MEXICO CITY (AP) — مکزیک اقتصاد وارد رکود اقتصادی و قرارداد 0.1% در سال 2019 سال اول رئيس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شش سال مدت با توجه tofourth-سه ماهه دولت آمار و ارقام گزارش روز شنبه تایید کرد که داده های اولیه از ماه گذشته.

مودی تجزیه و تحلیل تحلیلگر آلفردو Coutiño نوشت: در گزارشی که فعالیت های اقتصادی کاهش یافته است به طور پیوسته کاهش یافته است بیش از چهار دوره متوالی در سال گذشته واجد شرایط برای ویژگی های تعریف رکود اقتصادی — “قطعا متوسط انقباض اما در پایان آن است که یک رکود است.”

مکزیک اقتصاد به طور معمول decelerates در سال اول از یک گذار سیاسی Coutiño نوشت: اما در سال گذشته عملکرد کمتر از آنچه که دیده بود در افتتاحیه سال لوپز Obrador قبلی دو پیشینیان.

آن را نیز به خوبی از پیش بینی های اولیه است که مکزیک اقتصاد خواهد رشد 2 درصد در سال گذشته است.

تحلیلگران می گویند سیاست های مانند لغو پروژه های زیربنایی مانند یک نیمه ساخته فرودگاه جدیدی برای پایتخت است که رئیس جمهور در حال جایگزین شدن با تبدیل یک پایگاه نظامی در شمال — و تجدید نظر در قرارداد انرژی را موجب عدم اطمینان سرمایه گذار و سکوت. و دولت همان برنامه ای تحت فشار قرار دادند به معروف از لحاظ مالی زاهدانه لوپز Obrador صدمه هزینه های مصرف کننده و کاهش اقتصاد و همچنین با توجه به Coutiño.

بودجه عادی و آغاز یک ملی زیرساخت برنامه باید جلو مکزیک برای خروج از رکود اقتصادی در سال 2020 و به رشد متوسط حدود 1% وی افزود: اما “سرمایه گذاری را تسریع خواهد شد تا دولت در پیاده سازی اقدامات برای بازگرداندن اعتماد و اعتبار است.”

2019 رکود نماینده مکزیک بدترین رشد سالانه عملکرد در 10 سال با توجه به Citibanamex که مقصر آن را در درجه اول در یک انقباض در تولید صنعتی و کاهش سرعت در بخش خدمات.

Citibanamex گفت: در یک گزارش که در مکزیک بخش صنعتی قرارداد 1.2 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 آن هفتم راست رها در حالی که خدمات گسترده فقط 0.2 درصد در سه ماهه.

Citibanamex بیش از حد هوا 1 درصد رشد برای سال 2020 است.

“ما همچنان به خصوص نگران ضعف در تولید صنعتی” بانک گفت. “با این حال پیش بینی ما حاکی از رشدی نسبی برای فعالیت های اقتصادی از (سه ماهه اول سال 2020) و رفتن به جلو رو با متوسط رشد صادرات بهبود تدریجی در مصرف و تثبیت سرمایه گذاری است.”

لوپز Obrador را حفظ کرده است که مکزیک اقتصاد جامد و رد انتقاد از سیاست های خود. او سیاهی پروژه های از قبیل برنامه ریزی شده “تولیدی صنعتی مایان فولاد قطار” از طریق راه آهن جنوب شرقی ایالات متحده است که او می گوید بلند خواهد شد تا برخی از مکزیک فقیرترین جوامع است. لوپز Obrador نیز تحت فشار قرار دادند و برنامه های اجتماعی به خصوص برای جوانان و سالمندان و بومی و بلند پروازانه کاشت درخت برنامه و سود خود را به فرد و خانواده اقتصاد.

در اوایل این ماه, مکزیک, بانک مرکزی کاهش نرخ بهره خود را با یک چهارم نقطه به 7 درصد به دنبال تحریک کند اقتصاد و در پاسخ به اطمینان جهانی از جمله اثرات COVID-19 شیوع بیماری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im