ماموران به ضرب گلوله یک مرد در غرب, d. C. محله بعد از ظهر جمعه پس از او گفته کشیده تفنگ و شلیک آنها را در حالی که در حال فرار از صحنه.

یک تفنگ دستی بازیافت شد پس از تیراندازی یک مظنون در پتورته در بعد از ظهر جمعه. (حسن نیت ارائه میدهد d. C. پلیس)

سی پلیس در پاسخ به 500 بلوک Varnum خیابان NW در پتورته حدود 5:45 p. m. برای یک گزارش از شلیک شد. به گفته پلیس حساب از این حادثه آنها اظهارنظر منطقه و مواجه 36 ساله در منطقه ساکن داگلاس ازدواج مسلح با تفنگ دستی.

قبل از ازدواج اشاره کرد و تفنگ خود را در افسران و اخراج قبل از اجرای دور در انتخابات گفت: در انتشار اخبار جمعه. پلیس به تعقیب و رد و بدل بیشتر افراد با قبل از ازدواج بود که آمار چند برابر شد و بعد انتقال به بیمارستان در وضعیت بحرانی است.

قبل از ازدواج چهره به اتهام حمله به یک افسر پلیس و حمل اسلحه بدون مجوز. یکی از دو افسر درگیر شد و برای درمان صدمات تلقی غیر تهدید کننده زندگی.

هر دو از افسران که قرار است در مرخصی اداری به عنوان در هر شهری اداره پلیس سیاست. بدن خود دوربین فعال بودند و فیلم مورد بررسی قرار خواهد گرفت, پلیس گفت:.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im