Md. دانشجو فرستاده می شود خانه از کالج در اوهایو توصیف واقعیت جدید


سابرینا مورن, 20, گفت که او با استفاده از برنامه های مانند HouseParty و اسکایپ برای ارتباط با دوستان خود در Xavier در دانشگاه اوهایو.

به عنوان coronavirus گسترش و دانشجویان هستند مورد استفاده قرار گرفتن به حالت عادی حضور در کلاس درس به طور کامل آنلاین. یک مریلند دانشجو حضور در مدرسه در Xavier در دانشگاه اوهایو آموخته است که چگونه این امر تاثیر خود را به طور مستقیم در زمانی که او برای اولین بار آموخته شکستن بهار او خواهد بود برش های کوتاه.

و پس از آن کلمه آشکار بقیه ترم سرنوشت.

سابرینا موران که از Chevy Chase, بود توجه زیادی به اخبار است. اما پس از او آموخته است که در مورد گسترش COVID-19 او تا به حال بسته بندی برای یک پرواز به عنوان هزاران نفر از دانشجویان سراسر کشور نیز تا به حال به انجام.

“ما نشسته بودند وجود دارد با سه کاسه من تا به حال بسته بندی شده و در عین حال برخی از ماشین ظرفشویی صابون و من گفت:” بچه ها من نمی توانم باور کنم که این اتفاق می افتد!’ چرا که این اتفاق افتاد خیلی سریع” مورن گفت. “در طول سه ساعت من خداحافظی به مدرسه تا…اوت.”

موران که تبدیل 20 هفته گذشته گفت: آموزش از راه دور در جریان است به خوبی برای او پیدا کند 18 اعتبارات بیش از حد طاقت فرسا است. اما او شنیده است از دیگران از جمله دانش آموزان او آموزگار در اسپانیا است که برخی از جنبه های حرکت کالج به طور کامل آنلاین استرس زا هستند.

گرفتن امتحانات آنلاین و ثبت نام برای سقوط کلاس شده اند و در میان بیشتر به چالش کشیدن وظایف او گفت:.

“این سخت است برای دریافت پاسخ به سوالات چرا که دانشگاه ما حتی نمی باید پاسخ به این سوالات هنوز” مورن گفت.

این دانشجوی سال دوم که برنامه ای برای تبدیل شدن به یک در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ویژه و متخصص گفت: در این شرایط باید تقویت شود تصمیم خود را در انتخاب حرفه ای خود را.

“این باعث می شود من واقعا متوجه چه مقدار از یک اثر شما می توانید واقعا کسی در کلاس درس, اما آن را واقعا سخت است زمانی که آنها در خارج از کلاس درس” مورن گفت. “مثل این که خیلی خارج از کنترل شما است.”

مورن گفت که او در ارتباط با دوستان بیش از HouseParty برنامه که اجازه می دهد تا هشت نفر به اشتراک گذاشتن یک جریان ویدئو تماس بگیرید. او همچنین گفت: دانش آموزان امیدوار تابستان خود را در شغل و کارآموزی نخواهد بود لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

موران برای یکی از برنامه های پیشرو در منطقه YMCA را در اردوگاه آموزشی فراگیر.


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im