برای یک نسل از اواسط ماه آوریل تحویل برخی از زندگی آمریکایی ترین زمین شناسی لحظات — یک هفته زمانی که مردان جوان را به ضرب گلوله مدارس تروریست ها را منفجر همکار انسان, اعضای یک فرقه مذهبی را سوزانده به مرگ در ترکیب خود و محیط زیست فاجعه است لکهدار اقیانوس.

در حال حاضر به عنوان کسانی که پس از سانحه ناخواسته سالگرد گذشته 27 سال رول در یک بهار هفته, پوشش, یکی از مخرب ترین لحظات در تاریخ آمریکا و حتی آن را به عنوان است که هنوز هم اتفاق می افتند: coronavirus و تلاش برای مهار آن است.

آنچه در آن است در مورد این یک هفته خاص در ماه آوریل به هر حال ؟ و به چه معنی است — برای بازماندگان و برای همه آمریکایی ها — به حرکت از طریق این سد از خشونت خاطرات دانستن است که زندگی به عنوان ما آن را می دانم حداقل در حال حاضر رفته دور ؟

“در ماه آوریل چیزهایی که تمایل به اتفاق می افتد. من فکر نمی کنم آن را یک حادثه است که بسیاری از رویدادها را در ماه آوریل است. این ماه که مردم منتظرش بوده اند می گوید:” جان Baick, یک مورخ در دانشگاه ایالتی واشنگتن در ماساچوست است.

او شده است با توجه به تمایل برای تحول در مارس پس از او در کالج. “وجود دارد” Baick می گوید: “چیزی در مورد زمستان که می رود در برابر عقلانیت.”

آن را آسان به آن اعتقاد دارند در دوشنبه 21 سال پس از Columbine دبیرستان, تیراندازی در کلرادو و روز بعد از بمب گذاری شهر اوکلاهما را 25th anniversary — و نه به طور کامل اتفاقا یک روز پس از کانادا مرگبارترین تیراندازی و کشتار.

برای ثبت دیگر آمریکا تغییرات از اواسط ماه آوریل در اواخر دهه 20 و اوایل قرن 21st به تنهایی:

— وکو که در آن دولت آمریکا مورد حمله یک ترکیب از شعبه Davidians فرقه در 19 آوریل 1993 کشتن 76 در حمله و آتش است که به دنبال.

— Virginia Tech, که در آن دانش آموز سونگ هوی چو شات و کشته شدن 32 نفر و زخمی شدن 17 نفر دیگر در آوریل 16, 2007.

— انفجار BP افق آبهای عمیق ریگ حفاری دریایی در آوریل 20, 2010 که به کشته شدن 11 نفر از خدمه و باعث بزرگترین دریایی نشت نفت در تاریخ است.

— بمب گذاری در ماراتن بوستون که برادران بمبگذاری و Tamerlan Tsarnaev منفجر شدن دو بمب که به کشته شدن سه نفر و زخمی شدن چند صد نفر دیگر در 15 آوریل 2013, تنظیم کردن چهار روز تعقیب جنایتکاران به پایان رسید که با دو افسر مرده است.

به عنوان این سالگرد گشوده طی هفته گذشته — هر کدام با خود پایدار تروما خود را بازماندگان آن خود جوامع تحت تاثیر قرار — استرس هر دو coronavirus و ضد coronavirus اقدامات را تغییر داده اند چگونه حوادث به یاد دارد.

در کلومباین که در آن دو به شدت مسلح دانش آموزان اریک هریس و دیلان Klebold, کشته و 12 همکلاسی ها و معلم در 20 آوریل 1999 سالانه خصوصی جمع بازماندگان و خانواده در مدرسه جایگزین شد یک جریان حاضر در مراسم به دلیل COVID-19 محدودیت.

پس از آن-اصل فرانک DeAngelis که سازماندهی سالانه مراسم گفت: عدم تماس انسان ساخته شده در این سال سالگرد سخت — اما همچنین ارائه فرصت های جدید است.

“ما بهترین ما می تواند و نه تنها می تواند فکر می کنم از آن را انجام نمی,” DeAngelis گفت. “یکی از بسیاری از چیزهای مثبت به بیرون آمدن از آن را در این سال بود که بیشتر مردم قادر به دیدن آن لحظه. … من فکر می کنم آن ارائه شده و امید است.”

