قانونگذاران مریلند ملاقات روز شنبه و دریافت به روز رسانی در بازگشایی کسب و کار, سفارشات جدید از فرماندار و وضعیت دولت انبارهای تجهیزات پزشکی.

دولت ایالت استیو هرشی یک جمهوری خواه که منطقه شامل کنت ملکه آن را سیسیل و کارولین شهرستان گفت: همکاران او در مفصل قانونی نیروی کار در COVID-19 “من فقط نمی تواند به اندازه کافی تاکید است که آن زمان ما شروع به دنبال به جلو و شروع به صحبت کردن در مورد بهبود اقتصادی.”

کار گروه برگزار شد و قبل از رژیم صهیونیستی است. لری هوگان اعلام کرد برنامه های خود را به کار نسبت به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

هوگان گفت که در حالی که “همه می خواهم به می دانم که زمانی که ما در حال رفتن برای بازگشت به یک زندگی عادی” این نیز مهم است برای ادامه تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

هرشی پیشنهاد کار گروه دعوت رهبران کسب و کار و اقتصاددانان به “توصیه ما در برخی از دراز مدت عواقب خاموش شدن است.”

دلم. شین Pendergrass که منطقه شامل Howard County گفت: دولت رویکرد تهاجمی نسبت حاوی ویروس کمک می کند.

Pendergrass اشاره کرد که Marylanders باید در پاسخ به این تلاش.

“هنگامی که شوهر من می رود به فروشگاه مواد غذایی مردم با پوشیدن ماسک” Pendergrass گفت و اشاره کرد که آن را “نادر برای دیدن مردم بدون ماسک.”

هوگان اعلام کرد یک فرمان اجرایی جدید در یک کنفرانس خبری بعد از یکشنبه که نیاز به ماسک پوشیده می شود و در فروشگاه های مواد غذایی, رسانه های خرده فروشی و با جرم حمل و نقل در سراسر کشور.

اعضای این کار گروه همچنین شنیده می شود از دولت و مقامات بهداشت در مریلند انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و چگونه بسیاری از فن های دولت بود و خواهد بود در آینده.

معاون وزیر امور عملیات مریلند وزارت بهداشت گرگ تاد گفته قانونگذاران “با توجه به آنچه که ما در ذخایر ما, ما احتمالا در نیمی از آنچه ما نیاز داریم.”

او گفت: وسایل اضافی دستور داده شده است.

“با آنچه ما دستور داده اند که ما در حال خوب” تاد گفت.

هوگان گفت: دولت دریافت کرده 1,000 صورت سپر است و انتظار 4.5 میلیون N95 ماسک وارد در هفته آینده.


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im