مقدونیه در انتظار اسکار حکم در پرورش زنبور عسل حماسه ‘Honeyland’

دو میلیون و افتخار مقدونیه خواهد بود برگزاری جمعی خود را نفس شبانه در فوریه 9 و 10 به عنوان سازندگان عسل خیس داستان از سنت برخورد با مدرنیته را اسکار در تاریخ بی سابقه خود را دو نامزدی.

فیلم Honeyland و سازندگان آن از شمال مقدونیه در حال حاضر برنده 30 جایزه بین المللی-از جمله سه نفر از افتخارات در سال گذشته معتبر جشنواره فیلم ساندنس در ایالات متحده است.

اما هیچ فیلمی تا به حال نامزد جایزه بهترین فیلم در هر دو فیلم مستند و بین المللی از ویژگی های دسته بندی تا Honeyland پدید آمده در این سال shortlists از آمریکا Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

برندگان اعلام خواهد شد در هالیوود بسیار پیش بینی رویداد, اسکار, مراسم, پخش, از, تئاتر دالبی در لس آنجلس در فوریه 9.

فیلمسازان تامارا Kotevska و Ljubomir Stefanov گزارش شد کار بر روی یک پروژه حفاظت از زمانی که آنها ملاقات Hatidze Muratova بعید است ترکیه-مقدونی سنتی پرورش دهندهء زنبور عسل در مرکز تاریخ ساخت مستند در یک منطقه از راه دور از خود بالکان میهن.

بیست و پنج سال Kotevska گفت: RFE/RL در بالکان که خدمات زیست محیطی پروژه Honeyland, بدل به یک داستان قدرتمند از بقا و طبیعت است.

Honeyland تولید Atanas Georgiev به خبرگزاری فرانسه گفت این هفته که Muratova شد mobbed توسط ستایش selfie شکارچیان زمانی که او نشان داد تا برای یک لباس مناسب در شمال پایتخت مقدونیه, Skopje قبل از ترک برای هالیوود و اسکار مراسم است.

“مردم او را دوست دارم. او تبدیل به یک ستاره” Georgiev گفت: با توجه به AFP. “ما هیچ گزینه ای جز کنار آمدن با آن را به نحوی.”

با گزارش RFE/RL در بالکان خدمات و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر