رای دهندگان در تاجیکستان به پای صندوقهای رای در تاریخ 1 مارس به بازیگران برگه های رای در انتخابات پارلمانی است. هفت احزاب ثبت شده به رقابت بپردازند اما هر کس در حال حاضر می داند که رئیس جمهور تاجیکستان حزب — مردم حزب دموکرات تاجیکستان — برنده خواهد شد که بیشترین کرسی.

اما وجود دارد برخی از جالب داستان جانبی در این کمپین مانند فقدان قابل توجه از جانب حزب رنسانس (IRPT) هنگامی که دومین حزب در کشور اما در حال حاضر ممنوع و اعلام کرد یک گروه افراطی.

واقعی فقط حزب مخالف چپ در رقابت با حزب سوسیال دموکرات تاجیکستان در تلاش برای برنده شدن برخی از کرسی های مجلس با رهبر Rahmatullo Zoirov گفت او در دیدار با رای دهندگان بیش از 60 بار — و نه یک شاهکار آسان در تاجیکستان.

و برخی از تحلیلگران نزدیک به دنبال برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه سرنخ در این انتخابات به عنوان به آنچه ممکن است اتفاق می افتد بعد از این سال زمانی که تاجیکستان دارای یک نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری. وقت ایران را در فرودگاه در قدرت پس از سال 1992 و در حال حاضر 67 سال, به دنبال انتخاب مجدد — و یا احتمالا انتخاب به عنوان رئیس جمهور به یک دست برداشت جانشین.

RFE/RL رسانه-مدیر روابط محمد طاهر تعدیل بحث و گفتگو در مورد انتخابات آینده و آنچه که ممکن است در فروشگاه بعد از این سال. شرکت در بحث این هفته بودند: از Arlington, Virginia, Anthony Bowyer اوراسیا مشاور در بنیاد بین المللی انتخاباتی سیستم از لهستان Muhamadjon Kabirov بنیاد فرهنگی ادغام و همچنین برادرزاده IRPT رهبر Muhiddin کبیری; و از RFE/RL تاجیک خدمات محلی شناخته شده به عنوان Ozodi, Sirojiddin Tolibov. من تماشا کرده ام تاجیکستان برای برگزاری انتخابات در حالی که در حال حاضر, بنابراین من تا به حال یک نظر و یا دو به پرتاب در.

گوش دادن به پادکست در بالا و یا به عضویت مجلس در آیتونز و یا در گوگل پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im