مرکل در قرنطینه پس از دکتر آزمایش ویروس

برلین (AP) — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان رفته به قرنطینه پس از مطلع شدن از این که یک دکتر که تجویز واکسن برای او دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مرکل 65 اطلاع داده شد که در مورد دکتر آزمایش در مدت کوتاهی پس از برگزاری یک کنفرانس خبری یکشنبه اعلام تدابیر جدید برای جلوگیری از گسترش این ویروس خود را سخنگوی Steffen Seibert گفت.

او گفت که مرکل دریافت کرده بود پیشگیرانه واکسن جمعه در برابر عفونت پنوموکوک.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. در مورد 93,800 مردم بهبود بیشتر در چین است.

Seibert در بیانیه ای گفت که مرکل را تحت “آزمایشات منظم” در روزهای آینده و ادامه کار خود را از خانه برای هم بودن.

مرکل پیشتر ابراز قدردانی خود را به آلمانی ها بودند که به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله و گفت: این مهم به باقی می ماند حداقل 1.5 متر (حدود پنج متر) از هم جدا برای کاهش احتمال عفونت است.

مرکل روز یکشنبه تشکر “اکثریت قریب به اتفاق” از آلمانی ها بودند که به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“من می دانم که آن را به معنی قربانی” گفت: با استناد اقتصادی و اجتماعی که هزینه های این مستند است که با داشتن. “من منتقل شده توسط این واقعیت است که بسیاری از در حال مطیع این قوانین. این راه ما را نشان می دهد مراقبت از همسر و افراد بیمار به دلیل ویروس خطرناک ترین آنها را. در کوتاه: ما در حال صرفه جویی در زندگی می کند با این.”

مرکل گفت: این مستند در حال حاضر او را تحت تاثیر قرار profoudly بیش از حد.

“زندگی من نیز اساسا تغییر کرده و در حال حاضر شامل تا حد زیادی از تماس های تلفنی و تصویری, همایش,” او گفت:.

توسعه نشان داده شده که چگونه حتی رهبران جهان رایگان نیست از خطر عفونت.

“با یک فاصله خاص خطر عفونت کاهش می یابد و تقریبا به صفر” مرکل به خبرنگاران گفت:. “آیا شما نیم متر از هم جدا و یا 1.5 متر از هم جدا باعث می شود یک تفاوت بزرگ.”

ثانیه بعد او مطلع شد که دکتر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de