قانونگذاران در $7.5 B اندازه گیری به نبرد coronavirus

مهر — نمایندگان مجلس در حال نهایی یک $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس حتی به عنوان ترس در حال رشد است که گسترش سریع این ویروس یک شوک به اقتصاد و مهم منجر به اختلال در مردم در زندگی روزمره.

قانونگذاران در سراسر طیف گفت: مذاکرات به احتمال زیاد به تولید دو حزبی مقابله شنبه به امید پاکسازی اندازه گیری از طریق کنگره پایان همین هفته — یک پشت سر هم از هر دو حزب همکاری که غیر معمولی از امروز واشنگتن است.

این $7.5 میلیارد دلار بسته خواهد سه گانه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست است اما انتظار برای لذت بردن از پشتیبانی از هر دو در کاخ سفید و مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متحدان در کاپیتول هیل.

“وقتی که می آید به آمریکایی ها” سلامت و ایمنی وجود دارد بدون هیچ دلیل به پنی عاقلانه و پوند-احمقانه” بالا سنا دموکرات چاک شومر روز سه شنبه گفت.

سرخوردگی و قابل لمس در میان قانونگذاران گزارش گسترده ترس و بی صبری در میان اجزای تشکیل دهنده آنها به خصوص در مورد کمبود آزمون برای تشخیص ویروس است.

“من آرزو می کنم ما یک هفته زودتر در تولید این آزمون است. شاید که معتبر انتقاد گفت:” مارکو روبیو سناتور. R-Fla.

“من از شنیدن شخصا از مردم در سراسر کشور ما که نا امید. آنها در معرض شده اند. آنها بیمار هستند. آنها می خواهند برای دریافت تست شده است. آنها هیچ جایی برای رفتن گفت:” سناتور. پتی موری, D-بشویید. که دولت در کانون شیوع. “این واقعا یک بحران جدی است و ما نمی توانیم پاسخ به قیمت ارزان و یا در آخرین لحظه.”

نگرانی در حال رشد در مورد تاثیر بر درآمد کارگران-دستمزد گفته بودن به ماندن در خانه مهاجران که ممکن است ترس به دنبال درمان و پتانسیل گسترش سریع در میان افراد بی خانمان. گسترده تعطیلی مدارس ممکن است به عنوان به خوبی.

سنا تخصیص بودجه کمیته رؤسای ریچارد شلبی, R-Ala., گفت: مذاکره کنندگان به توافق و سریع تصویب لایحه “می فرستد یک پیام به مردم آمریکا که برای ما مهم است و ما می رویم به انجام همه چیز ما می توانیم.”

شومر افتخار است که شکل نهایی این است که تا کنون نزدیک به یک معیار او در هفته گذشته در هنگام ترسیم یک $8.5 میلیارد دلار طرح است. آن را نیز شامل یک ارائه به بازگرداندن بودجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی برنامه هایی مانند انرژی و کمک به خانواده های کم درآمد که قطع شد به پرداخت اولیه فدرال پاسخ.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که هماهنگی دولت پاسخ بازدید کاپیتول هیل با آمریکا مقامات بهداشتی در دو مختصر به هر دو طرف در شرایطی که کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در حال رفتن به بدتر در آینده روز و هفته. او به طور کلی بررسی های مثبت از همکار اما جمهوری خواهان دموکرات گفت: بیش از حد بسیاری از سوالات بدون جواب رفت.

معاون رئیس جمهور پیام بود: “ما در بالا از آن” گفت: عربستان از سوی دیگر ، جان کندی از لوئیزیانا. اما کندی گفت: او گفته شده است اطلاعات مختلف در جلسات مختلف هر چند این یکی بود “بسیار بهبود یافته است.”

پیش نویس این قانون را با سرعت توسعه و تولید از coronavirus واکسن, سرمایه گذاری, آمادگی و پاسخ تلاش های دولت های ایالتی و محلی کمک کشورهای خارجی نبرد شیوع بیماری در خارج از کشور و به دنبال اطمینان حاصل شود که واکسن مقرون به صرفه است که آماده آماده است که می تواند یک سال است.

مذاکرات در این لایحه دو حزبی نقطه روشن به عنوان کنگره به دنبال بازگشت از تلخی مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و شامل عملی قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا تخصیص پانل که سابقه دو حزبی موفقیت با وجود تعصب شمعی واشنگتن است.

تشکر. Hakeem Jeffries نیویورک, رئیس دموکرات کمیته های پارلمانی گفت: کنگره عجله به تصویب مکمل اندازه گیری به دلیل coronavirus ملی اضطراری که “نیاز به یک همه دست به دست در عرشه” رویکرد. چندین آمریکا کاهش یافته است به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به این وضعیت است.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که ما را ترک نمی کند, واشنگتن این هفته بدون تخصیص منابع برای مقابله با کروناویروس” او گفت:. “هر کس نیاز به افزایش به مناسبت از جمله دولت است.”

بالا رهبران کنگره در حال برنامه ریزی برای دیدار روز شنبه در مورد آماده سازی در داخل کنگره برای حفاظت از کارمندان و بازدید کنندگان ارشد دموکرات دستیار گفت: هر چند وجود دارد هیچ زمان برنامه ای برای محدود کردن دسترسی به کنگره پیچیده است.

دموکرات ها با تکیه بر متخصصان مراقبت های بهداشتی از صفوف خود از جمله Rep. کیم Schrier متخصص اطفال که واشنگتن دچار مرگ و میر ناشی از ویروس است. او گفت: مردم را به آماده شدن برای مدرسه تعطیلی و لغو حوادث بزرگ و به سهام تا آنجا که یک ماه ارزش غذایی و پزشکی است.

“ما با اطمینان می دانیم این بیماری را به خصوص در ابتدا مناطق شهری و حومه و از آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” Schrier گفت. “فقط شروع به برنامه ریزی در حال حاضر.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>