لگو به طور موقت متوقف بازاریابی, نه, فروش, پلیس, ابزار جنسی, مجموعه

سریع نگاهی به

لگو نیست قطع فروش آن اجرای قانون با مضمون اسباب بازی با وجود یک اشتباه در رسانه های اجتماعی ادعا می کنند. سردرگمی به وجود آمد و پس از این شرکت به طور موقت به حالت تعلیق برخی از تلاش های بازاریابی — نمی فروش — میان ایالات متحده تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید.


داستان کامل

LEGO گروه نقل مکان کرد این هفته به طور موقت متوقف بازاریابی بیش از 30 محصولات مربوط به اجرای قانون اما آن را متوقف کرده فروش این محصولات در مجموع به عنوان برخی از کاربران رسانه های اجتماعی را به اشتباه ادعا کرد.

در ژوئن 2, یک نشریه تجارت به نام اسباب بازی کتاب به دست آمده و منتشر شده یک ایمیل که در آن یک شخص ثالث به خواسته سهامداران و شرکای لگو طرف به حذف بیش از 30 محصولات از وب سایت “و هر بازاریابی ASAP.” ایمیل ذکر شده “وقایع اخیر است.” در وب سایت خود لگو توصیف وابسته به آن به عنوان “کمک به درایو ترافیک و فروش از طریق وب سایت خود را به LEGO.com.”

این حرکت وارد در میان تظاهرات در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که به دنبال مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. در میان تیوی محصولات ذکر شده در ایمیل شد این شهر لگو ایستگاه پلیس شهر لگو ایستگاه های آتش نشانی و سایر محصولات مشابه — از جمله یک فرد بالغ کاخ سفید تنظیم شده است.

اما این خبر موجب سردرگمی است که شرکت می خواهد به عنوان یک پست گفت: “کشیدن لگو پلیس شهر playsets از فروشگاه به طور نامحدود.” دیگر صدای جیر جیر که به دست آورده بیش از 1 میلیون لایک, گفت:,”آنها کشیده همه لگو پلیس مجموعه از قفسه.”

غلط ادعا می کنند بیشتر جلب توجه در توییتر زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale نوشت: در ژوئن 4: “این آجیل است. @LEGO_Group از بین بردن playsets های پلیس آتش نشانی و اورژانس وسایل نقلیه. حتی فرار یک فرد بالغ کاخ سفید کیت. ما باید به استرس خوب در اجرای قانون و برای کودکان و نوجوانان. چه @JoeBiden فکر می کنم در مورد لگو پاک کردن پلیس؟”

در پاسخ به Parscale این شرکت گفت: “ما در حال از بین بردن هر گونه لگو مجموعه از فروش. گزارش در غیر این صورت نادرست است.”

این شرکت همچنین خطاب به مدعیان دیگر در ژوئن 4, صدای جیر جیر کرد و گفت که “قصد داشت به طور موقت توقف تبلیغات دیجیتال در پاسخ به حوادث در آمریکا” — پایان فروش.

لگو وب سایت را نشان می دهد محصولات در سوال هنوز هم در دسترس است.

مایکل McNally, مدیر ارشد, نام تجاری روابط برای LEGO گروه گفت: ما یک ایمیل به در: “نسل از کودکان عاشق بازی کردن با … ما لگو پلیس و آتش نشان, مجموعه, که اغلب می تواند ما را در شهر لگو خط و ثابت در مجموعه ما. این در دسترس بود هفته گذشته در دسترس هستند در حال حاضر و همیشه در دسترس خواهد بود به طرفداران ما.”

“با توجه به حوادث غم انگیز در ایالات متحده بیش از 10 روز گذشته ما مکث همه بازاریابی دیجیتال از جمله محتوا است که می تواند درک حساس اگر ترویج در این زمان” McNally گفت. “ما قصد داریم به رزومه بازاریابی دیجیتال دوشنبه آینده.”

McNally گفت: این شرکت از غرفه “با جامعه سیاه پوستان علیه نژادپرستی و نابرابری” گفت: لگو در نظر دارد به کمک “4 میلیون دلار به سازمان ها در ایالات متحده اختصاص داده شده به غیر از سود است که حمایت از کودکان سیاه و سفید, و دیگران که آموزش همه کودکان و خانواده ها در مورد تحمل و برابری نژادی.” او گفت: جزئیات بیشتر در مورد که اهدای هنوز نهایی.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“شهرستان ها | تم ها.” LEGO.com. دیده 5 Jun 2020.

لگو (@LEGO_Group). “ما دیده ایم نادرست گزارش گفت: ما برداشته ایم برخی از لگو مجموعه از فروش. روشن است که چنین نیست و گزارش در غیر این صورت نادرست است. قصد ما بود به طور موقت توقف تبلیغات دیجیتال در پاسخ به حوادث در ایالات متحده است. ما امیدواریم که این پاک کردن همه چیز.” توییتر. 4 Jun 2020.

McNally, مایکل. مدیر ارشد تجاری روابط لگو ، ایمیل به FactCheck.org. 5 Jun 2020.

“این LEGO.com برنامه های وابسته.” LEGO.com. دیده 5 Jun 2020.

Zahn, James. “لگو عقب نشینی پلیس Playset بازاریابی وابسته در میان جورج فلوید تظاهرات (به روز شده).” اسباب بازی کتاب. 2 Jun 2020.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de