مور, Okla. (AP) — یک مرد متهم قابل توجه و قتل دو حومه شهر اوکلاهما دبیرستان متقابل کشور دونده بودند که در حال اجرا بر روی پیاده رو متهم شد جمعه با قتل نفس در مرگ و میر.

حداکثر Leroy Townsend, 57 است و متهم در حال اجرا بیش از شش مور دبیرستان متقابل کشور دونده در مقابل مدرسه قتل ارشد راشل فریمن و دوم Yuridia مارتینز. چهار دانش آموز دیگر مجروح شدند و یکی از آنها باقی مانده است در شرایط بحرانی جمعه.

تاونسند نیز به اتهام جمعه با ترک صحنه مرگ و میر حوادث رانندگی تحت تاثیر باعث بزرگ بدن آسیب و ترک صحنه تصادف باعث فرد آسیب دادستان منطقه گرگ Mashburn گفت.

دانش آموزان در حال اجرا در یک پیاده رو که تاونسند کشت و زرع آنها را با یک وانت به گفته محققان. تاونسند سوار کردن و متوقف شد چند بلوک دور توسط شاهدان که به دنبال او را از تصادف, سایت پلیس گفت:. محققان گمان می تونسند شد مست زمانی که حادثه اتفاق افتاده است.

Mashburn روز جمعه گفت که محققان بر این باورند تاونسند رانندگی بود 65 تا 70 مایل در ساعت در 25 mph منطقه مدرسه.

این حادثه اتفاق افتاده است یک روز پس از تاونسند پسر کشته شد در یک ترافیک, تصادف, مقامات گفت. کودی تاونسند 28 کشته شد پنج شنبه در تصادف چند خودرو در مور.

یک مرد که صحبت به تاونسند طولانی نیست قبل از سقوط خارج از مدرسه گفت که او صحبت کردن به خودش و گفت: “من فقط از دست پسر من است.”

Mashburn روز جمعه گفت که هیچ مدرکی وجود ندارد که تاونسند در نظر گرفته شده برای تغییر جهت دادن جاده و آمار دانش آموزان است.

حداکثر تاونسند دارای سابقه جنایی طولانی در اوکلاهما که شامل سوابق کیفری متعدد برای رانندگی تحت تاثیر مسمومیت های عمومی, در اختیار داشتن مواد مخدر و سرقت اموال وسیله و سوء استفاده از پرونده های دادگاه نشان می دهد. او در زمان خدمت در زندان در محکومیت سوء استفاده از دریافت اموال به سرقت رفته و در اختیار داشتن مواد مخدر بود اما در سال 2009 منتشر شد, دولت, زندان, سوابق نشان می دهد.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im