سابقه قانونگذاري از مراقبت در عمل ثابت نمی کند COVID-19 توطئه

سریع نگاهی به

رسانه های اجتماعی پست به دروغ ادعا می کنند که مراقبت در عمل معرفی شد Jan. 24, 2019 به تداوم باطل که COVID-19 همه گیر شد و برنامه ریزی شده و یا شناخته شده در مورد در پیش است. مراقبت عمل معرفی شد مارس 25 به عنوان یک جایگزین متمم جای عنوان و زبان از یک نامربوط لایحه.

داستان کامل

این COVID-19 لایحه محرک اقتصادی به نام Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت های عمل نشده معرفی شده به عنوان یک لایحه جداگانه. به جای آن معرفی شد به عنوان یک جایگزین اصلاح نامربوط موجود لایحه مالیات — H. R. 748 وسط کلاس فواید مالیات بر لغو قانون 2019.

سنا با استفاده از این روش به سادگی قوانین مؤثر بر مالیات زیرا در قانون اساسی, مجلس نمایندگان قرار است به سرچشمه “همه صورتحساب برای بالا بردن درآمد.” سنا, اما, مجاز است برای اصلاح چنین صورتحساب.

که توانایی اصلاح شده است به طور گسترده تفسیر به پوشش روند مصرف درآمد مربوط به لایحه ارائه شده به مجلس سنا پس از تصویب در مجلس قابل توجه زبان و جایگزینی آن با یک کل لایحه جدید — در نتیجه با استفاده از اصل لایحه به عنوان یک پوسته. هر دو طرف آن را انجام دهد; دموکرات ها آن را با قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2009.

در مورد مراقبت در عمل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل زنده لایحه بود که بیحال شدن در سنا از تابستان خواستار آن را “یک پوسته است که در خدمت به عنوان وسیله ای برای مراقبت عمل می کنند.”

که لایحه وسط کلاس فواید مالیات بر لغو قانون 2019 بود با هدف کاهش مالیات بر برخی از برنامه های مراقبت های بهداشتی. معرفی شد در خانه در Jan. 24, 2019, گذشت در جولای 17, 2019 و ارسال به مجلس سنا روز بعد. هیچ چیز اتفاق افتاده است به آن را تا ماه مارس سال 2020 زمانی که کنگره شروع به قرار دادن با هم یک بسته محرک اقتصادی که به عنوان اقتصاد بروز اثرات COVID-19.

مک کانل معرفی اهمیت قانون در 25 مارس به عنوان یک متمم به H. R. 748 که به طور کامل جایگزین اصلی لایحه. هیچ یک از زبان اصلی باقی مانده است.

این مجلس مانور کمک به گسترش ادعاهای دروغین آنلاین است که به همه گیر شد و یا برنامه ریزی شده و یا شناخته شده در مورد در پیش است.

یک صفحه نمایش گرفتن از ویکیپدیا برجسته این لایحه را معرفی تاریخ بوده است گردش در رسانه های اجتماعی با متن است که می گوید “می توانید از من بپرسید یک احمق سوال ؟ چگونه می تواند این باشد ؟ چرا این قانون معرفی بیش از یک سال پیش برای یک ویروس است که گفته نمی توانید در اینجا تا چند ماه پیش !?!?!?!?”

بیشتر کمک به سردرگمی نسخه های دیگر این ادعا استفاده از منازعه صفحه از ویکیپدیا که از خود نشان دادند و حتی پیش از آن تاریخ نادرست.

با توجه به ویرایش تاریخ مراقبت در عمل صفحه ویکیپدیا نادرست تاریخ Jan. 24, 2017 شد نمایش داده شده برای حدود یک روز قبل از آن اصلاح شد و در معروف تولید شده توسط کاربر دانشنامه آنلاین. در یک نقطه ورود از خود نشان دادند و حتی پیش از آن تاریخ گفت که این لایحه معرفی شده بود در ژانویه. 24, سال 1917.

با وجود خطای تایپی در ویکیپدیا مطلب در رسانه های اجتماعی پست های در حال گردش با صفحه نمایش منازعه از سال 2017 تاریخ می گویند چیزهایی مانند “بررسی تاریخ.. PlanneDemic” و “به وضوح یک برنامه تحصیلی.”

اما پست ثابت کند هیچ چیز مانند. همه آنها نشان می دهد که خطای تایپی در ویکیپدیا و ارائه اطلاعات نادرست از این لایحه را قوه مقننه تاریخ است.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Kysar ربکا. “این پوسته لایحه’ بازی: اجتناب و منشاء بند.” دانشگاه قانون را نقد کنید. 2014.

Saturno جیمز. “منشاء بند از قانون اساسی ایالات متحده: تفسیر و اجرای قانون.” خدمات تحقیقاتی کنگره. 15 Mar 2011.

آمریکا رکورد. Vol. 166 شماره 54. “طبقه متوسط فواید مالیات بر لغو قانون 2019–حرکت را ادامه دهید.” 20 Mar سال 2020 است.

مجلس نمایندگان ایالات متحده. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. تمام اقدامات. دیده 1 مارس سال 2020 است.

ویکیپدیا. “Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل: تفاوت بین نسخهها.” 27 May سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de