مک دونالد می گوید 1Q فروش قطره به 25 درصد از فروشگاه ها بسته

اکثر رستوران های مک دونالد در آمریکا و چین در حال حاضر برای باز کردن درایو از طریق و تحویل اما جهانی مستند سفارشات هنوز در زمان نیش از این شرکت در سه ماهه اول فروش.

مک دونالد گفت: پنج شنبه فروش خود را کاهش 6 ٪ به $4.71 میلیارد دلار در ماه های ژانویه-مارس دوره است. کاهش تداوم داشته باشند در ماه آوریل است.

حدود 75 درصد از مواد غذایی سریع غول 39,000 فروشگاه در سطح جهان باز است. در چین که در آن 25% از فروشگاه ها بسته شد در ماه فوریه تقریبا تمام بازگشایی; 99% از ایالات متحده فروشگاه ها باز هستند و همچنین ارائه محدود منوها و takeout مواد غذایی است. اما فروشگاه های باقی مانده در برخی از بازارهای کلیدی مانند فرانسه و انگلستان و ایتالیا.

مک دونالد در آغاز سال ، از طریق فوریه آن همان فروشگاه-فروش — و یا فروش در فروشگاه های کفش حداقل یک سال — شد تا 7.2% در سراسر جهان و 8.1 درصد در ایالات متحده اما فروش سقوط در مارس جهانی به عنوان مستندات در زمان نگه دارید. مک دونالد به پایان رسید سه ماهه با همان فروشگاه فروش به 3.4%.

مک دونالد گفت سرمایه گذاری در, دیجیتال, سفارش و تحویل کمک کرده اند آن را آب و کاهش در فروشگاه ترافیک. حدود 25000 مک دونالد در سراسر جهان در حال حاضر ارائه و تحویل در حالی که 20,000 اجازه دهید مشتریان سفارش و پرداخت بر روی تلفن همراه خود را.

در ایالات متحده از طریق درایو در حال حاضر ساخته شده تا دو سوم از مک دونالد خرید و فروش قبل از همه گیر.

شیکاگو مبتنی بر مک دونالد گفت: اولین-درآمد سه ماهه کاهش 17 ٪ به $1.11 میلیارد دلار یا $1.47 هر سهم. سقوط کرد که از $1.57 هر سهم است که وال استریت پیش بینی به گفته تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

شرکت shored تا منابع مالی خود را در ماه مارس با افزایش 6.5 میلیارد دلار در بازار بدهی. همچنین این برنامه به صرفه جویی در پول با کاهش تعداد رستوران جدید دهانه این سال است. مک دونالد است پس از آن در سال 2020 راهنمایی های مالی و چشم انداز بلند مدت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>