همان داستان در شهر اوکلاهما که در آن Alfred P. Murrah ساختمان فدرال نابود شد داخلی تروریستی را تیموتی مک وی را بمب در آوریل 19, 1995, کشته شدن 168 نفر است. بزرگداشت سالانه در ساختمان زمینه لغو شد و یک ساعت ویدئو تولید شده در خود جای داده است.

رایان Whicher که پدر سرویس مخفی آمریکا عامل آلن Whicher شد, کشته در بمب گذاری, گفت: آن را “بسیار دشوار” قادر به حضور در فرد است.

“اما این همه دلایل حق” Whicher گفت. “همه فداکاری. من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای ما در این کوروناویروس (محیط زیست) به احساس ما باید به درمان هر گونه متفاوت است.”

فراتر از هسته گروه های مارک این لحظات غم انگیز است این است که با اثر بر عموم است. در حال سالگرد در حال حاضر کمتر قابل توجه به دلیل خستگی از زندگی آمریکایی بستن اجتماعی فاصله در نیروی کامل? یا که از جمله نقاط عطف همه چیز را شدید تر برای مردم در حال حاضر در حال مبارزه با یک تغییر جهان ؟

“آیا چیزی شبیه به COVID را تا مقدار پهنای باند که در پوشش خبری رویدادهای گذشته مسائل کمتر در این سال ؟ من می توانید ببینید که چگونه موجه شما می خواهم به هر دو روش می گوید:” Bethany Lacina یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه روچستر که مطالعات و انفعال سیاست و فرهنگ عامه آمریکایی است.

او همچنین تحقیقات بشر در تضاد و یادداشت های زمستان که خشونت اغلب dissuades ضرب وشتم و جرم و جنایت که پس از آن تمایل به ظهور با گرم شدن است. “ناخوشایند آب و هوا باعث کاهش خشونت سیاسی از همه نوع” Lacina می گوید.

مفهوم انتظار تا بهار اقدام به جنگ به حمله و یا فقط به صحبت کردن با زور و اجبار مطمئنا سابقه در تاریخ آمریکا است.

آبراهام لینکلن به ضرب گلوله کشته شد توسط John Wilkes Booth در شب 14 آوریل 1865 و درگذشت و صبح روز بعد. عمده اعتراض به جنگ ویتنام بود که در تاریخ 17 آوریل سال 1965 در واشنگتن در مورد نقشه کشی 20,000 شدند. این تحول پس از مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 ترور تمدید به اواسط ماه آوریل است.

حتی بیشتر برجسته از کسانی که شاید این تاریخ 19 آوریل 1775 روز “شات شنیده ام “دور دنیا” — نبردهای لکسینگتون و کنکورد — لگد کردن انقلاب آمریکا.

Apryl الکساندر بالینی و استادیار روانشناسی در دانشگاه دنور با این نسخهها کار با افرادی که تجربه تروما بیش از یک بار. او می بیند ارتباط بین حوادث خشونت آمیز از اواسط ماه آوریل در آمریکای مدرن و کنونی coronavirus حماسه.

برای یک “بسیاری از این فجایع مربوط به نوعی از نارسایی سیستم” فقط به عنوان با این ویروس گسترش یافته است. او می گوید:, استرس از چه آمریکایی ها پایدار امروز به اندازه کافی دشوار است و بدون همپوشانی پیر خبر بد.

“ما در حال هولناک با این همه اطلاعات که واقعا امیدوار کننده است.” و در حال حاضر شما در حال رفتن به اضافه کردن این خاطرات قبل از این موقعیت در بالای آن ؟ که رفتن به شما را تشدید استرس” می گوید: الکساندر یک Virginia Tech فارغ التحصیل شد که در جامعه زندگی در سال 2007.

“این تجربه ما در حال رفتن را از طریق با COVID یک تروما,” او می گوید. “و من فکر نمی کنم بسیاری از مردم در حال تأمل در آن است.”

___

تد آنتونی مدیر نوآوری های دیجیتال برای آسوشیتد پرس تحت پوشش بمب گذاری شهر اوکلاهما در سال 1995 و Columbine دبیرستان در آمریکا در سال 1999. او در توییتر دنبال اینجا. کن میلر در شهر اوکلاهما و توماس Peipert در دنور کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im