تمپا, فلوریدا. (AP) — آندره Vasilevskiy متوقف 30 عکس و Tampa Bay Lightning مجموعه یک حق رای دادن رکورد متوالی خانه برنده در پیروزی 5-3 مقابل Philadelphia Flyers در روز شنبه.

الکس Killorn Nikita Kucherov, Brayden نقطه Cedric Paquette و کارتر Verhaeghe به ثمر رساند برای خلیج تمپا که برنده آن 11th بازی در یک ردیف بر روی صفحه اصلی ، رعد و برق نیز برنده خود را در 10 بازی متوالی به طور کلی برای تبدیل شدن به سومین تیم تاریخ NHL به دو رگه برنده حداقل 10 بازی در همان فصل است.

این 1929-30 و 1970-71 Boston Bruins تنها تیم های دیگر با چند رگه برنده 10 یا بیشتر بازی ها در همان فصل است.

Vasilevskiy بهبود یافته به 19-0-2 در گذشته 21 شروع می شود.

ایوان Provorov کلود ژیرو و جیمز ون Riemsdyk به ثمر رساند برای آگهی و کارتر هارت متوقف 19 عکس.

پادشاهان 3, بهمن 1

آکادمی نیروی هوایی, Col. (AP) — تایلر Toffoli به ثمر رساند و دو بار در دقیقه آخر برای تکمیل یک کلاه ترفند و لس آنجلس به ضرب و شتم کلرادو در آکادمی نیروی هوایی در سومین و آخرین, هوای آزاد, بازی NHL در این فصل است.

Toffoli قرار داده لس آنجلس جلوتر 2-1 با 54 ثانیه باقی مانده و سپس به ثمر رساند خالی-netter با 4.3 ثانیه به سمت چپ.

پادشاهان برنده دوم خود را مستقیم به بهبود 4-12-1 پس از روز سال نو.

در 6,621 فوت بالاتر از سطح دریا این بود که در بالاترین ارتفاع تا کنون برای یک بازی NHL.

کلرادو goaltender Philipp Grubaurer متوقف 14 15 عکس های قبل از ترک پس از هم تیمی ایان کول ناودان به او در اوایل دوره سوم و فرستاده او بود. او جایگزین پشتیبان پاول Francouz با 17 1/2 دقیقه باقی مانده.

ساموئل گیررد به ثمر رساند برای پادشاهان. لس آنجلس goaltender Jonathan سریع ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در.

شغالها 3, پایتخت 1

گلندیل, Ariz. (AP) — Antti Raanta متوقف 35 عکس برای نگه داشتن الکس Ovechkin در 698 اهداف شغلی فیل Kessel به ثمر رساند در اوایل دوره سوم و آریزونا ضرب و شتم واشنگتن است.

Raanta شد تیز تمام شب و سختی اولیه نجات در برابر Ovechkin که رفته چهار مستقیم بازی بدون یک هدف برای اولین بار در این فصل است. او رفت و سه بازی بدون هدف قبل از غلتک شماره 600 با همسر خود در می ایستد در سال 2018 است.

مسیحی Dvorak به ثمر رساند خود را 18th هدف در دوره دوم و Kessel هدایت یک شات گذشته برادن هولتبی در قدرت در بازی سوم. لاوسون Crouse دربسته در محیط آن با خالی-شبکه هدف است.

هولتبی متوقف 28 عکس و کارل Hagelin به ثمر رساند و برای واشنگتن است.

شوالیه طلایی 1, جزایر 0

لاس وگاس (AP) — Marc-Andre فلوری کردم 60 حرفه ای shutout, رایلی اسمیت به ثمر رساند در اواخر دوره دوم و وگاس لبه نشینان.

فلوری به پایان رسید با 19 صرفه جویی برای چهارم خود را shutout در این فصل است.

وگاس 6-3-2 پس مربی پیت Condoleo جایگزین اخراج جرارد گالانت در Jan. 15.

فلوری بهبود یافته به 26-11-6 با پنج shutouts در حرفه خود در برابر نشینان. این برنده سوم-بیشتر در برابر هر گونه مخالفان برای فلوری در حالی که shutouts گره خورده دوم بیشتر است.

Semyon Varlamov, به پایان رسید با 42 صرفه جویی برای جزیره نشینان بودند که در بسته برای دومین مستقیم بازی.

روغن صنعتی 4, PANTHERS 1

طلوع آفتاب, Fla. (AP) — آدم لارسون به ثمر رساند اولین هدف خود از ماه فوریه گذشته لئون Draisaitl اضافه شده بیمه هدف ثانیه به دوره سوم و ادمونتون ضرب و شتم فلوریدا.

Darnell و Kailer Yamamoto تا به حال خالی-net اهداف نهایی دو دقیقه برای Oilers که برنده سه تا از چهار بازی گذشته خود را.

این ششمین دست دادن در هفت بازی برای Panthers که 2-6-1 پس از این همه ستاره. فلوریدا وارد شده بود شکست در شش بازی برنده خط خط.

ادمونتون دروازه بان Mikko Koskinen ساخته 33 موجب صرفه جویی در حالی که پشتیبان گیری netminder سام Montembeault متوقف 25 27 عکس برای فلوریدا.

