شش Hyattsville افسران پلیس که در اداری وظیفه پس از تیراندازی مرگبار شده اند بازگشت به full-وظیفه وضعیت.

دلیل: یک کمبود نیروی انسانی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“این بخش شده است عامل با حداقل نیروی انسانی برای بیش از یک سال است. ما به سادگی نمی توانیم به ادامه فعالیت در این سطح به عنوان آن می تواند سازش افسر زمان پاسخ و ایمنی شهر ما” رئیس پلیس امل عواد گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این Hyattsville افسران — به عنوان به خوبی به عنوان یک کوه Ranier افسر و سه Prince george’s County افسران درگیر شدند در تیراندازی از 49 ساله لئونارد Shand در سپتامبر. 26.

مقامات گفتند Shand شد و دارای حق اعمال دو چاقو و نادیده گرفته بود تکرار تلاش برای د-تشدید در حالی که ماموران مواجه او را در نزدیکی تولدو و Belcrest جاده پشت بازار در پرنس جورج ، او به ضرب گلوله کشته شد و پس از nonlethal سلاح مورد استفاده قرار گرفت و به او گزارش محاکمه به اتهام یک افسر.

روز پیش از آن پلیس گفت: Shand بود نیز مورد حمله یک کارمند از نزدیک کافی شاپ.

رسیدگی به تیراندازی سپتامبر — که به رهبری Prince george’s County police — است که هنوز هم در جریان است.

شش افسر باز خواهد گشت “به مربوطه گشت تحقیقاتی و خدمات اجتماعی تکالیف” با توجه به بیانیه ای که نیز گفت: رئیس به روز رسانی خواهد شد به مقامات و هر گونه تحولات بزرگ در حال بررسی است.

این COVID-19 همه گیر ضربه Prince george’s County بسیار سخت است. از جمعه این شهرستان تا به حال بیش از 2,300 تایید موارد — بدترین در مریلند است.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im