لوکاشنکا پوتین دیدار برای زمان مذاکرات بیش از, یکپارچه سازی منابع نفت

رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا در دیدار با همتای روسی خود ولادیمیر پوتین برای مذاکرات انتظار می رود به تمرکز بر روی بلاروس اخیر پیشنهادهای به ایالات متحده و روسیه در حال افزایش فشار اقتصادی در مینسک است.

یک روز پیش از فوریه 7 جلسه خارج دریای سیاه رفت و آمد مکرر از سوچی لوکاشنکا شکایت در جلسه کابینه در مورد منابع نفت خام واردات که برای سال ها است که نقش عمده ای در اقتصاد بلاروس.

وجود کلمه در پیشرفت مذاکرات در اواخر فوریه 7.

رهبران دو کشور در زمان یک شب استراحت به بازی یک بازی هاکی روی یخ با توجه به کرملین.

لوکاشنکا است که قدرت را در بلاروس برای بیش از 25 سال مواجه شده است و در حال رشد فشار از مسکو در سال های اخیر به موافقت با ادغام با روسیه, چیزی به نام اتحادیه دولت است.

رهبران دو کشور در ماه دسامبر اعلام شد که قرار است به امضای نقشه راه تخمگذار بتن گام به سوی خارجه اتحادیه اما لوکاشنکا خودداری کردند.

پس از آن روسیه با ارسال سیگنال های قوی برای مینسک به طور عمده در صورت کاهش عرضه نفت و قیمت های بالاتر. درآمد حاصل از تصفیه نفت بلاروس محصولات فروخته شده به بازارهای اروپایی بوده است عمده اقتصادی راننده برای کشور است.

هفته گذشته وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo شد بالاترین سطح رسمی ایالات متحده به بازدید مینسک در بیش از دو دهه. در طول مذاکرات که توسط مقامات ایالات متحده به عنوان صمیمی Pompeo پیشنهاد کرد که ایالات متحده می تواند عرضه بلاروس با مقدار زیادی از نفت است.

بلاروس گفت: مقامات این کشور از دست داده است 300 میلیون دلار در سال گذشته هنگامی که روسیه شروع به برش نفت یارانه ها و افزایش قیمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>