منهتن Mishustin, Magnitsky میلیون ها نفر: آرمانی-طراحی نیویورک محل سکونت که در آن متصل روس ها را خریداری آپارتمان

نیویورک — زمانی که اتحاد جماهیر شوروی متولد الماس میلیاردر Lev Leviev بازگشایی 20 خیابان کاج به عنوان یک مجتمع مسکونی لوکس در اواخر 2000s آن نماد مداوم تغییر و تحول در شهر نیویورک مشهور منطقه مالی به احتمال محله مسکونی: جایی که در آن پول و moneyed مالش شانه.

یک “هنر-دکو جواهر” است که رفت و تا یک سال قبل از سال 1929 سقوط بازار سهام و لنگر چیس منهتن بانک ساختمان مشرف وال استریت تبدیل شد به 409 آپارتمانهای با آرمانی/کسا طراحی و امکانات رفاهی از قبیل استخر شنا و سونا و بدنسازی برای جلب خریداران. این weightiest یادآور بانکی آن گذشته شاید عظیم فلزی طاق درب که منجر به اتاق بیلیارد.

اما 20 کاج, فقط مراحل از بازار بورس نیویورک — مظهر سرمایه داری آمریکا که در آن ده ها میلیارد دلار تغییرات دست روزانه قبل از gavel پایین می رود – همچنین نشان دهنده یک murkier جنبه از این شهر در صنعت املاک و مستغلات: جریان نقدی از اتحاد جماهیر شوروی سابق.

این ساختمان که در آن سه سرمایه گذاران روسی حداقل یکی از آنها سیاسی متصل خریداری 18 آپارتمان به صورت یک مجموع با مجموع بیش از 18 میلیون دلار در نیویورک به اموال سوابق نشان می دهد. آنها الکساندر Udodov برادر در قانون جدید نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin; Denis Katsyv یک تاجر پول که آمیخته با عظیم اتهام تقلب مالیاتی در معرض توسط افشاگر سرگئی Magnitsky که در زندان درگذشت یک سال پس از 20 کاج را باز کرد و والنتین Laskov یک مسکو سازنده خانه است که coinvested در یک کازینو و کسب و کار با مایکل کوهن در حال حاضر زندانی سابق وکیل شخصی برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Lev Leviev in 2009


Lev Leviev در سال 2009

وجود ندارد و فوری نشان می دهد که هر یک از فروش و یا خرید از واحدهای درگیر فعالیت های غیر قانونی هر چند حداقل یکی از خریداران جلب توجه دادستان فدرال در منطقه جنوب نیویورک.

اما معاملات ارائه یک نگاه اجمالی به نیویورک املاک و مستغلات نقش به عنوان یک آهنربا را برای سرمایه گذاران و برخی از آنها به دنبال پنهان کردن پرسش برانگیزی منابع سود از چشم کنجکاو از رگولاتور و مقامات مالیاتی.

این خاص نیویورک جاذبه کافی بود از یک نگرانی است که وزارت خزانه داری ایالات متحده صادر شده بی سابقه سفارش در سال 2016 نیاز به آن است که خریدار بود شناسایی و در برخی موارد زمانی که املاک و مستغلات خریداری شده است در یک معامله نقدی در منهتن یا میامی.

خرید توسط Laskov شد بخشی از یک دو سال حدود 22 میلیون خرید ولگردی و قانونی شکنی که شامل 24 آپارتمانهای در شهر نیویورک است. او همچنین جامعی $1 میلیون سکونت مشهور در لاس وگاس در سال 2010.

Laskov, Udodov و Leviev که دارای روابط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تمام شد فعال در مسکو در صنعت املاک و مستغلات — یکی که مثل بسیاری از شهرهای بزرگ در سراسر جهان از جمله نیویورک شده است سر چشمه فساد.

The view of New York City's financial district from the 25th floor of 20 Pine Street.


نمایی از شهر نیویورک در منطقه مالی از 25 طبقه از 20 خیابان کاج.

Mishustin که رهبری روسیه خدمات مالیاتی برای 10 سال قبل از پوتین او را نخست وزیر در ماه ژانویه تحت نظارت مسکو زمین به عنوان رئیس روسیه فدرال واقعی املاک و کاداستر آژانس از ژانویه 2004 تا دسامبر 2006.

شهر نیویورک املاک و مستغلات برای سال بوده است یک سرمایه گذاری امن برای خریداران خارجی از جمله کسانی که از روسیه و دیگر جمهوری های شوروی سابق دنبال امن و دارایی مایع — یک فضای پارکینگ برای برخی از ثروت خود را.

رومن آبراموویچ میلیاردر روسی متعلق به حداقل شش شهر نیویورک آپارتمان به ارزش حدود 100 میلیون دلار قبل از او به آنها به عنوان بخشی از یک طلاق حل و فصل است. Yekaterina Rybolovleva دختر میلیاردر کود نجیب زاده دیمیتری Rybolovlev, خرید یک آپارتمان در سال 2011 برای $88 میلیون. (در سال 2008 Rybolyovlev عناوین ساخته شده که دختر خود اعتماد خریداری 18-اتاق پالم بیچ فلوریدا عمارت از مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیش از دو برابر آنچه که در آینده رئیس جمهور برای آن پرداخت می شود چهار سال پیش از آن.)

بسیاری از خریداران دیگر از اتحاد جماهیر شوروی سابق خریداری کرده اند نیویورک آپارتمان اعم از یک و نیم میلیون تا چند میلیون دلار است.

اما حق پنهان در پشت شرکت با مسئولیت محدود شرکت نیز ساخته شده شهر نیویورک یک مقصد جذاب برای خریداران خارجی به دنبال به شستن بیمار-دستاوردهای بدست.

بین سال های 2008 و 2014 — که در طی آن دوره سه مردان روسیه تکمیل خرید خود را در 20 کاج — در حدود 1 در 3 آپارتمانهای عمده در منهتن تحولات مانند 20 کاج جامعی شد توسط افرادی که تا به حال یک آدرس خارجی بودند و یا محافظ هویت خود را در پشت LLC ملک کوسه دادهها نشان داد.

در حالی که ایالات متحده شده است مورد نقد و LLCs نزدیک تر به تازگی آن را گرفته مراحل مورد نیاز برای مبارزه بهتر املاک و مستغلات پولشویی گفت: راس Delston یک واشنگتن-بر اساس وکیل است که متخصص در موضوع.

ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات وکلا و کارگزاران هنوز برگزار نشده و به همان ضد پول شویی مورد نیاز به عنوان بانکداران, او گفت:.

Leviev روابط

بازاریابی از 20 کاج بود و به رهبری مایکل Shvo که بعدها تیم با توسعه املاک و مستغلات میلیاردر و ولادیسلاو Doronin در تبدیل تاج ساختمان در خیابان پنجم در میدتاون منهتن به محل سکونت و هتل است که انتظار می رود برای باز کردن بعد از این سال.

گنادی Perepada نیویورک املاک و مستغلات عامل, غذا برای ثروتمند از اتحاد جماهیر شوروی سابق نیویورک تایمز گفت در سال 2013 که مشتریان خود را به خرید آپارتمان ها در ساختمان است که جدید و یا هنوز هم تحت ساخت و ساز از جمله در منطقه مالی.

او گفت: برخی از صاحبان ساختمان ارسال شد نمایندگان به سرمایه های خارجی از جمله مسکو به بازار خواص خود را.

20 Pine, just steps from the New York Stock Exchange, reflects a murkier facet of New York City's real estate industry: inflows of cash from the former Soviet Union.


20 کاج, فقط مراحل از بازار بورس نیویورک نشان دهنده یک murkier جنبه از شهر نیویورک در صنعت املاک و مستغلات: جریان نقدی از اتحاد جماهیر شوروی سابق.

Leviev که تبدیل 20 کاج با سابق شریک کسب و کار تا به حال گسترده اتصالات به روسیه ثروتمند. اسرائیل متولد شده در اتحاد جماهیر شوروی ازبکستان در سال 1956 او داوطلب خدمت سربازی توسط پوتین برای ایجاد فدراسیون جوامع یهودی از روسیه و متعلق به AFI توسعه عمده شرکت املاک و مستغلات عامل و اطراف مسکو است. او همچنین تا به حال منافع روسیه در صنعت الماس.

