پزشکان در مصر اصلی سرطان مرکز آزمون مثبت برای ویروس

قاهره (AP) — حداقل 15 پزشکان در مصر اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات گفت: افزایش ترس همه گیر می تواند طعمه امکانات بهداشتی در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است.

مصر گزارش کرده است حدود 1000 مورد تأیید و 66 مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر. مقامات بسته اند مدارس و مساجد ممنوع مجامع عمومی و اعمال شب حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان جمعیت از 100 میلیون, یک پنجم از آنها زندگی می کنند در پرجمعیت در قاهره.

دکتر حاتم ابو ال-Kassem مدیر موسسه ملی سرطان گفت: سه پزشکان و 12 پرستاران آزمایش مثبت برای ویروس. او گفت: تمام دیگر کارگران بهداشت و درمان در این مرکز که در درمان صدها نفر از بیماران مبتلا به سرطان در هر روز خواهد بود تست شده است.

موسسه خواهد بود تا حدودی بسته به مدت سه روز به استریل با اورژانس باقی مانده باز است.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی از جمله بیماران مبتلا به سرطان.

بیش از یک میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 50000 نفر از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. بیش از 200 ، 000 بهبود با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مصر را به وزارت بهداشت گزارش شده سنبله در موارد روز جمعه با 120 عفونت های جدید و هشت مرگ و میر, بالاترین, یک روز پس از شمارش اولین مورد گزارش شده در فوریه.

دولت هنوز اعمال این نوع از مجموع مستند دیده می شود در کشورهای دیگر در منطقه اما مقامات گفته اند که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای اقدامات سختگیرانه تر در صورت نیاز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de