برای سال میلیون ها نفر از شهروندان آسیای مرکزی شده است سفر به کشورهای دیگر برای پیدا کردن اشتغال است که آنها نمی تواند پیدا کردن در خانه.

بسیاری از این افراد در حال حاضر در برزخ است.

دولت مانند یک در روسیه که در آن بسیاری از آسیایی مرکزی کارگران مهاجر معمولا در حال سفارش ساکنان به ماندن در داخل. گیاهان و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و بسیاری دیگر از محل های کار را به حالت تعلیق در عملیات.

مرزها بسته شده و بسیاری از پروازهای قطار و اتوبوس لغو شده است.

برای کسانی که می خواهم به بازگشت به سرزمین خود را دارد و اگر هر گزینه. ناگهان بیکار آنها به سمت چپ دور از خانه با هیچ راهی برای بازگشت.

در این هفته مجلس شورای اسلامی, پادکست, RFE/RL رسانه-مدیر روابط جنوبی و مرکزی آسیا, محمد طاهر, میانه یک بحث است که به نظر می رسد در آنچه زندگی است مانند کارگران مهاجر از آسیای مرکزی که در حال حاضر در گیر روسیه است.

این هفته مهمان هستند از مسکو Damelia Aitkhozhina یک پژوهشگر دیده بان حقوق بشر; از استانبول Aruuke یورن Kyzy یک روزنامه نگار برای TRT جهان است که گزارش گسترده از روسیه و چه کسانی نوشته یک گزارش اخیر در مورد این موضوع دیپلمات; و از پراگ Tohir Safarov یک تولید چند رسانه ای در RFE/RL تاجیک خدمات و بروس لول نویسنده Qishloq Ovozi وبلاگ.

گوش دادن به پادکست در بالا و یا به عضویت مجلس در آیتونز و یا در گوگل پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im