لبنان تظاهرات مانع ویروس تست توسط تيم سلامت

بیروت (AP) — پراکنده تظاهرات ضد دولتی را در نقاط مختلف لبنان در پی یک تصادف در ارز محلی و افزایش قیمت مواد غذایی منجر به بسته شدن جاده که مانع تیم پزشکی از تنظیم خارج از بیروت به انجام coronavirus آزمون در سراسر کشور است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن تیم خواهد دوباره سعی کنید در روز سه شنبه, اصرار معترضان به اجازه امدادگران کار به منظور بررسی گسترش این ویروس در این کشور کوچک از 5 میلیون نفر است.

تظاهرات در آمد که دولت شروع به کاهش یک هفته طولانی و مستند به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس در لبنان است که گزارش 710 موارد و 24 و میر تا کنون. تعداد موارد ثبت شده کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته که منجر به کوتاه شدن شب حکومت نظامی توسط یک ساعت و اجازه می دهد برخی از کسب و کار به سر کار در روز دوشنبه.

لبنان پول ملی آمار یک رکورد جدید کم و بیش از آخر هفته با 4000 پوند به دلار در بازار سیاه در حالی که قیمت رسمی باقی مانده در 1,507 پوند است. کروناویروس و مستند بدتر جدی ترین بحران اقتصادی و مالی به آمار لبنان پس از پایان 1975-90 جنگ داخلی.

حدود ظهر جمعه در لبنان به سربازان با زور و اجبار حذف ده ها تن از معترضان از یک بزرگراه اصلی در Zouk Mosbeh شمال بیروت و ترافیک را از سر گرفت. مدت کوتاهی پس از آن مسدود شده بود دوباره با سوزاندن لاستیک.

ارتش لبنان گفت: این احترام به حق مردم در اعتراض به زمانی که معترضان را نزدیک جاده ها و یا حمله به املاک عمومی و خصوصی.

“خواسته های ما ساده هستند و ما در حال درخواست برای غیر ممکن است” از معترضان گفت جورج غانم در Zouk Mosbeh با استناد به انتخابات زودرس پارلمانی و یک قوه قضائیه مستقل. “ما می خواهیم به زندگی در شأن و منزلت … ما ادامه خواهد داد و هیچ کس را حذف ما از خیابان.”

یک زن انجام یک پلاکارد خواندن: “من حقوق و دستمزد اقدام به خرید من دو کارتن شیر است.”

در شب یکشنبه بانک مرکزی لبنان با صدور بخشنامه آموزش ارز در مغازه ها به فروش دلار به بیش از 3200 پوند است. در روز دوشنبه اکثر مغازه ها مبادله نمی شد و فروش دلار و گفت مشتریان است که دلار در حال حاضر به تبادل ارز در یک قیمت پایین.

در اوایل بیش از weekened چند بانک در شمال و جنوب لبنان مورد حمله قرار گرفتند و برخی با firebombs, بازتاب افزایش خشم عمومی علیه بانک هایی که اعمال کنترل سرمایه بر روی مردم حساب.

در نشانه ای از بحران لبنان نخست وزیر حسن دیاب در روز جمعه متهم دیرین بانک مرکزی و فرماندار ریاض سلامه از سازماندهی محلی ارز سقوط و با انتقاد از آنچه که او به فرماندار “مات” سیاست هایی که برتر گفت: پوشش عمده بانکداری ضرر و زیان و سرمایه های پرواز.

لبنان یکی از ترین در جهان مدیون کشورها شده است و دست و پنجه نرم کردن با یک بحران نقدینگی یک رکود اقتصادی و افزایش بیکاری.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Fadi Tawil در بیروت کمک گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>