مک کانل مرتبط گروه بودجه تبلیغات کمک به N دموکرات کارولینای

رالی N. C. (AP) — سیاسی کمیته مربوط به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بودجه تبلیغات و مبارزات انتخاباتی مواد طراحی شده برای دخالت در کارولینای شمالی دموکرات سنا اولیه این گروه اذعان کرد در روز جمعه.

مالی مبارزات انتخاباتی اسناد ثبت شده در اواخر روز پنجشنبه نشان می دهد که ایمان و قدرت تایید شده دریافت تمام پول خود را تا کنون — $2.95 میلیون — از رهبری مجلس سنا صندوق است که متصل به جمهوری خواه کنتاکی و طراحی شده برای کمک به مذاکرات خود را حفظ اکثریت در اتاق.

این تایید شده بود که فقط ایجاد شده در ماه گذشته اجرا شده است, تبلیغات است که به نظر می رسد به تلاش برای افزایش ثروت از دولت ایالت اریکا اسمیت در هزینه دولت سابق بهداشت ، کال کانینگهام. کانینگهام همچنین تایید شد ماه پیش توسط سناتوری دموکرات کمیته کمپین. کانینگهام انتخاباتی است قطعا outraised اسمیت تا کنون.

این DSCC است با هدف قرار دادن یک تعداد انگشت شماری از کرسی های خود برای بازپس گیری سنا از جمله برگزاری کارولینای شمالی جمهوری وقت تهم Tillis.

ایمان و قدرت تایید شده که سرچشمه از یک صندوق پستی خصوصی در جکسون ویل کارولینای شمالی شروع به در حال اجرا یک آگهی این ماه ترغیب رای دهندگان در مارس 3 دموکراتیک اولیه برای بازگشت اسمیت با استناد به حمایت از او برای یک شکل از مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.

اخیر تجاری از PAC همچنین تلاش برای به تصویر کشیدن کانینگهام به عنوان بیش از حد متوسط در تفنگ و مسائل همجنسگرایان که امریکا را رد کرد. در اوایل شخص رای گیری اولیه شروع Feb. 13.

قبل از مبارزات انتخاباتی گزارش واصل شد در روز پنج شنبه دموکرات ها در حال حاضر متقاعد شدند PAC پول نشات گرفته از جمهوری خواهان که در تلاش بودند به زور امریکا یا متحدان خود را به صرف پول بیشتر کمک به او برنده است. PAC آگهی خریدار و بانک در حال حاضر در ارتباط بودند به خواه و محافظه کار باعث می شود.

رهبری مجلس سنا صندوق رئیس جمهور استیون قانون سابق مک کانل رئیس ستاد به دنبال به تصویر کشیدن سهم به عنوان یک پیچ و تاب و های جدید در تلاش دموکرات ها برای دخالت در انتخابات مقدماتی حزب جمهوریخواه. شش سال پیش و پس از آن — بهداشت ، Kay Hagan یک دموکرات صرف پول در برابر Tillis در mailers در حالی که او در تلاش برای برنده شدن خود را شلوغ اولیه. این اکثریت سنا تایید شده مرتبط با آن-هری رید رهبر اکثریت نوادا زد اولیه تبلیغات تلویزیون, حمله Tillis برای مشکلات در دفتر کار خود در حالی که او در دولت و مجلس.

“ما به سرقت برده یک صفحه از (رهبر اقلیت سنا) چاک شومر این راهکار و آن را به موفق تر از ما می تواند تصور” قانون در بیانیه ای گفت جمعه. “ما باید خیلی بیشتر برای پول ما از زمانی که دموکرات ها صرف میلیون ها نفر در تهم Tillis’ اولیه شش سال پیش است.”

خارج از گروه از جمله DSCC هستند هزینه های بیش از 10 میلیون دلار کمک کانینگهام قبل از اولیه.

کانینگهام و اسمیت در حال حاضر با انتقاد از دخالت. امریکا و متحدان او گفت: جمعه وحی دخالت سنا جمهوری خواهان بیشتر اثبات که آنها نگران این مسابقه است.

مک کانل “دخالت در کشور ما انتخابات را به تلاش برای گمراه کردن رای دهندگان و علت آن مشخص — او می داند تهم Tillis شکست خورده است و اهالی کارولینای شمالی توسط هر اندازه گیری و او را وحشت زده به چهره من در ماه نوامبر” کانینگهام گفت: در یک نسخه. “من یک پیام برای مک کانل و متحدان خود — طرح خود را کار نمی کنند و من شما را در نوامبر است.”

کمپین اسمیت نمی بلافاصله پاسخ جمعه به یک متن به دنبال نظر.

Tillis’ کمپین تا به حال هیچ دانش از ایمان و قدرت تایید شده و ساختار آن جز از طریق گزارش های خبری, به گفته یک سخنگوی.

کمپین تلاش برای پیوند هر دو کانینگهام و اسمیت به دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز با اشاره به نظرات دو ساخته شده اند گفت: آنها پشتیبانی از هر حزب خود را نامزد خواهد شد.

اولیه است “در حال حاضر مشخص شده است که هیچ تفاوتی بین خود و سیاست های رادیکال و لیبرال دستور کار ملی دموکراتیک پارتی” Tillis کمپین سخنگوی اندرو رومئو گفت. با وجود تلاش برای پیوند کانینگهام به Sanders, ایمان و قدرت PAC ads به نظر می رسد بیشتر از نزدیک تراز سیاست های حمایت ساندرز و الیزابت وارن اسمیت.

پنج نفر در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات در مجلس سنا. Tillis نیز در اولیه سه برابر کمتر شناخته شده رقبا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت