پاکسازی خواهان سیاست روسیه با وجود مداوم کرملین تلاش برای بی ثبات کردن غرب

در فرانسه رئیس جمهور گفته است که روسیه همچنان در تلاش برای بی ثبات کردن دموکراسی های غربی اما او به نام برای اروپا به اتخاذ یک رویکرد جدید به سمت مسکو است.

صحبت در 15 فوریه در کنفرانس امنیتی مونیخ, امانوئل, پاکسازی گفت: آمریکا نیاز به کار بیشتر برای تعامل با روسیه و او با انتقاد از ادامه تحریم های غربی علیه روسیه تحمیل شش سال پیش.

در سال 2017, فرانسوی, انتخابات ریاست جمهوری بود که برنده پاکسازی شد roiled توسط عظیم نشت ایمیل و برخی از جعلی که به نظر می رسد به هدف پاکسازی مبارزات انتخاباتی. ایالات متحده و مقامات امنیتی فرانسه بعد به این نتیجه رسیدند که هک شد نظارت توسط هکرها. که همچنین پیدا کردن یک شرکت امنیت سایبر.

در نظر او پاکسازی همچنین گفت: استراتژی روسیه برای بی ثبات دموکراسی های غربی به حمایت از احزاب سیاسی که از نظر اجتماعی محافظه کار و ضد اروپایی و ضد مهاجرت.

“همیشه وجود خواهد داشت برخی از دخالت” پاکسازی گفت.

“روسیه بسیار تهاجمی و ادامه خواهد داد به طوری…ما تعداد بسیار کمی از آنتی بادی در برابر این نوع حمله و این یک ضعف” او گفت:.

پاکسازی نیز نامیده می شود برای از سرگیری برخی از مرتب کردن بر اساس گفت و گو با روسیه در مورد اوکراین و او با انتقاد از تحریم های اعمال شده در پاسخ به روسیه الحاق شبه جزیره کریمه در مارس 2014 و حمایت خود را از جدایی طلبان در شرق اوکراین که در آن بیش از 13000 نفر کشته شده اند از زمان آغاز جنگ در مارس 2014.

“این است که سیاست آن را کاملا ناکارآمد سیستم” پاکسازی گفت.

“وجود دارد یک انتخاب دوم است که به توان خواهان و راه اندازی مجدد استراتژیک dialogue چرا که امروز بحث ما کمتر و کمتر درگیری های ضرب و ما قادر به حل و فصل آنها.”

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت