مرد با پوشیدن جعلی بمب stabs 2 در لندن است و به کشته

لندن (AP) — یک مرد که ظاهرا در رادار از مقامات مبارزه با تروریسم بسته شده جعلی بمب و چاقو دو نفر در خیابان های لندن قبل از قبل از شلیک شدن به مرگ توسط پلیس روز شنبه در آنچه گفته شد, اسلامی, حمله تروریستی.

یکی از قربانیان در بیمارستان بستری شد با تهدید کننده زندگی زخم در حالی که دیگر رنج می برد کمتر-آسیب های جدی در داد و بیداد که صورت گرفت حدود 2 بعد از ظهر در این شهر Streatham بخش یک ترکیب مسکونی و تجاری محله خوبی برداشته شده از معروف جهان, نشانه های مرکزی لندن است.

ماموران به سرعت پاسخ به دارویی و نقدی به خاطر یک “فعال مبارزه با تروریسم عملیات” بود که در جریان معاون کمیسر لوسی D’Orsi گفت: بدون توضیح. تصویری از صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن سه undercover افسران پلیس در ماشین بینام و نشان ساخت سریع متوقف شود و در حال ظهور با استفاده از سلاح.

بل Reberio-Addy, یک عضو پارلمان که نشان دهنده Streatham گفت: مهاجم بوده و تحت نظارت “برای برخی از زمان.”

D’Orsi گفت: پلیس بر این باورند که خونریزی مربوط به افراط گرایی اسلامی. او به جزئیات است.

درام حدود 5 مایل (8 کیلومتر) در جنوب مرکزی لندن مشخص شده خروج از حملات تروریستی اخیر در پاریس در پایتخت انگلیس صورت گرفت که در نزدیکی نشانه های چنین به عنوان پل لندن و پارلمان.

D’Orsi گفت: این دستگاه بسته به ضارب بدن به سرعت مشخص به جعل.

سوم شخص دچار جراحات جزئی ظاهرا از پرواز های شیشه ای.

محققان به هیچ فوری جزئیات مهاجم. اما پلیس اعلام کرد خشونت های مربوط به تروریسم با سرعت بیشتری از آنها را در موارد مشابه در گذشته نشان می دهد که آنها ممکن است تا به حال اطلاعات در مورد او. و پلیس ذکر یک فعال مبارزه با تروریسم عملیات پیشنهاد او ممکن است تحت نظارت است.

D’Orsi از این گفته بود: “در ادامه خطر” اما این منطقه باقی مانده محاصره به تحقیقات خود ادامه داد. معمولا شلوغ منطقه خالی از سکنه به عنوان عمومی توجه پلیس درخواست به دور ماندن.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: در پی که دولت معرفی “تغییرات اساسی” به راه مردم محکوم به تروریسم جرائم درمان می شوند. وی روز یکشنبه حمله ای دیگر در ماهی فروش سالن در ماه دسامبر به عنوان دلایل این تغییرات است.

دسامبر حمله انجام شد توسط یک مرد که تا به حال در خدمت زمان در زندان برای جرائم تروریسم. جانسون با اشاره به این صورت پیشنهادی چیزی مشابه ممکن است اتفاق افتاده در این مورد.

این حمله باعث هرج و مرج و وحشت در چه بوده است یک نمونه بعد از ظهر یکشنبه با خیابان های پر از آرزو خریداران.

Karker طاهر گفت که او در کار بود که او را دیدم پلیس در تعقیب یک مرد را Streatham بالا جاده منطقه اصلی خرید منطقه است.

“آنها مدام به او ‘ایست! توقف!” طاهر گفت. “اما او متوقف نشد و پس از آن من تو را دیدم که آنها به ضرب گلوله او را سه بار. این وحشتناک بود دیدن آن است. مرد بود در کف و آن را مانند نگاه او به حال چیزی که به پلیس گفت: ممکن است یک دستگاه است. پلیس به ما آمد و گفت: شما مجبور به ترک فروشگاه زیرا او یک بمب در کیسه خود را.'”

تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک مرد دروغ گفتن در پیاده رو خارج از داروخانه. اورژانس پزشکی وسایل نقلیه به سرعت پر شده و هلیکوپتر ماند سربار.

“شرایط در حال ارزیابی” پلیس متروپولیتن توییتی. “این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریست-مرتبط است.”

استفان رابرتز ” معاون سابق وزارت کمیسر پلیس متروپولیتن گفت: اگر دارویی و نقدی انجام شد توسط یک “self-starter” — کسی به تنهایی اقدام — به این معنی که هر شهرستان در این کشور آسیب پذیر است به یک نوع مشابه low-tech حمله.

خونریزی صورت گرفت کمی بیش از دو ماه بعد دو نفر با چاقو به مرگ در نزدیکی پل لندن توسط یک مرد که به تازگی از زندان رها شده که در آن او خدمت به 16 سال حبس برای توطئه حمله تروریستی.

در ماه نوامبر مقامات انگلیسی کاهش ملی سطح تهدید به “قابل توجهی” به معنی یک حمله در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد. که سومین پله در پنج مرحله سیستم مورد استفاده توسط مقامات بریتانیایی و نخستین بار از ماه اوت 2014 که سطح تهدید شده بود خیلی کم است.

این کاهش بود به دلیل اعتقاد به این که تهدید از نیروهای جهادی از بازگشت به کشور از سوریه شده بود کاهش حوادث وجود دارد از جمله این امور از دست دادن قلمرو.

شهردار لندن صادق خان خواست جامعه حل و فصل در یک حمله دیگر.

“تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی,” او گفت:. “اینجا لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق خواهد شد.”

همچنین یکشنبه پلیس در بلژیک به ضرب گلوله یک زن که با ضربات چاقو کشته و زخمی رهگذران در شهر گنت اما دادستان گفت: هیچ ظن تروریسم و یا یک لینک به آنچه در لندن اتفاق افتاد.

___

جیل بی قانون کمک کرده است.

__

این داستان به روز شده است نشان می دهد که Roberts معاون سابق کمیسر پلیس در لندن است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>