در شمال قفقاز در مواجهه با اتهام تروریسم در آستانه آزادی پس از گذراندن 16 سال

استاوروپول روسیه — یک مرد از روسیه در قفقاز شمالی منطقه Karachai-Cherkessia متهم شده است با متفکر حمایت مالی از گروه های تروریستی فقط به عنوان او بود که از زندان آزاد شد و پس از گذراندن 16 سال تلاش برای قتل یک مامور اجرای قانون.

اصلان Sanashokov وکیل رمضان Uzuyev گفت: RFE/RL در 28 آوریل که موکل وی به اتهام سازماندهی انتقال پول نقد در سال 2014 در حالی که در بازداشت به مردی که گفته بود در ارتباط با یک گروه تروریستی در سوریه است.

با توجه به Uzuyev, Sanashokov متهم شده بود در تاریخ 22 آوریل روز زمانی که او قرار بود منتشر شده از یک موسسه تادیبی در سرزمین استاوروپول در منطقه پس از اتمام 16-سال مدت است. به جای اینکه منتشر Sanashokov فرستاده شد به یک مرکز بازداشت پیش از محاکمه تا 22 ژوئن.

Sanashokov رد این اتهام گفت: آن امکان پذیر نیست به سازماندهی نقل و انتقالات پول نقد به هر کسی که پشت میله های زندان. او می گوید افسران سرویس امنیتی فدرال (FSB) ساخته پرونده او را پس از بازجویی همسر خود را سال گذشته و کاشته فلشکارت خود را در وسایل مطالب که بعدها مورد استفاده در برابر او.

در بسیاری از جمهوری های شوروی سابق این عمل از تشکیل پرونده اتهامات جدید علیه زندانیان به نگه داشتن آنها را زندانی حق خود را قبل از انتشار مورد انتظار رایج بوده است ،

FSB را به ریاست در این سرزمین استاوروپول حاضر به اظهار نظر در مورد وضعیت در هنگام تماس با RFE/RL توسط تلفن کرد و گفت که این اداره نیست و باید خدمات را فشار دهید.

اداره تایید کرد که آن را دریافت کرده بود RFE/RL نوشته سوالات و وعده داده شده به آنها پاسخ دهد “در نزدیکترین آینده است.”

Karachai-Cherkessia یکی از چندین خودمختار جمهوری ساخت روسیه ناآرام عمدتا پر جمعیت مسلمان شمال قفقاز است که گرفتار خشونت جنایی و رادیکال های اسلامی که نصب مکرر حملات علیه پلیس و مقامات دولتی و مسلمانان میانه رو در منطقه است.

اما فعالان حقوق را مورد انتقاد مقامات امنیتی و پلیس در منطقه — که همچنین شامل فرار جمهوری چچن Daghestan, اینگوشتیا و کاباردینو-Balkaria — برای سوء استفاده از قدرت و نقض حقوق بشر جعل کیفری موارد شکنجه و حتی قتل های فراقضایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>