در میان فشار از روسیه برای روابط نزدیک تر بلاروس است و با توجه به اتخاذ ملی جدید arman که تیز به نظر می رسد غرب است.

پارلمان این کشور را در وب سایت می گوید آن را دریافت کرده است یک لایحه حاوی اصلاحات به قانون در دولت نمادها و به تازگی تاسیس کمیسیون ویژه خواهد شد درگیر در این بحث بیش از این پیشنهاد.

در حالی که سرود ملی, پرچم, و چند تن دیگر نمادها بدون تغییر در پیشنهاد جدید آرم تفاوت های ظریف از یکی از قبلی بود که ریشه در قدمت آن به زمان اتحاد جماهیر شوروی.

مهمترین های جدید نشان می دهد یک نقشه از غرب اروپا و اقیانوس اطلس سیاسی با اشاره به تغییر از سابق آرم نشان داد که روسیه و اوراسیا.

این تغییر می تواند دیده می شود به عنوان بازتابی از عمل تعادل ظریف بلاروس هنوز هم یک متحد نزدیک روسیه در تلاش است برای حفظ.

ماه گذشته این کشور گفت: آن باز بود به انجام مشترک و روابط نظامی با ناتو و غرب امنیت داد که نهفته در بلاروس غربی مرز در حالی که روسیه نشسته در امتداد مرز شرقی آن.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور بلاروس Alyaksandr لوکاشنکا گزارش پیشرفت اندکی در مذاکرات در دریای سیاه روسیه در سوچی در تاریخ 7 فوریه در به طور فزاینده ای در هم تنیده مسائل مربوط به قیمت انرژی و یکپارچه سازی نزدیک تر بین دو همسایه که امضا نشده 1999 توافق در مورد تشکیل یک اتحادیه با دولت است.

لوکاشنکا است که قدرت را در بلاروس برای بیش از 25 سال مواجه شده است و در حال رشد فشار از مسکو در سال های اخیر به موافقت با ادغام عمیق تر تحت وحدت توافق که پیش بینی شده نزدیک سیاسی و اقتصادی و روابط نظامی اما متوقف کوتاه از تشکیل یک کشور واحد.

طرح این بوده است ملاقات با تظاهرات در مینسک به تازگی به عنوان Belarusians نگرانی خود را در کشور در آستانه حال بلعیده شده توسط آن به مراتب بزرگتر و قدرتمند تر همسایه.

تغییرات دیگر به کت اسلحه شامل یک شبح بزرگتر از بلاروس در مرکز نشان و بزرگتر ستاره در نزدیکی بالا که هنوز اتحاد جماهیر شوروی احساس می کنید. اشکال از سران گندم و شبدر و کتان نیز به روز شده در حالی که این کشور سنتی رنگ سبز و قرمز هستند و جسورانه تر از قبل.

یک وب سایت برای دولت اسناد و قوانین این لایحه زمینه با تغییرات پیشنهادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su