به کشورهای فقیر.

حواله به جریان متحده در اروپا و آسیای مرکزی انتظار می رود به کاهش 27.5 درصد به نمایندگی از دست دادن مهم تامین مالی برای بسیاری از خانواده های آسیب پذیر آن گفت.

کاهش انتظار می رود که 22.1 درصد در جنوب آسیا و 19.6 درصد در خاورمیانه و شمال آفریقا است.

این گزارش همچنین هشدار داد که مهاجران هستند که از سمت چپ از برنامه هایی که دولت اجرا کرده اند به سهولت اقتصادی و اثرات بهداشتی از coronavirus و قادر به بازگشت به کشور خود با توجه به حمل و نقل آتن.

بانک جهانی گفت: حواله به یک رکورد $554 میلیارد دلار در سال گذشته تبدیل شدن به یک منبع بزرگتر از بودجه برای کشورهای فقیر از سرمایه گذاری مستقیم خارجی.

اوکراین در سال 2019 باقی مانده بزرگترین دریافت کننده حواله در اروپا و آسیای مرکزی منطقه دریافت یک رکورد نزدیک به 16 میلیارد دلار در حالی که قرقیزستان تاجیکستان و ازبکستان بهره مند از بهبود فعالیت های اقتصادی در روسیه است.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de