مکزیکی شهروند بازداشت شده است به اتهام کار برای یک مقام دولتی برای پیگیری کردن خودرو از یک “دولت ایالات متحده منبع” در منطقه میامی فلوریدا و اطلاع رسانی روسیه از محل آن.

A U. s. وزارت دادگستری در بیانیه منتشر شده در فوریه 18 مورد دستگیری هکتور Alejandro Cabrera فوئنتس نمی گویند که چرا یک عضو از دولت روسیه می خواستم به دانستن مکان فیزیکی از منبع ماشین از جمله آن شماره پلاک.

دولت ایالات متحده منبع نیست شناخته شده است.

فوئنتس گفته بود استخدام در سال 2019 و دو بار پرواز به مسکو آخرین باری که در این ماه برای دیدار با مقام های وزارت دادگستری گفت.

این شهروند گفته بود دستور به اجاره یک ملک خاص در نام خود را در منطقه میامی و توجه بود و در مارس یا آوریل به اطلاع مقام از یافته های خود را در محل وسیله نقلیه.

او و همسرش در فوریه 14 جلب سوء ظن از یک گارد امنیتی مستقر در آن ایالات متحده منبع اقامت پس از آنها وارد ساختمان به اجاره خودرو در حالی که tailgating یکی دیگر از ماشین.

یکی از آنها موفق به گرفتن یک عکس از منبع خودرو و ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) بعد از آن تصویر همراه با یکی از ماشین پلاک در فوئنتس تلفن ارسال توسط شریک زندگی خود را به یک رمزگذاری نرم افزار پیام.

فوئنتس دستگیر شد و در فرودگاه بین المللی میامی در فوریه 16 به عنوان او در حال آماده شدن برای ترک شهر مکزیک با خود همراه است. او به اتهام اقدام از طرف یک دولت خارجی بدون اطلاع آمریکا دادستان کل و توطئه برای انجام همان.

او بعدها اعتراف کرد و به مأموران اجرای قانون است که او کارگردانی شده توسط یک مقام دولتی برای انجام عملیات.

یک بازداشت پیش از محاکمه شنوایی برای مجموعه بود 21 فوریه در میامی دادگاه و تفهیم اتهام برای مارس 3 در همان دادگاه است.

این مورد مربوط به اداره تحقیقات فدرال (FBI) و CBP به عنوان به خوبی به عنوان دستیار دادستان کل برای امنیت ملی و دفتر ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im