لوکاشنکا نام جدید ساعت جلوتر از بلاروس انتخابات ریاست جمهوری

رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا نام قبلی سر از بدن دولت نظارت بر صنایع دفاعی به عنوان نخست وزیر دو ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

رامان Golovchenko یک زن 46 ساله دیپلمات سابق که به عنوان دولت نظامی-صنعتی کمیته ترویج شد و به نخست وزیری در ژوئن 4, یک روز پس از نخست وزیر Syarhey Rumas اخراج شد و همراه با دولت های پس از کمتر از دو سال در دفتر.

تحلیلگران می گویند انتصاب یک مرد با تجربه در بخش دفاع در نظر گرفته شده است به تحکیم لوکاشنکا حکومت است و می تواند سیگنال که 65 سال رهبر بلاروس آمادگی به سختی صورت لزوم برای حفظ قدرت است.

لوکاشنکا که رهبری شوروی سابق جمهوری برای یک چهارم از یک قرن است که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود یک ششم مدت در اتاق در انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه اوت 9.

منتقدان می گویند دولت خود را نشان داده است تحمل کمی برای مخالفت و رسانه های مستقل و هیچ یک از انتخابات پس از او به قدرت رسید در سال 1994 تلقی شده است رایگان یا نمایشگاه با استانداردهای غربی است.

‘نظم و انضباط و نظم”

در دیدار با مقامات ارشد, لوکاشنکا تاکید کرد که Golovchenko خواهد بود “مسئول نظم و انضباط و نظم در دولت برای به نتیجه نهایی” با توجه به اخبار استان آژانس BelTA.

“مهمتر از همه او یک فرد قابل اعتماد است که می تواند مورد اعتماد باشد,” او اضافه شده است.

لوکاشنکا به نام برای ثبات و گفت: “امروز زمان برای شکستن همه چیز. این حتی در زمان ساخت. امروز لازم است برای صرفه جویی در آنچه که در حال حاضر ساخته شده است.”

در طول یک ماه ژوئن 1 جلسه با رئیس بلاروس KGB والری Vakulchyk ، رئیس جمهور هشدار داده می شود وجود ندارد انقلاب در بلاروس زیر تظاهرات انبوه در مینسک و دیگر شهرها و شهرستانها که در طی آن ده ها تن از مخالفان و حامیان بازداشت شدند.

همان روز برجسته رهبر مخالفان Mikalay Statkevich محکوم شد 15 روز در پلیس بازداشت.

انتخابات مقامات قبلا رد شده پیشنهاد خود را برای ایستادن در برابر لوکاشنکا در انتخابات آینده.

‘بازداشت خودسرانه’

دیده بان حقوق بشر (HRW) در ماه گذشته هشدار داد که مقامات بلاروس را تشدید خود را سرکوب معترضان سوری وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران و دیگر منتقدان دولت را با یک “موج جدید بازداشت های خودسرانه” پیش از ماه اوت رای دادن.

سیگنالینگ نگرانی خود را در ایالات متحده بریتانیا و اتحادیه اروپا ماموریت گفت: در یک بیانیه مشترک در ژوئن 3 که “آزادی رسانه ها و حق تجمع مسالمت آمیز ضروری است برای مشروع انتخابات است.”

“روزنامه نگاران باید قادر به گزارش آزادانه و بدون مانع است. شهروندان باید اجازه داده شود به صورت مسالمت آمیز بیان نظرات خود. این است که چرا ما همچنین نگران در مورد اخیر بازداشت معترضان مسالمت آمیز و imprisonments از روزنامه نگاران” که در بیانیه ای گفت.

این کشور از 9.5 میلیون نفر بوده است هدف از آمریکا و اتحادیه اروپا تحریم بیش از آن ضعیف حقوق بشر و عدم برگزاری انتخابات عادلانه اما بلاروس و غرب را به تازگی به دنبال ترمیم روابط به کاهش نفوذ روسیه در این کشور است.

با گزارش رویترز و dpa

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de