Magnitsky پول ؟

Katsyv که پدر شد, استان مسکو, وزیر حمل و نقل و بعد از آن افزایش برای تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور از انحصار دولتی راه آهن روسیه خریداری پنج آپارتمان در مجموع $4.7 میلیون دلار از طریق شرکت Prevezon منابع از نوامبر 2009 تا مارس 2011 از جمله واحد 1816 دادگاه سوابق نشان می دهد. Prevezon همچنین خرید سهام در شرکت های تابعه از دیگر Leviev املاک, کسب و کار, AFI اروپا است.

Denis Katsyv


دنیس Katsyv

ایالات متحده محققان بعد متهم Katsyv تامین مالی خرید با برخی از $230 میلیون آنها می گویند به سرقت رفته بود از بودجه روسیه توسط یک گروه جنایتکار از طریق پیچیده بازپرداخت مالیات بر طرح. در ماه مه سال 2017, اما, ایالات متحده حل و فصل پرونده Katsyv بستری هیچ تخلف و پرداخت می شود کمتر از 6 میلیون دلار جریمه.

سرگئی Magnitsky که دقیق به اتهام طرح در حالی که کار به عنوان یک وکیل سابق روسیه سرمایه گذار لایحه Browder بود بعد از بازداشت توسط پلیس و در زندان درگذشت در نوامبر 16, 2009 پس از تکرار شکایت که او را تکذیب کرد, مراقبت های پزشکی بعد از یک آشکار ضرب و شتم و در شرایط فعالان حقوق گفت: به مبلغ شکنجه.

مرگ او منجر به قانون از جمله جهانی Magnitsky قانون یک قانون ایالات متحده است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای اعمال ممنوعیت ویزا و تحریم های هدفمند بر خارجی تلقی مسئول نقض فاحش حقوق بشر است و یا قابل توجهی فساد است.

Katsyv قراردادی برای خرید دو آپارتمان در 20 کاج در نوامبر 10, 2009 شش روز قبل از Magnitsky مرگ است.

حدود یک ماه پس از آن Udodov — گفت که روزنامه ایزوستیا ماه گذشته که او ازدواج Mishustin خواهر در سال 2008 — خریداری پنج آپارتمان در 20 کاج در مجموع $5.1 میلیون نفر است. او خریداری یک ششم ژوئن سال 2010 به مبلغ 1.3 میلیون.

Udodov بیانیه آمده است که او ازدواج کرده بود به Mishustin خواهر آمد و در مدت کوتاهی پس از گزارش های رسانه ها نشان می دهد که او را به گران قیمت زمین مطرح شده سوال در مورد پتانسیل ناشایستگی.

A statement by Aleksandr Udodov that he was married to the sister of Russian Prime Minister Mikhail Mishustin came shortly after media reports showing that he gave her expensive land raised questions about potential impropriety.


بیانیه ای توسط الکساندر Udodov که او ازدواج کرده بود به خواهر نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin آمد و در مدت کوتاهی پس از گزارش های رسانه ها نشان می دهد که او را به گران قیمت زمین مطرح شده سوال در مورد پتانسیل ناشایستگی.

Udodov خرید شد برای اولین بار گزارش شده توسط سیاستمدار مخالف روسیه آلکسی Navalny ضد فساد بنیاد که رفتند پوتین و دولت با اتهامات عجیب گرافت.

منبع Udodov ثروت آمده است تحت موشکافی شدید همیشه از پوتین Mishustin نخست وزیر در ماه ژانویه در بزرگترین دولت لرزش تا در سال.

Udodov متعلق به دو لوکس مراکز خرید در مرکز مسکو به ارزش بیش از 100 میلیون دلار به عنوان سه توده-بازار و مراکز خرید.

در عین حال در سال 2011 مقاله در مورد بررسی به غیر قانونی بازپرداخت مالیات بر طرح روزنامه روسی کومرسانت گفت: Udodov بود “رسما بیکار هستند.” همان مقاله نیز در توصیف او به عنوان یک فرد قادر به گرفتن مشکلات حل شود در مالیات (persian).

