ST. پل Minn. (AP) — موجب شده توسط یک رئیس پلیس مینه سوتا قانونگذاران راه اندازی یک درایو شنبه به حذف از دولت در قانون اساسی یک بند اجازه می دهد بردگی و خدمت اجباری به عنوان مجازات برای جنایات.

St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell که شده بود ناراحت زبان برای برخی از زمان آن را به خود قطعنامه سال نو برای دریافت آن حذف شده است. او در بر داشت یک دلسوز گوش در St. Paul دموکراتیک Rep. جان Lesch که یک جلسه سهشنبه در پیشنهاد خود را درخواست رای دهندگان در ماه نوامبر به حذف متخلف زبان از قانون اساسی است.

منشور حقوق در سال 1857 مینه سوتا قانون اساسی می گوید: “باید وجود داشته باشد نه برده داری و نه خدمت اجباری در دولت و در غیر این صورت از به عنوان مجازات برای یک جرم است که این حزب محکوم شده است.” اصلاح خواهد اعتصاب مجازات استثنا ترک ممنوعیت در محل.

“نامناسب است که زبان ذکر برده داری هنوز وجود دارد و در قانون اساسی ما حتی اگر به دقت ساخته شده و برخی می گویند منسوخ” Lesch گفت: در یک کنفرانس خبری. “در حالی که ما بدون شک پیشرفت در گسترش حقوق مدنی تعصب نژادی باقی مانده مداوم در کشور ما و نگاه ما به اثر است که در اخبار هر روز.”

Axtell گفت: این مهم است که در قانون اساسی منعکس سوتا ارزش های مشترک.

“این نیست St. Paul چیز. این نیست مینیاپولیس چیز. این یک مترو چیزی. این دولت چیز” رئیس پلیس گفت:. “این مهم است که این عبارت حذف شده است.”

کلرادو رای دهندگان حذف شده مجاز برده داری زبان از قانون اساسی خود در سال 2018 در حالی که از آن خواهد شد در رای گیری در ایالت یوتا و نبراسکا در ماه نوامبر پس از عبور از جمهوری خواه کنترل قانونگذاران در این کشورها است. ورمونت مقننه نیاز به تصویب یک اصلاح مشابه برای بار دوم آن را در سال 2022 رای گیری. قانون اساسی ایالات متحده هنوز هم شامل زبان های مشابه.

اگر زبان مشکل است برای Axtell و Lesch که سفید آن را شخصی به دموکرات کنگره رنا موران بزرگ و نوه از بردگان که گفت که آن را غیر قابل قبول به تحریم برده داری و یا خدمت اجباری تحت هر زمینه است.

“آمریکایی های سیاه و سفید هنوز هم حمل چند نسل تروما از آن دوره تاریک در کشور ما در اوایل تاریخ” مورن گفت. او در ادامه برای اضافه کردن “اشتباه نکنید این متمم نمی خواهد حل هر مسئله ای که آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز هم چهره. از آن خواهد شد ارائه یک مسیر کمک به التیام قرن-زخم است.”

این پیشنهاد به نظر می رسد به احتمال زیاد به نفع خود در حمایت از دموکراسی کنترل شده ، این حمایت در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا را … بابی جو قهرمان یک آمریکایی آفریقایی تبار از مینیاپولیس که امیدوار است او می تواند متقاعد کردن رهبران مجلس سنا به آن را تا. هیچ سازمان یافته مخالفان پدید آمده است.

ایران رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: در یک جداگانه در کنفرانس خبری روز شنبه که او را “قطعا مایل به نگاهی به آن.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im