لندن دادگاه رد تلاش برای به دست گرفتن خواص مربوط به Nazarbaev خانواده

یک دادگاه انگلیسی است را رد کرد و تلاش های ملی این کشور Crime Agency (NCA) برای به دست گرفتن لوکس لندن عمارت و دو نفر دیگر از خواص مرتبط به خانواده سابق رئیس جمهور قزاقستان نورسلطان Nazarbaev.

خواص متعلق به شرکت های مستقر در پناهگاه های مالیاتی شده است موضوع را به ثروت غیر قابل توضیح سفارشات (UWOs) پس ممکن است 2019.

تحت UWO آژانس می تواند از دادگاه به توقیف اموال هنگامی که یک مظنون فاسد, خارجی, رسمی یا خانواده خود را نمی تواند شناسایی منبع مشروع از منابع مالی استفاده می شود به خرید آن.

اما دادگاه عالی لندن در آوریل 8 مرخص سفارشات در برابر شرکت هایی که خواص خود.

این NCA گفت: این امر تجدید نظر این حکم با رئیس آژانس ملی جرایم اقتصادی مرکز آن گفت: “همیشه انتظار وجود دارد قابل توجه خواهد بود چالش قانونی” بر استفاده از UWOs که معرفی شدند در سال 2018 است.

این مورد شامل گسترده اموال — با یک زیر زمین استخر و سینما — واقع در یکی از لندن منحصر به فرد ترین جاده های, معمولا شناخته شده به عنوان “میلیاردرهای’ ردیف.”

Nazarbaev را نوه Nurali Aliev خود را با همسر و فرزندان زندگی می کردند در این عمارت به ارزش بیش از $100 میلیون.

وکلا برای شرکت های دریایی است که خواص خود گفت: بودجه آمده بود از Aliev را Darigha Nazarbaeva بود که از لحاظ اقتصادی مستقل است.

Aliev که خود را به عنوان یک تاجر و سرمایه گذار گفت که حکم “نشان می دهد که NCA به دست آمده سفارشات نادرست اساس به عنوان بخشی از یک ناقص بررسی است.”

یک سخنگوی Nazarbaeva رئيس جمهور سابق و فعلی رئیس مجلس فوقانی مجلسی سنا گفت: قضاوت “به طور کامل توجیه” ،

“این است که خسته کننده و ناامید کننده است که او تا به حال به این اقدام برای مبارزه با این سخت گیرانه رسیدگی و روشن نام او” سخنگوی گفت.

این NCA استدلال کرده بود این پول برای خرید سه خواص مربوط به Aliev پدر Rakhat ارشد دولت عضو که شد حریف از Nazarbaev با توجه به انتخاب.

Rakhat Aliev مرده پیدا شد در اتریش زندان در سال 2015 در حالی که در انتظار محاکمه به اتهام قتل دو بانکداران در قزاقستان است.

Nazarbaev بود که رئیس جمهور از نفت و گاز غنی از قزاقستان به مدت سه دهه تا زمانی که او به طور ناگهانی استعفا داد و یک سال پیش در ادامه به نقش بسیار مهمی در این کشور زندگی سیاسی به عنوان رهبر حاکم Nur-Otan و عمر به عنوان رئیس قدرتمند شورای امنیت.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im