سریع نگاهی به

در میان موجی در فلوریدا COVID-19 موارد Facebook الگوی رفتاری مورخ 24 ژوئن به دروغ ادعا می کند که دولت جراح به طور کلی توصیه می شود که توقف مردم با پوشیدن ماسک. جراح عمومی در واقع مشورتی صادر دو روز قبل از آن گفت: هر کس در فلوریدا “باید پوشیدن پوشش صورت در هر محیط اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست.”


داستان کامل

فلوریدا است که در میان چند کشور که در آن COVID-19 نفر رسید در اواخر ماه ژوئن. دولت پیشی گرفته قبلی خود را روزانه رکورد جدید کروناویروس موارد گزارش 9,585 عفونت در ژوئن 27. فلوریدا ثبت کرده است و در مجموع 146,341 موارد از جمله 3,447 مرگ و میر به عنوان ماه ژوئن 29.

در پاسخ به برخی از فلوریدا مقامات آهسته — و یا معکوس — لغو محدودیت های اجرا شده برای کاهش انتقال SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری است. در تاریخ 26 ژوئن مقامات دولتی ممنوع فروش الکل در میله های زندان. میامی-Dade و Broward شهرستان تصمیم گرفته اند تا خود را به سواحل برای چهارم جولای آخر هفته.

با گسترده تر سکته مغزی, فلوریدا, جراح عمومی دکتر اسکات Rivkees, صادر بهداشت عمومی مشاوره در ژوئن 22 اصرار فلوریدا به “پوشیدن پوشش صورت در هر محیط اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست.”

اما دو روز بعد یک الگوی رفتاری در Facebook به دروغ ادعا مخالف گفت: “فلوریدا جراح عمومی صادر کرده است بهداشت عمومی مشاوره. هر کس باید با پوشیدن ماسک به عنوان آنها در حال حاضر یافت شده است که مضر به سلامت خود را.”

این الگوی رفتاری نادرست برچسب خود را به عنوان یک “هشدار اضطراری.”

پس از همه گیر اول به فلوریدا دولت شده است با احتیاط در اجرای محدودیت در ساکنان و کسب و کار. فلوریدا اعلام کرد نخستین مورد از COVID-19 در اوایل ماه مارس. تا پایان ماه مارس به فلوریدا بود ششم ترین coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

اما در حالی که 30 دولت فرمانداران صادر ایالت مستندات که ماه فلوریدا کالیفرنیا ، ران DeSantis تا به حال تنها با صدور یک “امن تر-در-خانه” سفارش در چهار شهرستان در جنوب فلوریدا تا پایان ماه مارس است.

در مارس 31, 13 اعضای کنگره فرستاده DeSantis درخواست نامه ای که او شماره یک ایالت مستند سفارش. او در تاریخ 1 آوریل.

در اوایل ماه مهفلوریدا وارد اولین مرحله از DeSantis’ بازگشایی طرح با بيمارستان مجاز به جای غیر ضروری روش ها و رستوران ها و فروشگاه های مجاز به بازگشایی محدود داخلی ظرفیت های تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل. در اوایل ماه ژوئن, DeSantis شروع فاز دوم طرح اجازه دادن به سینما و کافه ها و رویداد فضاهای باز دوباره با محدود داخلی ظرفیت. او گفت که دولت آماده است برای مرحله سوم از بازگشایی طرح است.

در طول ماه ژوئن در حالی که در فلوریدا را تجربه کرده است افزایش COVID-19 موارد DeSantis است نسبت به افزایش برای افزایش تست. اما ما به عنوان نوشته شده است افزایش موارد همه مربوط به تست های بیشتر.

در فلوریدا هفت روز به طور متوسط برای تست مثبت رای به عنوان تجزیه و تحلیل توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که در حال حاضر 15.5% — سه بار توصیه می شود هدف از 5 ٪ است که دولت تا به حال شده است برای هدف قرار دادن تقریبا همه ممکن است.

در حالی که فلوریدا جراح عمومی توصیه ماسک صورت استفاده نه او و نه DeSantis گفته اند که باید آن را لازم الاجرا توسط دولت است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“DeSantis: 1st فاز فلوریدا بازگشایی شروع به دوشنبه است.” BayNews9.com. 29 Apr سال 2020 است.

دیکسون و مت. “فلوریدا کرکره میله های زندان به عنوان Coronavirus موارد آمار رکورد جدید است.” سیاسی. 26 Jun 2020.

Dobrzyn ارین. “رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید: بسیاری از فلوریدا خواهد وارد فاز 2 از بازگشایی جمعه.” ClickOrlando.com. 3 Jun 2020.

فلوریدا وزارت بهداشت. فلوریدا COVID-19 پاسخ. دیده 29 ژوئن 2020.

فلوریدا وزارت بهداشت. دولت جراح عمومی. دیده 29 ژوئن 2020.

“فلوریدا جراح عمومی توصیه می کند مردم ماسک در زیر سنبله در Coronavirus موارد است.” NBCMiami.com. 22 Jun 2020.

گیبسون, تراویس. “DeSantis: هیچ برنامه ای برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی فلوریدا در میان اعتصاب است.” News4Jax.com. 25 Jun 2020.

“رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید او نمی خواهد ماسک صورت اجباری می گوید: این امر نتیجه معکوس.” Fox35Orlando.com. 28 ژوئن 2020.

هاولی کاترین. “فرماندار DeSantis مسائل” Stay-at-home ” منظور فلوریدا.” Fox13News.com. 1 Apr سال 2020 است.

هاولی کاترین. “قانونگذاران دادخواست اصرار DeSantis را تعطیل فلوریدا به عنوان COVID-19 تعداد افزایش یابد.” Fox13News.com. 31 Mar سال 2020 است.

دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز تحقیقات. تست گرایش ابزار. دیده 29 ژوئن 2020.

دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز تحقیقات. روزانه دولت توسط دولت تست روند. دیده 29 ژوئن 2020.

مک دونالد, جسیکا. “تهمت و دروغ می گوید COVID-19 خروش ‘تنها’ با توجه به تست گمراه در مرگ و میر.” FactCheck.org. 25 Jun 2020.

ماشین چمن زنی, Lawrence. “فلوریدا اولین coronavirus موارد یافت شده در هیلزوو و گاو دریایی شهرستان.” Tampa Bay Times. 1 Mar سال 2020 است.

روبلز فرانسیس. “فلوریدا Covid موارد تا پنج برابر در 2 هفته: ‘شماره ترسناک هستند.” نیویورک تایمز. 28 ژوئن 2020.

“ایالت فلوریدا وزارت بهداشت, بهداشت عمومی مشاوره.” 22 Jun 2020.

Surana, Kavitha. “فلوریدا می افزاید: بیش از 8,530 coronavirus موارد; موارد تصویب 10 میلیون نفر در سراسر جهان است.” Tampa Bay Times. 28 ژوئن 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de