مجلس پادکست: آنچه اتفاق افتاده است به کمک آسیای مرکزی به مبارزه با کروناویروس?

سازمان های بین المللی مالی و فردی دولت ارسال کرده اند صدها میلیون دلار کمک به کشورهای آسیای مرکزی برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus به استثنای ترکمنستان که در آن مقامات در ادامه به ادعای وجود ندارد موارد coronavirus.

با وجود این همه کمک و قزاقستان و قرقیزستان و ازبکستان دیده می شود که تمام خوشه در موارد ویروس در هفته های اخیر و دولت های این کشورها را دوباره به راه افتادند برخی از محدودیت ها با هدف ناشی از این شیوع جدید. این وضعیت به احتمال زیاد مشابه در تاجیکستان اما دولت شده است وجود دارد محکم کنترل اطلاعات در مورد میزان مشکل بهداشتی است.

در این هفته مجلس شورای اسلامی, پادکست, RFE/RL رسانه-مدیر روابط جنوبی و مرکزی آسیا, محمد طاهر, میانه های بحث و گفتگو در مورد چه مقدار پول و کمک های دیگر به کشورهای آسیای مرکزی و آنچه اتفاق افتاده است به آن پس از آن وارد شدند.

این هفته مهمان ها صحبت از آلماتی قزاقستان Sholpan Aitenova ارشد اجرایی در مستقل Zertteu موسسه تحقیقاتکه نظارت بر مخارج دولت و بودجه شفافیت; از Bishkek, شمیل Ibragimov مدیر اجرایی این بنیاد سوروس در قرقیزستان; از پراگ Abdullo Ashurov روزنامه نگار و مجری تلویزیونی برای RFE/RL تاجیک خدمات محلی شناخته شده به عنوان Ozodi; و بروس لول نویسنده Qishloq Ovozi وبلاگ.

گوش دادن به پادکست در بالا و یا به عضویت مجلس در آیتونز و یا در گوگل پادکست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید