ذوب پایین: تغییر آب و هوا ممکن است یک مشکل عمده برای روسیه قطب شمال زیرساخت

فقط چند روز پس از هزاران تن سوخت دیزل به بیرون درز از یک مخزن ذخیره سازی و تبدیل آبهای قطب شمال رودخانه یک بیمار purply-قرمز این معدن غول پیکر که متعلق به مخازن ارائه آزمایشی توضیح آنچه اتفاق افتاده است.

“توجه خاص شده است و در حال پرداخت به تجزیه و تحلیل خطر فرونشست خاک در پرمافراست تحت خطرناک به ویژه سازه” گفت: نوریلسک نیکلگسترده روسیه شرکت معدن.

چند روز بعد بالا نوریلسک نیکل اجرایی تکرار آن ارزیابی شده است.

“این امکان وجود دارد که آن را از دست دادن یکپارچگی با توجه به ذوب از undersurface,” سرگئی Dyachenko گفت: دولت اجرای Rossia-24 TV در 4 ژوئن.

و در تاریخ 5 ژوئن در این کشور بالا تحقیقی دفتر دستور “جامع” بازرسی از مخازن نفت در سراسر کشور “برای جلوگیری از یک وضعیت مشابه مربوط به خصوص خطرناک سازه های واقع در مکان های در معرض ابتلا به ذوب پرمافراست.”

نشت – تخمین زده شده در حدود 20000 تن یا 146,000 بشکه – یکی از بزرگترین در روسیه تا کنون با توجه به گروه های زیست محیطی. و این واقعیت است که ذوب پرمافراست به نظر می رسد ناشی از مخزن به کرک ممکن است یک منادی از آنچه ممکن است رخ دهد با افزایش فرکانس برای روسیه پیری صنعتی قطب شمال زیرساخت ها است.

عقب نشینی یخ قفسه

تغییر آب و هوا قابل توجهی upsides برای روسیه که نزدیک به دو سوم از این کشور تخمین زده می شود پرمافراست زمین است که تا همین اواخر است هرگز به طور کامل ذوب شده و حتی در قطب شمال تابستان است.

عقب نشینی یخ قفسه معنی این کشور 24,000 کیلومتر از خط ساحلی قطب شمال است و بیشتر در دسترس برای تجارت است. کشتی ترافیک می تواند سفر از شرق آسیا به اروپا در کوتاه مقدار از زمان. بیشتر زمین را نیز تبدیل به قابل کشت برای کشاورزان و کشاورزی-کسب و کار به کشت و فشار روسیه نسبت به بیشتر مواد غذایی تولید و صادرات است.

Flipside از آب شدن قطب شمال قابل توجهی است — و برای محیط زیست به طور بالقوه وخیم. ذوب پرمافراست می تواند منجر به زمین تغییر و یا غرق شدن. که می تواند همه چیز را از نفت-مخازن ذخیره سازی به پیری خطوط لوله به کارخانه ها و ساختمان های مسکونی طراحی شده برای ثبات بیشتر منجمد زمین که دیگر آن است.

“در زمان تغییر جهانی آب و هوا این مشکل مشخصه از قطب شمال منطقه” صلح سبز روسیه در بیانیه ای گفت: روز بعد از دامنه نوریلسک نشت روشن شد.

“پرمافراست تغییر شده است برای سال های بسیاری نه فقط در روسیه [بلکه] در کانادا [و] کشورهای اسکاندیناوی. چند توجه شده اند. و چند بحث در مورد آن را آشکارا” الکساندر Fedorov معاون مدیر Melnikov پرمافراست موسسه در سیبری شهر یاکوتسک گفت: RFE/RL.

آن را دشوار است برای گفتن که دقیقا چه اتفاقی افتاده است با سوخت دیزل نشت, او گفت:.

اما وقتی که می آید به صنعتی زیرساخت های چنین به عنوان “خط لوله گاز, نفت, خطوط لوله کارخانه ها و کارگاه های آموزشی,” او گفت: “وجود دارد بسیاری از این چیزهایی که بوده است ساخته شده است در این نوع مخاطره آمیز زیست محیطی مناطق.”

موقعیت های اضطراری

کرملین در واکنش به تأکید قدر از حادثه رخ داده است که فقط در خارج از نوریلسک یک به شدت آلوده صنعتی شهرستان از 180,000 مردم واقع در اطراف از 2900 کیلومتری شمال شرقی مسکو.

صدها نفر از مهندسین و پرسنل اورژانس شده اند پرواز به این منطقه را امتحان کنید و حذف نشت سوخت و تمیز کردن محیط اطراف است. نفت-مهار رونق شد تا در Ambarnaya رودخانه را امتحان کنید و نگه دارید و نشت از جریان به پایین دست دریاچه و سپس به دریای کارا.

اما در ژوئن 9, نشت در حال حاضر رسیده دریاچه در حدود 20 کیلومتری پایین دست از نوریلسک منطقه ای فرماندار گفته تلویزیون دولتی. سر از روسیه در محیطی تنظیم کننده برآورد خسارت می تواند اجرا به صدها میلیارد روبل. چند تحقیقات جنایی در راه هستند و چهار نفر از کارکنان این واحد که نظارت سوخت-مخازن ذخیره شده است بازداشت شده اند.

شواهد بیشتر از کرملین ناخشنودی آمد در ژوئن 7 هنگامی که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نشان داده شد علنا upbraiding مقامات شرکت در یک تلفنی.