کمی شناخته شده Mishustin شد سر از روسیه آژانس های مالیاتی از مارس 2010 تا زمانی که شنود گذاشته شده توسط پوتین به جای دیمیتری مدودف.

سوئیس رسانه ها گزارش شده در سال 2012 که Udodov تحت بررسی بود برای امکان پول شویی مقامات سوئیس پس از خرید 4 میلیون دلار در سال 2007 با وعده های دیگری به سرمایه گذاری 45 میلیون دلار برای گسترش آن است. روشن نیست که سوئیس را باز کرد بررسی آنها کاهش یافته است آن را پس از Udodov به فروش می رسد این ملک در سال 2013.

زمانی که Navalny ضد فساد بنیاد انتشار یافته های تحقیقات خود را به Mishustin ثروت و روابط Udodov کرملین دشمن تأکید کرد که آن را غیر ممکن است برای جدا کردن دو مرد ثروت.

Most of Laskov’s LLCs are registered to a modest, two-story attached home at the end of a dead-end street in a working-class neighborhood on Staten Island.


بسیاری از Laskov این شرکت در حال ثبت نام برای یک متوسط دو طبقه متصل خانه در انتهای یک بن بست و خیابان در یک طبقه کارگر محله در استاتن آیلند.

Udodov فروش آپارتمان های نیویورک بیش از 2015-18 یک زمان که در طی آن واشنگتن از اعمال تحریم ها علیه مقامات روسیه و تجار و بازرگانان از جمله تصرف دارایی های ایالات متحده در پاسخ به روسیه با تصرف کریمه دخالت در شرق اوکراین و اتهام دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

Udodov پاسخ نمی دهند به دو پیام های ارسال شده توسط RFE/RL از طریق وب سایت خود را.

20 میلیون دلار

Udodov خریداری شش آپارتمان در 20 کاج از والنتین Laskov که cofounded روسیه شرکت املاک و مستغلات پرسفت-سرمایه گذاری در 1990s با اولگ Pronin و ناشناس سوم فرد با توجه به کومرسانت مقاله. Laskov به عنوان رئیس.

درست قبل از بحران مالی جهانی در 2008-09, Laskov رفت و در یک محل سکونت خرید ولگردی و قانونی شکنی در شهر نیویورک خوراکی تا 13 آپارتمان در 20 کاج هشت در 340 شرق خیابان 23 و سه در دو ساختمان. برچسب قیمت بود حدود 22 میلیون با توجه به شهر نیویورک ثبت اموال.

Laskov قرارداد برای خرید آپارتمان ها در سال های 2006 و 2007 دریافت مالکیت آنها را بعد از زمانی که آنها به پایان رسید. او به اتمام خرید $1 میلیون آپارتمان در Vdara 57 طبقه برج بین دو تا از لاس وگاس بزرگترین قمار در سال 2010 نوادا ملک سوابق نشان می دهد.

در فوریه 2006 Laskov — با کمک از نیویورک-بر اساس مسکن سرگئی Perotine — ایجاد 18 LLCs مربوط به 18 آپارتمان در 20 کاج از جمله کاج 1816 LLC.

Katsyv در نهایت خریداری 1816 در سال 2011 اگر چه هیچ نشانه ای وجود دارد که او و Laskov می دانیم هر یک از دیگر.

بسیاری از Laskov این شرکت در حال ثبت نام برای یک متوسط دو طبقه متصل خانه در انتهای یک بن بست و خیابان در یک طبقه کارگر محله در استاتن آیلند یک قصبه شهر نیویورک است که 25 دقیقه سوار کشتی از منهتن. Perotine همچنان به اجاره و یا فروش Laskov را NYC خواص.

RFE/RL به دنبال تماس Laskov از طریق Perotine اما کارگزار نیست پاسخ دادن به ایمیل ها و تماس های.

روسی بوم

مانند Leviev, Laskov متعلق به عمده املاک و مستغلات عامل شرکت در مسکو و حومه آن است. اما او نگه داشته است از انظار و کمی وجود دارد که در رسانه ها در مورد پس زمینه خود را.