شکارچیان 4, بلوز, 3

ST. لوئیس (AP) — Mikael Granlund گل قدرت بازی هدف در اوایل دوره سوم و نشویل برگزار کردن St. Louis.

ویکتور Arvidsson مت Duchene و کایل Turris نیز به ثمر رساند برای نشویل که بهبود یافته برای 3-0 در این فصل در برابر دفاع از استنلی جام قهرمانان.

Jusse Saros ساخته شده 24 صرفه جویی برای بهبود به 11-9-4 در این فصل است.

ژاک Sanford, Jaden شوارتز و اردن Kyrou به ثمر رساند برای بلوز.

برونز 4 قرمز بال 1

بوستون (AP) — دیوید Pastrnak به ثمر رساند خود را 42nd هدف از این فصل منجر به بوستون گذشته دیترویت دادن بروس کسیدی از برونز خود را 200 پیروزی به عنوان NHL مربی.

براد Marchand به ثمر رساند خود را 25th هدف از این فصل و کمک در Pastrnak هدف برای برونز که برنده هشت از گذشته خود را نه. چارلی McAvoy اضافه شده یک هدف و کمک و چارلی Coyle به حال خود 13th هدف است. Tuukka Rask به پایان رسید و با 25 صرفه جویی برای بهبود به 14-0-6 در خانه در این فصل است.

دارن راس گل قرمز بال که از دست داده اند سه مستقیم و کمترین امتیاز در NHL. جاناتان Bernier به پایان رسید و با 37 موجب صرفه جویی در.

کسیدی 153 تا به پیروزی با بوستون و 47 با واشنگتن پایتخت.

کوسه 2, وحشی 0

ST. پل Minn. (AP) — مارتین جونز متوقف 39 عکس برای اولین shutout فصل و دیلن Gambrell گل خود و گل سوم برای سن خوزه در پیروزی بیش از مینه سوتا است.

Melker Karlsson اضافه شده خالی-net هدف برای سن خوزه که برنده برای چهارمین بار در پنج بازی بعد از آموزش پیش از آن در روز آن خواهد بود بدون گلزن برجسته اریک Karlsson و پیشرو هدف-گلزن Evander کین.

Karlsson این defenseman که منجر تیم با 34 کمک و 40 امتیاز را برای بقیه فصل پس از شکستن انگشت شست خود را در روز جمعه برنده در وینیپگ. کین که 21 گل متوقف شد و سه بازی برای elbowing جت defenseman نیل Pionk در همان بازی است.

الکس Stalock 19 ساخته شده برای صرفه جویی در مینه سوتا که خود را از دست داد اولین بازی تحت مربی موقت Dean Evason یک روز پس از شلیک بروس Boudreau.

MAPLE LEAFS 4 سناتور 2

OTTAWA, Ontario (AP) — Auston متیوز به ثمر رساند و جک کمپبل ساخته شده 24 صرفه جویی برای سومین پیروزی در چهار بازی با تورنتو است.

جیک Muzzin ویلیام Nylander و میچ Marner نیز به ثمر رساند برای Maple Leafs.

کمپبل به بهبود 3-0-1 پس از تورنتو به دست آورد او در فوریه. 5.

کانر قهوه ای و کودی Goloubef به ثمر رساند برای سناتور سقوط کرد که به 1-5-2 در هشت بازی گذشته. مارکوس Hogberg کشیده شد پس از از دست دادن سه گل در 16 عکس. کریگ اندرسون متوقف تمام 14 عکس او مواجه شده است.

ستارگان 4, CANADIENS 3 OT

مونترال (AP) — تایلر سیگوین به ثمر رساند و دو بار از جمله اضافه برنده, به دالاس باز گشت پیروزی بیش از مونترال.

Mattias Janmark و بلیک Comeau به ثمر رساند در قوانین و مقررات برای ستاره که ازمایش کرده 3-0 قبل از محوری. جو Pavelski تا به حال دو کمک به تمدید خود را به پیروزی در چهار بازی و بهبود یافته برای 6-1-1 در هشت بازی گذشته.

جوئل Armia اردن سعادت و نیک عموزاده به ثمر رساند برای Canadiens که از دست داده اند و چهار در یک ردیف.

بن اسقف ساخته شده 29 صرفه جویی و outdueled مونترال کری, قیمت اجازه داده که چهار گل در 26 عکس.

BLACKHAWKS 8 شعله های آتش 4

CALGARY, Alberta (AP) — الکس Nylander تا به حال دو گل و شیکاگو جامعی پنج بازی از دست دادن رگه با یک پیروزی بیش از کلگری.

جاناتان Toews, Dominik Kubalik الکس DeBrincat براندون سعد پاتریک کین و کربی Dach نیز به ثمر رساند برای شیکاگو (26-24-8).

پس از ورود با دو گل قبلی خود در 34 بازی ها Nylander به ثمر رساند و دو بار در دوم به عنوان شیکاگو در زمان استفاده از چندین دفاعی miscues به outscore شعله های آتش 4-1 در این دوره با وجود اینکه outshot 14-7.

سام بنت و الیاس Lindholm تا به حال هر کدام دو گل برای شعله های آتش که کاهش یافته است پنج مستقیم بازی های خانگی است.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im