“چرا سازمان های دولتی تنها پیدا کردن در مورد این دو روز پس از واقعیت ؟ ما فقط می رویم به یادگیری در مورد موقعیت های اضطراری از رسانه های اجتماعی؟”

Russian President Vladimir Putin (left) with metals magnate Vladimir Potanin (file photo)


ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه (چپ) با فلزات نجیب زاده ولادیمیر Potanin (عکس)

پوتین با انتقاد ولادیمیر Potanin رئیس جمهور نوریلسک نیکل است و برگزاری شرکت برای تعویض مخزن سوخت قبل از آن. Potanin یکی از ثروتمندترین افراد روسیه با بسیاری از ثروت خود را ناشی از بزرگ و بسیار سود آور نوریلسک نیکل است.

“اگر شما تا به حال آن را تغییر در زمان وجود داشته اند این آسیب زیست محیطی و این شرکت را مجبور به پرداخت برای این [پاکسازی] هزینه های” پوتین گفت Potanin که متعهد صدها میلیون روبل به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر.

اتحاد جماهیر شوروی تخصص

در دوران اتحاد جماهیر شوروی مرکزی برنامه ریزان و سرمایه گذاری هنگفتی برای ساخت کشور از سیبری و قطب شمال زیرساخت ساختمان در تمام شهرستانها و شهرهای کوچک به حمایت بسیار مهم در فعالیت های اقتصادی مانند معدن و یا نفت و گاز اکتشاف.

فروپاشی شوروی منجر به مرگ تدریجی از ده ها تن از جمله تک شهرها به عنوان دولت به پایان رسید یارانه ها و ساکنان نگاه به شغل در بیشتر تاسیس مکان.

اما بسیاری از زیرساخت های صنعتی در محل باقی مانده است: جاده ها و راه آهن ها و ارتباطات خطوط برق و شبکه خط لوله است که تنها به ایالات متحده در طول آن.

این یک مشکل برای شهرستانها نیز هست که در آن اتحاد جماهیر شوروی سازندگان قرار داده و نمرات از ساختمان در pilings که رانده شدند عمیق به پرمافراست — به عنوان یک راه برای نگه داشتن گرما از ساختمان از ذوب شدن زمین و به کمک refreeze زمین در طول زمستان بسیار سرد.

در حال حاضر ذوب پرمافراست به هر حال به طور بالقوه باعث عمده و گسترده آسیب ساختاری در سال های آینده.

برای مثال در یاکوتسک شهرستان از برخی از 310,000 مردم بیش از 1000 ساختمان در نظر گرفته شده در معرض خطر به عنوان ذوب پرمافراست تضعیف پایه یا بتن دکل رانده شده به زمین که در آن ساختمان نشسته است.

A floating dam is installed to limit the spread of pollution in the Ambarnaya River outside Norilsk after the oil spill there late last month.


یک شناور سد نصب شده است به منظور محدود کردن گسترش آلودگی در Ambarnaya رودخانه خارج نوریلسک پس از نشت نفت وجود دارد در اواخر ماه گذشته.

ذوب پرمافراست است یک نگرانی خاص در نوریلسک منطقه است که گرم شدن سریع تر از برخی دیگر از بخش هایی از روسیه قطب شمال. منطقه تجربه یک موج بالاتر از متوسط موج گرما در ماه مه با توجه به دولت داده است.

“آسیب ها و خطرات” ناشی از ذوب پرمافراست “قطعا افزایش خواهد یافت. این چیزی است که ما انتظار داریم” گفت: گیدو Grosse یک دانشمند در موسسه آلفرد وگنر برای پژوهش های قطبی و دریایی در برمرهافن آلمان.

او همچنین گفت: از آن نبود و در عین حال روشن کند که آیا روسیه نشت می تواند تنها در پرمافراست گرم شدن و یا اینکه آیا آن را گسترده تر سوال از تعمیر و نگهداری و نگهداری از امکانات.

“این اتفاق نمی افتد ناگهان در آن طول می کشد برخی از زمان — ماه یا سال ما در حال صحبت کردن در مورد” او گفت: RFE/RL. “اگر شما مراقب باشید در مورد زیرساخت های خود را و شما در حفظ آن و بازرسی آن نظارت مناسب مهم است.”

اتحاد جماهیر شوروی دانشمندان پیشگامان در قطب شمال, مهندسی, اما بسیاری از انباشته تحقیق و تجربه از دست داده است و در طول زمان Grosse گفت.

“برخی از دانش از دست داده است و در 20 و 30 سال پس از پروستریکا” او با اشاره به نیمه دهه یا بیشتر قبل از فروپاشی اتحاد شوروی در سال 1991. “زیرساخت شروع به فرو ریختن و نگهداری نمی تواند نگه داشته است.”

Fedorov از Melnikov موسسه گفت: حوادث از این نوع اغلب رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از سهل انگاری و یا گوشه برش توسط برنامه ریزان ساخت و ساز به دنبال به نگه داشتن هزینه های پایین.

“پوتین شده است آگاهی از این مشکلات اما برای رهبران محلی و صاحبان کارخانه این همه در مورد پول – در آن طول می کشد پول بزرگ” به ارتقا لوله ها و کارخانه ها و زیرساخت های مشابه, او گفت:.

“و بنابراین بسیاری از مردم نمی خواهید به صرف پول” Fedorov گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de