او پرسفت-سرمایه گذاری تبدیل از یک مسکن ساده در 1990s به برگزاری توسط اواسط 2000s که شامل یک توسعه دهنده با روابط نزدیک نظامی-صنعتی بانک با توجه به آرشیو صفحات این شرکت در حال حاضر حذف شده سایت.

پرسفت-سرمایه گذاری پنج ساله-مرد مدیره متشکل از حداقل سه نفر از فارغ التحصیلان FSB آکادمی اصلی موسسه آموزشی از سرویس امنیتی فدرال (FSB) رئیس داخلی جانشین کا گ ب شوروی: آکادمی بنیانگذاران Pronin ولادیمیر ملنیک و اولگ Grinko.

Fivedays.ru سابق اخبار سایت اختصاص داده شده به املاک و مستغلات به نقل از Laskov عنوان کرد و گفت که 90 درصد از پرسفت-سرمایه گذاری کارکنان بودند فارغ التحصیلان FSB آکادمی. در همان مقاله Fivedays گفت که سابق افسران نظامی متعلق به و یا فرار بسیاری از مسکو به توسعه دهندگان املاک و مستغلات.

پرسفت-سرمایه گذاری تحول به یک بازیکن بزرگ در مسکو املاک و مستغلات همزمان با ظهور پوتین دیرین شوروی KGB افسر که رهبری FSB در 1998-99.

منبع ثروت

روس ها بنا به گزارش خوراکی در ایالات متحده مسکونی املاک و مستغلات با ارزش بیش از 20 میلیون دلار معمولا به نظر می رسد فوق العاده غنی غولهای ساخته شده است که ثروت خود را در طول خصوصی سازی از 1990s زمانی که آنها به دست آورد اتحاد جماهیر شوروی بهترین دارایی برای سکه بر روی دلار.

با این وجود مسکو املاک و مستغلات توسعه دهندگان مانند Laskov شاهد ارزش خالص خود را – حداقل بر روی کاغذ — موشک وار رفتن در اوایل 2000s میان نفت محور خانه-قیمت بوم.

Leviev, مثلا, به فروش سهام خود AFI توسعه برای $14 قطعه در سال 2007 ارزش نهادن به خود و شرکت در بیش از 7 میلیارد دلار است.

اما AFI تقریبا ورشکسته شد و در میان بحران مالی جهانی که clobbered روسیه در بازار املاک و مستغلات در سال 2008 ارسال سهام در حال سقوط بیش از 90 درصد است.

پرسفت-سرمایه گذاری نیز تلاش در بحران پس از خروج مردم دار بود که پرداخت برای آپارتمان است که هنوز در مرحله ساخت و ساز.

اما فقط 10 روز پس از لیمن برادرز برای ورشکستگی زمینه در 15 سپتامبر 2008, تنظیم کردن بحران مالی یک پرسفت-سرمایه گذاری تابعه ثبت شرکت در بلیز مرکزی آمریکا کشور شناخته شده به عنوان یک پول شویی پناهگاه.

پرسفت-سرمایه گذاری بنیانگذاران Pronin دستگیر شد و توسط پلیس مسکو در سال 2018 به ظن قاچاق 1.1 میلیارد روبل (18 میلیون دلار) از بانک پرسفت از طریق قبرس. پرسفت-سرمایه گذاری اعلام ورشکستگی در سال 2019.

رسانه های روسی گزارش داد که Udodov خرید بالا پایان بازار در مرکز مسکو از پرسفت-سرمایه گذاری آن را به عنوان تلاش برای پرداخت بدهی های خود را در اوایل 2010s.

رسانه های روسی گزارش اغلب شناسایی Udodov به عنوان معاون رئيس جمهور از پرسفت-سرمایه گذاری هر چند این بیوگرافی در سایت شخصی اش باعث می شود هیچ اشاره ای از آن است.

پرسفت-سرمایه گذاری یکی از بزرگترین وام گیرندگان از بانک پرسفت که تا به حال به bailed توسط دولت روسیه در میان نصب وام های بد است. الکساندر Shvets, بانک, رئیس جمهور روسیه فرار کرد.

Pronin است که نه تنها شریک کسب و کار از Laskov که اجرا گرفتار قانون در ایالات متحده و روسیه و یا هر دو.

