دیدار با پشتکار: مریخ می شود نام پیش از ماه جولای راه اندازی

جزئیات الکس مدر برنده مقاله اینجا.

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. (AP) — ناسا بعدی مریخ در نهایت یک نام. پشتکار شش چرخ رباتیک اکسپلورر, انفجار خواهد شد در این تابستان به جمع آوری مریخ نمونه های احتمالی برای بازگشت به زمین است.

نام پیشنهاد شده توسط Alex ماتر ویرجینیا هفتم کلاس به عنوان بخشی از یک مسابقه نامگذاری برای ایالات متحده دانش آموزان. این آژانس فضایی آمریکا اعلام کرد که روز پنج شنبه در الکس مدرسه در Burke, ویرجینیا, و او به عنوان خوانده شده خود را برنده مقاله زنده در تلویزیون ناسا.

“ما یک گونه از کاشفان و ما را به دیدار با بسیاری از موانع در راه به مریخ است. اما ما می توانیم استقامت” الکس نوشت. “ما نه به عنوان یک ملت است اما به عنوان انسان نمی خواهد داد تا. نژاد بشر همیشه استقامت به آینده است.”

ناسا دانشیار مدیر علم, ماموریت, Thomas Zurbuchen اشاره کرد که آژانس فضایی کنجکاوی مریخ نورد شده رومینگ در اطراف مریخ از سال 2012 زمانی که الکس و همکلاسی های خود بودند بچه ها یا بچه های کوچک است.

“پشتکار و کنجکاوی با هم هستند چه اکتشاف است همه چیز در مورد,” او گفت:.

تقریبا 4,700 داوطلب قضات به حال تنگ استخر 28,000 مسابقه مطالب را به 155 semifinalists. پس از آن به پایین بود نه فینالیست عمومی دعوت شد برای رای دادن آنلاین.

مدر و خانواده اش, برنده سفر به کیپ کاناورال فلوریدا به تماشای پشتکار توانید راه اندازی به فضا در ماه جولای. پسر شیفته با فضا در سن 11 در حالی که حضور در فضای اردوگاه در هانتسویل ، این زمانی است که بازی های ویدئویی در زمان صندلی عقب. او گفت که او می خواهد برای تبدیل شدن به یک مهندس و کار برای ناسا.

این مریخ نورد است که تحت آماده سازی نهایی ناسا در مرکز فضایی کندی. Nameplate خواهد بود در rover بازوی ربات و خدمت به عنوان یک محافظ سنگ گارد.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>