الگوی رفتاری غلطی Fauci موقعیت واکسن در آزمایشات

سریع نگاهی به

ویروسی الگوی رفتاری دروغ نشان می دهد Dr. Anthony Fauci پشتیبانی اداره یک COVID-19 واکسن قبل از آزمایش های بالینی در حال اتمام است. Fauci پشتیبانی از تولید واکسن در حالی که آزمایش های در حال انجام — اما تنها تجویز واکسن پس از این محاکمه ها بیش از آن تلقی موثر و امن است.


داستان کامل

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تبدیل شده است به یک چهره برجسته در پرداختن به درمان و واکسن برای COVID-19 به عنوان یک عضو از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

اما یک الگوی رفتاری گردش در Facebook, نسبت دو به نقل از Fauci دروغ نشان می دهد یک تناقض در دیدگاه های خود را در نیاز به آزمایش های بالینی قبل از تصویب یک COVID-19 درمان و مراحل مورد نیاز برای اطمینان از ایمنی نهایی واکسن.

اولین نقل قول در الگوی رفتاری آمده است: “فقط به خاطر صدها نفر از پزشکان گزارش هیدروکسی کلروکین است درمان برخی از COVID-19 بيمار آن معتبر نیست تا زمانی که ما یک مطالعه عمده انجام می شود.” Fauci گفت: کارآزمایی بالینی کنترل شده هستند و نیاز به مطمئن شوید که هیدروکسی کلروکین است “واقعا امن و واقعا موثر” علیه COVID-19 و شواهد تا کنون نشان نمی دهد که در آن است.

نقل قول دوم آمده است: “به عنوان به زودی به عنوان یک COVID-19 واکسن تولید شده است باید آن را تحویل به متخصصان مراقبت های بهداشتی به صورت فوری انسان تزریق. مناسب مطالعات انجام می شود و بعد از آن.” که نادرست است. Fauci گفت: توزیع و تجويز واکسن تنها رخ می دهد اگر کارآزمایی بالینی نشان می دهد که “در واقع آن موثر است” و امن است.

هیدروکسی کلروکین

درست است که Fauci به هشدار علیه استفاده از هیدروکسی کلروکین قبل از اثربخشی آن ثابت شده است توسط یک کارآزمایی بالینی بزرگ است. در ماه مارس, he توضیح داد که شواهد حمایت از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 تا حد زیادی “حدیثی” و بدون تحت یک کارآزمایی بالینی کنترل شده — که در آن یک گروه درمان در مقایسه با گروه کنترل — اثربخشی این دارو را نمی توان شناخته شده است.

آزمایشات بزرگ هنوز هم انتظار اما شواهد تا کنون نشان می دهد نیست که هیدروکسی کلروکین موثر است در برابر COVID-19.

یک مطالعه کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده از 150 بیماران بستری با خفیف تا متوسط بیماری در چین را پیدا کنید, دارو و کمک به کاهش شانس است که بیماران را تست مثبت برای این ویروس در عرض 28 روز و بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین گزارش عوارض جانبی بیشتری اگر چه بسیاری از جزئی بودند.

در مه 27, مصاحبه با سی ان ان Fauci گفت: “این داده های علمی است که واقعا کاملا مشهود است در حال حاضر در مورد عدم کارآمدی” از هیدروکسی کلروکین در درمان COVID-19 و او با اشاره به احتمال “عوارض جانبی با توجه به قلب و عروق.”

COVID-19 واکسن

در مورد COVID-19 واکسن Fauci نگفت که واکسن تجویز خواهد شد قبل از “مناسب مطالعات” بیش از, به عنوان الگوی رفتاری ادعا می کند.

به عنوان ما نوشته شده است قبل از Fauci مشخص شده مراحل که COVID-19 واکسن باید از طریق در فوریه 25 کنفرانس مطبوعاتی.

Fauci, فوریه. 25: در حال حاضر چیزی که ما نیاز به درک چرا که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم اشتباه می کنید که گرفتن یک واکسن به فاز 1 آزمایش در یک دوره سه ماه شما نیاز به حداقل سه تا چهار ماه برای تعیین اگر آن را امن و آیا این باعث نوعی پاسخ است که شما را پیش بینی خواهد بود حفاظتی. هنگامی که شما انجام دهید که شما فارغ التحصیل به یک مقدار بزرگتر از محاکمه. … زمانی که شما رفتن به فاز 2 آزمایش شما در حال صحبت کردن در مورد صدها اگر نه هزاران نفر از افراد به منظور تعیین اثر بخشی. که آزمایشی است که ما را مجبور به انجام در آن کشورها در آن مناطق که در آن وجود دارد انتقال فعال. که خود را حتی در سرعت موشک را حداقل شش تا هشت ماه. بنابراین هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد در دسترس بودن واکسن حتی به مقیاس آن شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم است.