Billiards anyone? The vault door at 20 Pine Street is the weightiest reminder of the building's banking past.


بیلیارد کسی ؟ طاق درب در 20 خیابان کاج است weightiest یادآوری ساختمان بانکی گذشته است.

Laskov ایجاد نیویورک-بر اساس LLC به نام R-Stail در 1990s با دوست خود ولادیمیر Siforov. یک دوست نزدیک از Pronin را Siforov به روسیه گریخت قبل از او متهم شده بود توسط اف بی آی در سال 2010 با یک تعداد از سیم تقلب در ارتباط با آنچه که مقامات ایالات متحده گفته بود که 200 میلیون دلار املاک و مستغلات هرمی اجرا شده توسط Eli Weinstein از نیوجرسی. Weinstein محکوم شد و محکوم به 22 سال زندان در سال 2014 در حالی که اتهام Siforov باقی مانده است در انتظار.

در اوایل 2000s Weinstein کمک اتحاد جماهیر شوروی متولد ایالات متحده تاجر لو Parnas جمع آوری پول برای شرکت آرون سرمایه گذاری پرونده های دادگاه نشان می دهد. Parnas شد یکی از چهره های کلیدی در این حوادث که منجر به رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح توسط مجلس نمایندگان ایالات متحده در ماه دسامبر 2019; تهمت بود تبرئه توسط سنا در ماه گذشته.

Siforov شرکت SIF, حمل و نقل, نیز ثبت نام در استاتن آیلند آدرس استفاده Laskov. RFE/RL بازدید از جزیره استاتن خانه در پایان یک روز کاری است اما هیچ کس جواب درب.

کوهن اتصال

خروجی رسانه ها Buzzfeed اولین گزارش در سال 2017 که Laskov coinvested در یک کازینو و کسب و کار با وکیل مایکل کوهن در اوایل 2000s – قبل از کوهن یک وکیل شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن از 2006-18 پیوست تهمت سازمان است. کوهن محکوم شد در سال 2018 به سه سال زندان برای جرایم که شامل تنظیم پرداخت در طول سال 2016 ایالات متحده در انتخابات.

Laskov دریافت 10 درصد سهام این اشخاص که کنترل اطلس کازینو قمار خط کروز است که عمل کردن میامی آب در بازگشت خود را برای $800,000 سرمایه گذاری با توجه به یک کپی از سهامداران توافق.

Perotine عمل به عنوان Laskov را “وکیل در حقیقت” در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر اقیانوس اطلس با توجه به سوابق دادگاه. کوهن و دو در اوکراین متولد شده مردان هر یک متعلق به 30 درصد است. معلوم نیست که آیا کوهن و Laskov می دانستند یکدیگر باشید.

Laskov فروخته است یک کمی بیشتر از آپارتمانهای خود را از جمله یک آپارتمان در 47 طبقه 123 واشنگتن خیابان چند قدم از مرکز تجارت جهانی یک آسمان خراش ساخته شده به جای برج های دوقلو در 11 سپتامبر سال 2001 حملات تروریستی.

Laskov که قرارداد برای خرید آپارتمان در سال 2007 به قیمت 1.7 میلیون دلار به فروش آن در سال گذشته به 1.3 میلیون نفر به یک زن و شوهر به نام آندره و ناتالیا Gudkov با توجه به نیویورک املاک ثبت شده.

یک زن و شوهر با همین نام در میان نه روسها مشکوک در اواسط 2010s از قاچاق میلیون ها دلار استرالیا از طریق بانک ها با توجه به پست الکترونیکی پیکاسترالیا روزنامه که انتشار یک عکس از Gudkovs.

استرالیا پلیس کاهش یافته است به بحث در مورد هر جنبه ای از این مورد با RFE/RL.

RFE/RL ارسال شده عکس های منتشر شده در پیک ایمیل به ماریا گورویچ نیویورک وکیل به نمایندگی از زن و شوهر که خرید آپارتمان از Laskov به پرس و جو اگر آن را همسان با هویت مشتریان خود را. او کاهش یافته است به پاسخ با استناد به مشتری حفظ حریم خصوصی.

با گزارش توسط مایک Eckel, علامت Krutov و سرگئی Dobrynin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>