لس آنجلس (AP) — یک مرد می خواست برای کشتن سه نفر را در جنوب کالیفرنیا گورستان دستگیر شد پنج شنبه در طول یک توقف ترافیک در وایومینگ, مقامات گفت.

Jose Luis Torres گارسیا را بازداشت گرفته شده در چینن وایومینگ با توجه به کنار رودخانه شهرستان کلانتر در کالیفرنیا است. مقامات همچنین گفته اند که آنها کشف 15 پوند (6.80 کیلوگرم) از ماری جوانا در خودرو.

وایومینگ گشت بزرگراه کشیده و دستگیر گارسیا پس از لکه بینی یک GMC Yukon در بزرگراه بین ایالتی 80 شرق شایانی گشت سخنگوی Sgt. جرمی بک گفت. ریورساید مقامات قبلا خواسته اجرای قانون و به دنبال یوکان.

سه مرد — Jaime Covarrubias Espindola, 50; Jose Maria Aguilar-Espejel 38 و رودریگو Aguilar-Espejel, 28 — کشته شدند در همان زمان در پرریس است که در شرق لس آنجلس. بدن خود را داشت و از Feb. 17 در پرریس دره گورستان.

ریورساید کلانتر چاد بیانکو گفته گارسیا, 33, به تنهایی عمل کرده و می دانستم که سه قربانیان. آنها کشف شده در نزدیکی قبر یک مرد که در مکزیک درگذشت. مقامات گفته اند که آیا یک رابطه وجود داشته است بین فرد به وجود و قربانیان.

ریورساید مقامات تا به حال قرار دادن یک حکم گارسیا بازداشت on Feb. 20 گفته او “مسلح و بسیار خطرناک است.” مقامات گفته اند که آنها نمی دانند گارسیا انگیزه در slayings.

کلانتر گفت: گارسیا دارای روابط سان خوزه کالیفرنیا و مکزیک است. او تبعید شده دو بار. اما مقامات تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود او در حال حاضر وضعیت مهاجرت در هفته گذشته. در حال حاضر وجود دارد دو بزه حکم برای دستگیری او در مورد موارد دیگر.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر گارسیا تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im