• 506

سریع نگاهی به

یک الگوی رفتاری misquotes ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم در یک پیشنهاد سقط جنین لایحه که با هدف رسیدگی به nonviable بارداری و شدید ناهنجاری های جنينی. نرتهم متخصص مغز و اعصاب اطفال, پشتیبانی از این لایحه اما الگوی رفتاری دروغ نشان میدهد او اغماض حامی.


داستان کامل

یک Facebook post تاب رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم کلمات مورد بحث سقط جنین لایحه پیش نویس در ویرجینیا در سال گذشته است. این الگوی رفتاری است که گردش در رسانه های اجتماعی ممکن نقل قول از نرتهم و فاقد زمینه است.

این الگوی رفتاری را نشان می دهد یک تصویر از نرتهم یک دموکرات و متخصص مغز و اعصاب کودکان با برچسب “فرماندار ویرجینیا! یک کودک قاتل.” این الگوی رفتاری شامل اتهام نقل قول از نرتهم که بار خوانده شده “نوزاد خواهد بود تحویل و نگهداری راحت پس از آن خاتمه یافته است.” پشت نرتهم یک زن گهواره سر او را در دست او. این الگوی رفتاری ارسال شده در Jan. 29 بوده و مشترک بیش از 3000 بار.

در یک مصاحبه رادیویی در Jan. 30, 2019, Northam سوال شد در نظرات خود را در مورد این لایحه است. فرماندار مصاحبه شد و پس از نظرات ساخته شده توسط ویرجینیا نماینده کتی Tran لایحه را حامی رفت ویروسی آنلاین. نرتهم خواسته شده بود برای پاسخ به Tran و این لایحه در ویرجینیا ایستگاه رادیویی fardia electronics را بپرسید فرماندار بخش.

“هنگامی که ما بحث در مورد سه ماهه سوم حاملگی سقط جنین … در آن انجام می شود در مواردی که ممکن است شدید ناهنجاری وجود دارد ممکن است جنین است که غیر قابل دوام” نرتهم گفت. “اگر مادر در کار من می تواند به شما بگوید دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. نوزاد را تحویل داده می شود. نوزاد نگه داشته می شود راحت است. نوزاد خواهد بود مغزش اگر این چیزی است که مادر و خانواده مورد نظر و پس از آن بحث خواهد امدن بین پزشکان و مادر است.”

قانون جدید ویرجینیا خانه بیل 2491 در میان دیگر تغییرات خواهد مجوز سقط جنین یا ختم بارداری سه ماهه دوم در موارد که در آن مشخص شده است توسط یک پزشک که “ادامه بارداری است که به احتمال زیاد منجر به مرگ یا آسیب روانی یا سلامت جسمی زن است.”

زمان ویرجینیا قانون مستلزم آن است که سه پزشکان باید تضمین کند که مادر در سلامت جسمی و روانی است “substantially و irremediably” اختلال اجازه سقط سه ماهه سوم. لایحه جدید نیاز به صدور گواهینامه توسط یک دکتر.

مدت کوتاهی پس از این مصاحبه چند برجسته جمهوری خواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقبیح نرتهم نظرات و او را متهم کرد از condoning حامی. یک سخنگوی نرتهم گفت که نظرات خود را در fardia electronics مصاحبه شد “متمرکز بر غم انگیز و بسیار مورد نادر که در آن یک زن با یک nonviable بارداری یا شدید ناهنجاری های جنينی به کار رفت” و این که نرتهم شد “کاملا” با اشاره به حامی.

به عنوان ما نوشته شده است که رئیس جمهور بارها تحریف نرتهم نظرات و همچنین به عنوان حقایق در مورد ویرجینیا قانون سقط جنین. نگاه کنید به “FactChecking دولت از اتحادیه” و “مغلوب ساختن پیشی جستن: 17 تکرار در 17 ساعت است.”

این لایحه پیشنهاد شده بود که در سمت چپ در ویرجینیا خانه دادگاههای دادگستری کمیته در ماه فوریه گذشته.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Elie یوجین و همکاران. al. “FactChecking دولت از اتحادیه.” FactCheck.org. 6 Feb 2019.

Mellendorf, Hallie. “Va. رژیم صهیونیستی. نرتهم تساوی خشم و انزجار از اوباما برای دفاع از سقط جنین لایحه است.” Fardia electronics. 31 Jan 2019.

شمال, آنا. “جنجال در سراسر ویرجینیا جدید سقط جنین لایحه توضیح داد.” Vox. 1 فوریه 2019.

Olivio, Antonia. “دلم. کتی Tran شناخته شده بود برای پرستاری نوزاد خود را در کف خانه. در حال حاضر او را تهدید به مرگ بیش از سقط جنین.” واشنگتن پست. 31 Jan 2019.

Richardson, Dede قهوه ای است. “خدا به ما کمک کند!” Facebook.com. 29 Jan 2019.

رابرتسون لری و همکاران. al. “مغلوب ساختن پیشی جستن: 17 تکرار در 17 ساعت است.” FactCheck.org. 9 مارس 2019.

ویرجینیا مجمع عمومی. “خانه لایحه شماره 2491.” (به عنوان prefiled 9 Jan 2019).

ویرجینیا خانه ایران (@vahousegop). “دلخراش… این نیست در نیویورک این است که در کالیفرنیا این اتفاق افتاده فقط این هفته حق در اینجا در ویرجینیا. @VAHouseDems قانون پیشنهادی برای ارائه به سقط جنین تا فقط چند ثانیه قبل از گرانبها که کودک خود را برای اولین بار نفس. سازمان دیده بان برای خودتان.” توییتر. 29 Jan 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im