‘تکیه برج دالاس’ متحمل ضربات از wrecking ball

دالاس (AP) — “تکیه برج دالاس” رسانه های اجتماعی احساس به دنیا آمد هنگامی که بخشی از یک ساختمان جان سالم به در برد, انفجار تحمل نمرات از ضربات از یک توپ مخرب دوشنبه.

ده ها تن از مردم جمع آوری شده در تگزاس, شهرستان, مرکز شهر به سازمان دیده بان به عنوان یک جرثقیل استفاده شد به خمیر سابق وابسته خدمات کامپیوتر ساختمان.

11-داستان ساختمان در بر داشت دوم زندگی آنلاین پس از بازمانده یک, اولین تخریب تلاش. آن را الهام گرفته از جوک ها و مقایسه های ایتالیا, برج پیزا, هنگامی که یک Feb. 16 انفجار موفق به پایین آوردن هسته اصلی آن است.

شرکت مهندسی انفجار و گفت: برخی از مواد منفجره رفتن نمی کردن. در هفته بعد مردم رفتند به سایت ارسال عکس های خود و تظاهر به سرپا نگه داشتن برج کج.

باقی مانده از ساختمان ثابت انعطاف پذیر جمعه و برخی از تماشاچیان شد nonplussed با توپ آغاز شد که نوسانی در اطراف ساعت 9 صبح

“آنها در حال گرفتن توپ مخرب و هدف قرار دادن طرف آن را بارها و بارها و هنوز هم فقط بی اثر” گفت: Shawn Graybill 24 ساله زندگی می کند که در این نزدیکی هست و آمد در لباس خواب خود را به تماشای تخریب. “این ضربه زدن برج پایین.”

لوید Nabors که شرکت دست زدن به تخریب قبلا گفته برج تکیه داده بود و در جهت آن در نظر گرفته شده بود به سقوط وجود ندارد هر گونه نگرانی های ایمنی. ساختمان در حال تخریب تا راه را برای $2.5 میلیارد مخلوط با استفاده از پروژه

تخریب راه اندازی شد برای پایان دادن به ظهر اما هسته اصلی این برج از جمله آسانسور شفت هنوز ایستاده بود. دقیقه قبل از ظهر به کار خدمه کاهش wrecking ball بازگشت به زمین تنها به رزومه ضرب و جرح برج 15 دقیقه بعد.

به عنوان کار تخریب صورت گرفت یک درخواست به “صرفه جویی در این نقطه عطفی از تخریب” ادامه داد: به رسم امضا. Graybill گفت: او امضا نشده اما قصد دارد در صورتی که برج نمی جست و خیز به زودی.

و به عنوان تلاش برای سرنگونی ساختار گذشت سه ساعت علامت مردم شروع به گرفتن نوع دیگری از عکس — تظاهر به فشار برج بیش و نه سرپا نگه داشتن آن تا.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت