محلی و منطقه ای خدمات حمل و نقل تنظیم به کروناویروس حضور

خدمات حمل و نقل در سی مریلند و ویرجینیا در حال ساخت تغییرات قابل توجهی به برنامه های خود و با تشدید تمیز کردن تلاش ها در پاسخ به کروناویروس جدید.

مترو

واشنگتن شهری حمل و نقل سازمان اعلام کرد که مترو قطار خواهد فضا از خدمات خود را در حال اجرا در هر 12 دقیقه شروع در دوشنبه, مارس 16. این سیستم راه آهن هنوز هم باز طبق معمول ساعت 5 در روزهای هفته.

برای روزهای شنبه و یکشنبه و قطار را به کار گیرند در آن عادی سرویس های آخر هفته. این بدان معناست که قطار را به کار گیرند هر 12 ساعت از 7 صبح تا 1 صبح در روزهای شنبه و عمل هر 15 دقیقه از ساعت 8 صبح تا 11:00 p. m. روز یکشنبه.

قطار

Amtrak روز جمعه اعلام کرد این خواهد بود اجرای تجدید نظر غرب راهرو برنامه شروع در دوشنبه 16 مارس از طریق چهار شنبه, آوریل 29 توسط در حال اجرا معمولی شنبه برنامه روزانه است. مکرر سرویس در دسترس خواهد بود در Acela و منطقه ای شمال شرق قطار بین بوستون و نیویورک و دی سی و ویرجینیا است.

در هماهنگی با وزارت پنسیلوانیا حمل و نقل شروع دوشنبه, مارس 16 کیستون خدمات نیز عامل در آن شنبه برنامه به صورت روزانه با سرویس به آردمر ایستگاه.

جزئی اضافی برنامه تنظیمات نیز ممکن است ساخته شده در طول این زمان.

اتوبوس

در مریلند Montgomery County بخش حمل و نقل جمعه اعلام کرد که آن را به طور موقت به حالت تعلیق کرایه مجموعه برای کاربران شهرستان را سوار بر اتوبوس خدمات با شروع در روز دوشنبه, مارس 16.

علاوه بر آن سوار را هدایت مسافران به هیئت مدیره از طریق درب عقب اتوبوس برای محدود کردن تماس نزدیک بین مسافران و رانندگان است.

مسافران که نیاز به کمک آسانسور واقع در جلوی اتوبوس می توانید از طریق درب جلو. سوار شدن و سوار بر خدمات اضافی در حال حفظ یک برنامه منظم.

فلکس, اتوبوس, خلبان خدمات در رککویلل و ویتون-گلنمنت منطقه خواهد بود به حالت تعلیق در اساس به طور موقت.

در ویرجینیا اسکندریه را حمل و نقل شرکت داش همچنین اعلام کرد: شب جمعه است که این تعویض به “پیشرفته شنبه” برنامه در طول روزهای هفته به سرعت گسترش coronavirus.

این تغییرات عملیاتی که اثر را در مارس 19, باید تمام مسیرهای در حال اجرا در یک شنبه برنامه.

که بدان معنی است که اتوبوس را متوقف می شود در حدود 30 – تا 60 دقیقه فواصل موجود در تعطیلات آخر هفته به عنوان مخالف به 15 – 20 دقیقه با فواصل که در استاندارد وجود دارد و در طول روزهای هفته تا کی.

برخی از مسیرهای اضافی ارائه خواهد شد سفر به منظور افزایش خدمات در اوج روزهای هفته دوره اعلام این خبر گفت:.

داش گفت: در آن مسیر و اطلاعات مربوط به برنامه ریزی برای “افزایش پنج شنبه” برنامه عملیاتی خواهد شد بر روی وب سایت خود را بعد از 17 مارس است.

مترو و اتوبوس و نیز کار در آخر هفته برنامه.

شستشو و اقدامات پیشگیرانه

زیر قطار و خطوط اتوبوس اعلام کرده اند که آنها را انجام اضافی شستشو به اتوبوس خود را در نور از coronavirus:

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>