الگوی رفتاری Miscounts ساندرز’ نوادا قفقاز برنده

  • 1.3 K

سریع نگاهی به

ویروسی الگوی رفتاری به دروغ ادعا می کند که سناتور. برنی ساندرز دریافت تنها 3,444 آرا در نوادا قفقاز. او در واقع برنده 41,075 آرا — بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان دیگر نامزد حزب دموکرات.


داستان کامل

رسانه های اجتماعی الگوی رفتاری دروغ می گوید که ایالت برنی ساندرز دریافت فقط 3,444 آرا در نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز. او در واقع دریافت 41,075 رای تامین بیشترین تعداد نمایندگان در قفقاز.

این الگوی رفتاری با استفاده از یک عکس از ملی بررسی خبرنگار و فاکس نیوز عامل کاترین Timpf که برای اولین بار به نظر می رسد در Timpf را در صفحه توییتر در سپتامبر سال 2019 چهار ماه قبل از نوادا قفقاز. یک نسخه ویرایش شده از این عکس — که ویروسی رفت و یک روز پس از نوادا قفقاز — شامل متن است که می گوید: “برنی تنها 3444 آرا در میهن. وجود دارد این است که بیشتر مردم از آن انتظار به ادرار در مغلوب ساختن پیشی جستن در رالی!!”

این عنوان در Facebook پست آمده است: “MSM [رسانه ها] ساخت یک معامله بزرگ از برنی برنده شدن در نوادا است. در اینجا حقایق واقعی…lol”

اما الگوی رفتاری نمی کند و گزارش نتایج واقعی از نوادا قفقاز.

رای دهندگان در نوادا انتخاب نامزدها از طریق یک انجمن سیستم محلی که در آن احزاب سیاسی سازماندهی جلسات برای هر حوزه رای گیری برای تقسیم کردن نمایندگان ایالت. رای دهندگان می رسند در یک محل جلسه در جلسه بعد و در گروه جمع آوری و بر اساس دلخواه خود را نامزد. اگر نامزد دریافت نمی کند به اندازه کافی پشتیبانی برای دیدار با حداقل آستانه سپس خود و یا طرفداران او منحل و می تواند حزبی برای نامزد دیگری.

تعداد زیادی از مردم در حمایت از یک نامزد در آخرین جلسه تراز تعیین چگونه بسیاری از شهرستان کنوانسیون نمایندگان نامزد دریافت خواهد کرد که پس از آن تعیین می کند که چگونه بسیاری از ملی متعهد نمایندگان نامزد دریافت خواهد کرد. دموکراتیک مدعی باید 1,991 متعهد نمایندگان به پیروزی حزب نامزدی در اولین رای گیری در کنوانسیون ملی.

نوادا دولت حزب دموکرات زد آن قفقاز در فوریه. 22 اما همچنین اجازه اولیه در فرد رای گیری از Feb. 15 تا 18. به گزارش آسوشیتد پرس ساندرز دریافت 41,075 کل آرا در جلسه بعد و در سراسر چهار روز از رای گیری اولیه است که 40.45 درصد از تمام Nevadans که به شرکت در قفقاز. که بیش از دو برابر این تعداد رای که نفر دوم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دریافت کرده است.

ساندرز نیز برنده 6,788 شهرستان کنوانسیون نمایندگان به او 24 ملی متعهد نمایندگان از نوادا است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“2020 انجمن: پرسش و پاسخهای متداول.” نوادا دولت حزب دموکرات است. دیده 26 Feb 2020.

“نتایج زنده: نوادا 2020 دموکرات قفقاز.” واشنگتن پست. دیده 26 Feb 2020.

“نوادا قفقاز 2020: زنده نتایج انتخابات.” نیویورک تایمز. 24 Feb 2020.

“2020 نوادا حزبی نتایج.” سیاسی. 24 Feb 2020.

“نوادا نتایج انتخابات.” آسوشیتد پرس. 24 Feb 2020.

“انتخابات ریاست جمهوری روند.” USA.gov. دسترسی 27 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>