‘گرگ تنها’ شکست اخبار میلواکی مسلح هویت

IOWA CITY, IOWA (AP) — هنگامی که یک روزنامه محلی گزارش هویت فرد مسلح در میلواکی جرم تیراندازی آمد چند ساعت پس از این خبر بود شکسته در توییتر توسط یک بیکار و قبلا زندانی روزنامه نگار کار خود را از اتاق خواب در کالیفرنیا است.

متی کلید برای اولین بار بود که به گزارش 51 ساله آنتونی Ferrill بود Molson Coors کارمند که به ضرب گلوله کشته و پنج همکاران شنبه قبل از کشتن خود. کلید همچنین عکس های منتشر شده از Ferrill از همسر خود و در Facebook صفحه ارائه عمومی آن را در نگاه اول فرد مسلح.

کلید کار کرده است به بازسازی یک بار امیدوار کننده حرفه ای در روزنامه نگاری است که خدشه دار استخدام اختلافات و محکومیت کیفری. او به اتمام دو سال حکم زندان در سال 2018 برای نقش خود در توطئه برای هک لس آنجلس تایمز سایت.

“چگونه بسیاری از مردم می تواند بیرون آمدن از زندان و شکستن داستان مثل من شکست این هفته ؟” گفت: کلید, 33, که باقی می ماند تحت فدرال نظارت و انتشار و هنوز هم مدیون عمده ای از یک چهارم میلیون دلار اعاده نظم است. “من به نحوی موفق به گزاف گویی.”

اما خود را حرکت شبیه چمچه زنی شد و به دنبال آن نادرست توییتهایی که کلید تا به حال درست از جمله جزئیات یک طرح دعوی در دادگاه مربوط به Ferrill را از مزایای بهداشت و درمان و هنگامی که Ferrill ملاقات نامزد انتخابات ریاست جمهوری الیزابت وارن.

کلید گفت: او با استفاده از نقشه های گوگل برای پیدا کردن آدرس خانه که پخش برنامه های تلویزیونی نشان داد پلیس جستجو در پی تیراندازی و او با استفاده از سوابق عمومی و رسانه های اجتماعی برای شناسایی Ferrill به عنوان یک زن 51 ساله آبجوسازی کارمند که در زندگی وجود دارد.

کلید گفت که او به نام اجرای قانون فدرال منبع که او گفته بود “نه اشتباه” در مورد Ferrill هویت و پس از آن او توییتی اطلاعات به 43,000 پیروان. او بعد از اشاره خود را گزارش کرده بود مورد ضرب و شتم Journal Sentinel روزنامه های 16 ساعت است.

در طولانی مصاحبه تلفنی جمعه, کلید, عنوان, به عنوان ناچیز گزارش خطا کرد که توجه او به سرعت اصلاح آنها.

منتقدان می گویند رسانه های اجتماعی روزنامه نگاران مانند کلید می تواند خیلی سریع به گزارش های اطلاعاتی است که معلوم می شود اشتباه است و بی ربط و یا فاقد کلیدی در زمینه اخبار شرایط و گزارش های خود را رنج می برند چرا که آنها فاقد نظارت است.

“این مرد است که عامل به عنوان یک lone wolf بنابراین او نمی باید خالص ایمنی از یک رئیس یا یک newsroom که او را عقب نگه از انجام این نوع از چیزی که گفت:” کلی مک براید معاون ارشد رئیس جمهور در موسسه پوینتر. “او بخشی از هرج و مرج مشکل است.”

یک بار در رسانه های اجتماعی wunderkind کلید نیز دیده می شود خطر است که همراه با تلاش برای شکستن اخبار در شرایط هرج و مرج.

کلید اخراج شد به عنوان معاون رسانه های اجتماعی سردبیر رویترز در سال 2013 بیش از توییتر خود را مبتنی بر پوشش تعقیب جنایتکاران که به دنبال بمب گذاری در ماراتن بوستون. که شامل گزارش اسکنر پلیس ترافیک در مورد مشکوک بودن در بازداشت که معلوم بود غلط است.

کلید مدعی است که او هیچ کار اشتباهی در گزارش اسکنر ترافیک اما گفت: یک داور را تایید کرد او شلیک پس از اتحادیه آن را به چالش کشید.

مدت کوتاهی قبل از آن کلید شده بود تحت تعقیب در کالیفرنیا در فدرال اتهامات او را متهم به همدستی با هک گروه ناشناس. دادستان فدرال گفته است که او ارائه شده ورود اطلاعات استفاده می شود توسط یک هکر در دسامبر 2010 به داخل لس آنجلس تایمز وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا تغییر تیتر یک داستان.

کلید به تازگی از کار اخراج شده توسط فاکس نیوز وابسته KTXL-تلویزیون در ساکرامنتو کالیفرنیا است که بخشی از تریبون رسانه ها. دادستان ادعا کرد که کلید تشویق به هک به عنوان یک عمل انتقام. هیئت منصفه او را گناهکار در سال 2015 از نقض فدرال کامپیوتر تقلب و سوء استفاده کنند.

آمریکا وکیل بنیامین واگنر به نام کلید “یک کارمند ناراضی که استفاده از مهارت های فنی به طعنه زدن و عذاب کارفرمای سابق خود است.”

کلید فرستاده شد به حداقل امنیت زندان اردوگاه در آتواتر کالیفرنیا.

پس از آزادی او در زمان کار در زمستان اکسپرس کوچک کالیفرنیا روزنامه که در آن گزارش برنده از به رسمیت شناختن یک دولت اخبار انجمن. او گفت که او سمت چپ که کار در سال گذشته برای پرداخت نقش با کسب و کار انتشار کمستکک مجله.

اما او گفت که او چپ کمستکک را در ماه گذشته است و دوباره به دنبال کار در روزنامه نگاری.

“شما نمی توانید فرض کنیم کسی مشغول به کار در اتاق خود خواهد بود قادر به حرکت شبیه چمچه زنی هر ملی خروجی در یک داستان است که قدر,” او گفت:. “این واقعا وحشی زمان زندگی میکنیم.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت