محلی رسمی اوکراین گزارش بازداشت در Handzyuk قتل

کیف — سرویس امنیتی اوکراین افسران گزارش بازداشت رئیس شورای منطقه ای در Kherson و در حال آوردن او به کیف که در آن خود را پیش از محاکمه بازداشت خواهد بود تصمیم گرفت در یک مورد که در آن او مظنون به سفارش یک حمله مرگبار در مبارزه با فساد فعال Kateryna Handzyuk در سال 2018 است.

عضو Kherson را در منطقه Dnipro شورای Oleksandr Vlasov گفت: در تاریخ 16 ژوئن که Vladyslav Manher بازداشت شد در حالی که در یک بیمارستان در اوایل صبح و در حال انتقال به کیف.

Manher که هرگونه دخالت در این حمله شکست خورده است را به نشان می دهد تا در Pechera دادگاه منطقه در کیف پس از دو بار در هفته گذشته با استناد به خود مشکلات سلامتی و همچنین به عنوان کسانی که از دختر خود.

در 15 ژوئن پس از Manher نمایندگان به دادگاه گفت که او در Kherson بیمارستان و به همین دلیل قادر به حضور در جلسه دادگاه حکم داد که او آورده شود باید توسط نیروی.

Handzyuk a 33-year-old مدنی فعال و مشاور شهردار دریای سیاه در بندر شهر خرسون درگذشت در نوامبر 2018 سه ماه پس از او به شدت مجروح در یک حمله با اسید.

دادستان بازداشت Manher در فوریه 2019 و متهم او را با سفارش این حمله است. Manher بود و بعد با قید وثیقه آزاد شد.

در ژوئن 2019 پنج نفر محکوم به زندان از نظر بین سه و 6 1/2 سال برای سازماندهی و اجرای این حمله پس از آنها ساخته شده تقاضای معاملات با محققان.

فعالان حقوق بشر را متهم به سازمان های اجرای قانون اوکراین از شکست به طور کامل به بررسی تعداد فزاینده ای از حملات در, فعالان و حتی تبانی با مجرمان در برخی موارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de