که جدول زمانی تجدید نظر شده بود در مارس 15, زمانی که برگ برنده دولت اعلام کرد: “عملیات با سرعت پیچ و تاب” — یک برنامه ملی “برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید و توزیع COVID-19 واکسن درمان و تشخیص است.” هدف این است که “به مقادیر قابل توجهی از امن و موثر واکسن در دسترس برای آمریکایی ها در ماه ژانویه سال 2021,” وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت.

در ژوئن 1, مصاحبه با, آمار, اخبار, Fauci توضیح داد که چگونه دولت خواهد حرکت با سرعت بیشتری به ساخت یک واکسن برای عموم در دسترس و بدون به خطر انداختن بهداشت عمومی.

Fauci گفت: تولید یک COVID-19 واکسن آغاز خواهد شد “حتی قبل از اینکه شما می دانید آن را با این نسخهها کار” که ممکن است منشاء نقل قول دوم در الگوی رفتاری. که اجازه می دهد این واکسن به طور گسترده ای توزیع شده به سرعت بیشتر اما تنها “اگر در واقع آن موثر است” Fauci گفت.

“در همان زمان شما در حال اتمام فاز 1 آزمایش شما در حال آماده سازی فاز 3 آزمایشی سایت است که بسیار گران قیمت و پس از آن شما شروع به تولید این واکسن حتی قبل از اینکه شما می دانید آن را با این نسخهها کار. همه از آن کاهش ماه خاموش” گفت: Fauci. اما Fauci شفافی “ما طراحی فاز 3 دادگاه به دقت نگاه در ایمنی حتی پس از انجام می شود به طور منظم در یک محاکمه.”

او در توصیف این شتاب جدول زمانی به عنوان “aspirational” و هشدار داد که “هیچ تضمینی” که واکسن موثر ثابت شود خواهد شد.

Fauci, ژوئن 1: اگر … شما در حال حاضر در حال ساخت دوز در ماه دسامبر و ژانویه اگر شما خوش شانس هستید و اگر در واقع آن موثر است, شما می توانید تعداد قابل توجهی از دوزهای موجود تا پایان سال آغاز 2021. بنابراین من فکر می کنم آن را aspirational اما آن را قطعا شدنی است.

تنها چیزی که ناشناخته بزرگ برای من است که در آن است رفتن به موثر باشد ؟ من فکر می کنم ما می تواند انجام دهد آن را در قاب زمان که من مشخص شده است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آن را به طور موثر.

بسیاری از واکسن ها در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی. یک واکسن است که نشان می دهد وعده توسعه یافته توسط مدرن در همکاری با NIAID قرار است در ماه جولای وارد فاز 3 — مرحله است که در آن یک واکسن است که با توجه به هزاران نفر از مردم را به آزمون برای ایمنی. واکسن دیگری توسعه یافته توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca به تازگی شروع به استخدام کنندگان برای فازهای 2 و 3 از این کارآزمایی بالینی.

در Q&A با مجله انجمن پزشکی آمریکا در ژوئن 3, Fauci گفت: این طرح به تولید میلیون دوز از واکسن هنوز تحت کارآزمایی بالینی است “بسیار منحصر به فرد در توسعه واکسن” است و ریسک سرمایه گذاری برای شرکت ها و دولت فدرال است.

Fauci گفت: این طرح به تولید “نزدیک به 100 میلیون دوز” در زمانی که آزمایش های بالینی نشان می دهد که آیا واکسن موثر است و این که “با آغاز 2021 ما امیدواریم که به یک زن و شوهر از صد میلیون دوز.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

محافظه کار آمریکا ، Facebook صفحه. 20 مارس سال 2020 است.

کریستنسن تنها. “ما باید یک زن و شوهر از صد میلیون’ دوز یک Covid-19 واکسن با شروع 2021, Fauci می گوید.” سی ان ان. 3 Jun 2020.

کول Devan. “Fauci: علم نشان می دهد هیدروکسی کلروکین موثر است به عنوان یک coronavirus درمان است.” CNN.com. 27 مه سال 2020 است.

COVID-19 روز رسانی: خبری در ایالات متحده پاسخ | فوریه 25 سال 2020 است. YouTube.com. 25 Feb 2020.

مک دونالد جسیکا و همکاران. al. “FactChecking مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus کنفرانس مطبوعاتی.” FactCheck.org. 27 Feb 2020.

مک دونالد, جسیکا. “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.” FactCheck.org. 25 Mar سال 2020 است.

مک دونالد جسیکا و Rem Rieder. “تهمت گمراه در هیدروکسی کلروکین دوباره.” FactCheck.org. 21 مارس سال 2020 است.

“رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در کنفرانس مطبوعاتی.” کاخ سفید. 20 Mar سال 2020 است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام چارچوب و رهبری برای ‘عملیات با سرعت پیچ و تاب.'” وزارت بهداشت و خدمات انسانی. 15 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de