مترو برنامه به ارائه پارکینگ رایگان در این تابستان در دو سه خط نارنجی ایستگاه های مجموعه به برای ماه شروع آخر هفته روز یادبود به عنوان سومین ایستگاه می بیند و حتی بیشتر قابل توجه اختلالات.

روز پنج شنبه در مترو هیئت مدیره است که انتظار می رود به تصویب پارکینگ رایگان در وین و در دونن لرینگ موثر مارس 23.

رایگان پارکینگ می تواند همچنان تا شش ماه اما به احتمال زیاد خواهد بود برای یک دوره بسیار کوتاه تر. مترو در حال حاضر طرح ایستگاه خواهد بازگشایی روز بعد از روز کارگر, Sept. 8.

East Falls Church نیز بسته به سواران در تابستان امسال اما بدون پارکینگ در دسترس خواهد بود و به طور منظم سرویس اتوبوس در ایستگاه خواهد بود به طور قابل توجهی مختل چون کل پارکینگ بسته خواهد شد برای استفاده توسط خدمه ساخت و ساز.

اصلی پارکینگ بسته شدن شروع می شود 15 مارس.

“همه خدمات حمل و نقل از جمله پارکینگ در East Falls Church, معلق خواهد شد در طول تابستان سال 2020 دوره” مترو هیئت مدیره جلسه اسناد و مدارک گفت.

قطار را از طریق East Falls Church, بدون توقف به حد تاخیر در نارنجی و نقره ای خط به تک ردیابی وجود دارد.

اولین اثرات آغاز شد در این هفته هنگامی که Loudoun County اتصال مترو و اتوبوس منتقل شده از رفتن به و از غرب سقوط کلیسا به جای رفتن به و از Ballston تا زمانی که خاموش است.

مترو است که انتظار می رود برای اجرای قطار اضافی از Ballston از طریق مرکز شهر طوری برنامه ریزی شده ساعت شلوغی خدمات تنها کاهش حدود 25% وجود دارد به عنوان مخالف به 50 درصد در ایستگاه غرب Ballston.

مترو قصد دارد همچنان به طور منظم خدمات اتوبوس در وین و در دونن لرینگ و ارائه رایگان اتوبوس شاتل در مسیرهای بین وین و غرب Falls Church, وین, بین دونن لرینگ و غرب می افتد کلیسا و بین East Falls Church, و Ballston.

قطار می رود برای اجرا به و از غرب Falls Church, روی خط نارنجی و Wiehle-رستون شرق در خط نقره ای بیش از هر 16 دقیقه در ساعت شلوغی.

“غرب Falls Church, ایستگاه مترو ادامه خواهد داد به ارائه Metrorail خدمات پس کارکنان است نه توصیه waiving این هزینه پارکینگ در ایستگاه” اسناد گفت.

مترو انتظار برای تغییر 2.5 میلیون دلار از سرمایه خود را از بودجه به سمت بودجه عملیاتی را برای هزینه پارکینگ از دست رفته در طول خاموش کردن.

مترو انجام همان چیزی که سال گذشته زمانی که این اجازه را به صورت رایگان پارکینگ در ایستگاه مانند فرنکنیا-اسپرینگفیلد و هانتینگتون در طول تابستان گذشته آبی و زرد خط خاموش.

با توجه به بسیاری از فضاهای خالی تر شد و در دسترس بیش از حد معمول در طول سال گذشته shutdown, مترو, اعضای هیات نگران بازدید کنندگان برای موزاییک منطقه در نظر گرفتن همه نقاط در دونن لرینگ-مرریفیلد در حالی که پارکینگ رایگان است.

وجود دارد به طور معمول خواهد بود هزینه های مرتبط با پارکینگ در بسیاری بدون در نظر گرفتن قطار.

دولت و دولت های محلی در ویرجینیا هنوز نهایی اضافی گزینه های اتوبوس برای مسافران و دیگر تلاش برای ادامه به ارائه دسترسی و محدودیت عمده ترافیک در طول این سال summerlong تعطیلی.

24/7 آهنگ کار این تابستان می آید به عنوان ایالتی 66 تلفات خط ساخت و ساز باقی مانده در دنده بالا.

بر خلاف گذشته خط نارنجی خاموش شدن ناگهانی وجود دارد در حال حاضر موجود فیرفکس اتصال سرویس در حال حاضر بین وین و پنتاگون.

مسیر 698 اجرا می شود به سمت پنتاگون در صبح و در بعد از ظهر. مسیرهای مانند است که می تواند خدمات را افزایش می دهد و یا پیشرفت های دیگر در طول خاموش کردن.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im