این هفته یک خواننده به ما ارسال نظر در مورد مقاله ما در این تحقیق در پشت ماسک صورت و اینکه آیا افرادی که بیمار نیست باید با استفاده از آنها به منظور محدود کردن گسترش COVID-19. این مقاله به بررسی برخی از تحقیق و تفکر پشت ماسک صورت و توضیح داد که چرا نظرات تقسیم می شوند.

در FactCheck مکاتبه با ما از ویژگی های برخی از ایمیل ما دریافت خواهید کرد. خوانندگان می توانند با ارسال نظرات به editor@factcheck.org. نامه ممکن است برای ویرایش ظهر.

با پوشیدن ماسک صورت در عمومی

مقاله خود را [“COVID-19 ماسک صورت توصیه, توضیح,” آوریل 6] واقعا من غمگین. شما نیاز به رسیدن به آسیا است.

من احساس می کنم مقاله خود را تنها از یک دیدگاه غربی. مانند این است که هیچ کس می داند آنچه که اتفاق می افتد در اینجا در آسیا با میلیون ها نفر از مردم و چه هر کس در اینجا این است که برخورد با آن و با موفقیت. مطمئن شوید که آن را سخت برای به دست آوردن شماره در خارج از چین است.

مردم زندگی می کنند در چگالی بالا مانند نیویورک با نسل های بسیاری را در همان اتاق اما هر یک از آنها در حال انجام بخشی خود را برای همه. این ویروس به اینجا آمدند به سرعت به عنوان گردشگران چینی ها همه جا هستند در آسیا است.

اما نگاهی به شماره……

  • تایوان 21 میلیون نفر بعدی به چین – تنها 5 مرگ و میر!!!!
  • کره جنوبی – 51 میلیون نفر – تنها 192 مرگ و میر
  • ژاپن – 126 میلیون نفر مرگ و میر 92
  • دلار هنگ کنگ – 7.3 میلیون – 4 مرگ و میر—درست در کنار چین. اتصال خطوط راه آهن و جاده ها
  • سنگاپور – 6 میلیون – 6 مرگ و میر

مطمئن شوید که وجود دارد برخی از شرایط ویژه در هر یک از این نمونه است, اما به عنوان یک گروه چند تا از مرگ و میر. چرا ؟ ؟ دلایل بسیاری یک مشترک ساده رفتار است و همه آنها با پوشیدن ماسک.

ما شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند 6 ماه تا یک سال در تایلند و سفر در آسیا است. انجام داده اند تا برای 15 + سال است.

هر کس بله همه می پوشد ماسک در اینجا. شما نمی رفتن به خارج بدون آن. به طور طبیعی ما شستن دست و نگه داشتن فاصله ، ضد عفونی کننده ارائه شده در هر فروشگاه.

بسیاری از مردم هنوز هم کار می کند و بسیاری از مغازه ها باز هستند. این درست است اگر شما بسته هر کس داخل آن کار خواهد کرد اما می تواند اقتصاد را از این ؟ چگونه بسیاری از ماه است ؟ که می توانیم این کار ؟ و هنگامی که شما را گام به گام و لازم نیست که یک ماسک—شانس بیشتری برای راه اندازی مجدد آن. ماسک محافظت از شما و دیگر افراد داده می شود که هیچ کس نمی داند که ممکن است این ویروس ضروری است. آن احترام است.

در حال غربی ها فقط بیش از حد بیهوده برای انجام این کار ؟ در اینجا ما نمی پوشند N95 ماسک. آنها برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. بسیاری از ماسک های خانگی هستند.

راه رفتن در خیابان با هر کس در ماسک بسیار امن تر است. ممکن است [بود] کامل نسبت به یک اتاق بسته است.

مراقب باشید لطفا پوشیدن ماسک. این است که چگونه ما احترام شهروندان ما.

Gary Soden
سانتا رزا کالیفرنیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de